בקשר ל- PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר ל- PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

taltola

Recommended Posts

קניתי אותו אתמול ויש לי כמה שאלות:

1. באיזה שלב נמצא כרגע המשחק?
   האם זה התוצר הסופי?
   האם יהיו עדכונים/שיפורים בקרוב? מתי?

2. האם ניתן לראות בתוך המשחק מה הפינג שלי?
     אני בוחר שרת אירופאי אבל עדיין לא בטוח האם הפינג תקין.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Early Access Game

כל סטודיו מגדיר היום איך שבא לו מה זה ככה שאי אפשר לדעת

PUB צריך עוד הרבה שיפורים ויש המון תלונות אבל ככה זה בכל משחקי ה BR שיש בסטים.

שיפורים יהיו בטוח וגם עידכונים וזה לא השחרור הסופי.

2 לא יודע לא חושב שיש אפשרות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

1)

א) זה ממש לא התוצר הסופי - הכוונה ב"גישה מוקדמת" זה שהם עברו את השלב של האלפא ומתחילים לעשות הרצה למשחק ולבדוק את השרתים שלהם בעומס

ב) עדיין יוצאים עידכונים למשחק, רק לפני כמה ימים היה עידכון בכלל בתוכו כל מיני שינויים לנשקים וגם הוספה של נשקים חדשים בקרוב, בנוסף הם גם דיברו על כל הנושא של הלאגים שיש במשחק (הם אומרים שזה נובע מהמנוע ולא מהשרת והם עובדים על זה) הינה הלינק לכתבה המלאה https://www.playbattlegrounds.com/news/68.pu

2)לגבי הפניג כרגע אי אפשר לדעת, אבל עם איזה ספק תשתית אתה ? ואיזה חבילה ? יש חברות שיותר מותאמות לגיימרים

בכל מקרה אם יש לך עוד שאלות או בא לך לראות אותנו משחקים, או לשחק איתנו כשיש מקום יש לנו ערוץ טוייצ' חדש 

הינה הילנק : הינה הילנק : https://www.twitch.tv/tml_gaming

נקווה לראות אותך שם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TML Gaming

1)

א) זה ממש לא התוצר הסופי - הכוונה ב"גישה מוקדמת" זה שהם עברו את השלב של האלפא ומתחילים לעשות הרצה למשחק ולבדוק את השרתים שלהם בעומס

ב) עדיין יוצאים עידכונים למשחק, רק לפני כמה ימים היה עידכון בכלל בתוכו כל מיני שינויים לנשקים וגם הוספה של נשקים חדשים בקרוב, בנוסף הם גם דיברו על כל הנושא של הלאגים שיש במשחק (הם אומרים שזה נובע מהמנוע ולא מהשרת והם עובדים על זה) הינה הלינק לכתבה המלאה https://www.playbattlegrounds.com/news/68.pu

2)לגבי הפניג כרגע אי אפשר לדעת, אבל עם איזה ספק תשתית אתה ? ואיזה חבילה ? יש חברות שיותר מותאמות לגיימרים

בכל מקרה אם יש לך עוד שאלות או בא לך לראות אותנו משחקים, או לשחק איתנו כשיש מקום יש לנו ערוץ טוייצ' חדש 

הינה הילנק : הינה הילנק : https://www.twitch.tv/tml_gaming

נקווה לראות אותך שם 

תודה רבה.

1. אני עם תשתית הוט וספק בינלאומי 100 מגה.

באמת אם אשנה ספק אקבל ביצועים טובים יותר?

2. אתם קבוצה של ישראלים בטוויצ? עברית/אנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) התשתית זה פחות הבעיה כי הוט זה קויים של , הגודל של החבילה לא משנה כי אתה יכול שיהיה לך חבילה של 500 מגה (לא שיש לנו אופציה חחח) והפינג שלך יהיה 150+, זה יותר שאלה של כמה אתה קרוב לנתב החיצוני בשכונה שלך וכמה מהירות העלאה יש לך, נכון להיום החברה היחידה שנותנת קצב העלאה טוב (על גבול המטורף) זה אנלימיטד שהם מאוד מוגבלים בפריסה שלהם (רעננה, ראשון לציון ותל אביב אם אני לא טועה) שם אתה מקבל 100 הורדה 100 העלאה.

אניט מניח שאתה מקבל העלאה של 3.6 במקרה הכי אופטימלי שלך , אתה יכול לבדוק אבל הבעיה שהחברות נותנות בכוונה תיעדוף לאתרים שבודקים מהירויות העלאה והורדה 

2) נכון להיום אנחנו מתחילים לשדר בעברית , אולי אם יהיה ביקוש ונצליח לגדול אז יהיה גם באנגלית

היית אתמול בשידור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TML Gaming

1) התשתית זה פחות הבעיה כי הוט זה קויים של בזק, הגודל של החבילה לא משנה כי אתה יכול שיהיה לך חבילה של 500 מגה (לא שיש לנו אופציה חחח) והפינג שלך יהיה 150+, זה יותר שאלה של כמה אתה קרוב לנתב החיצוני בשכונה שלך וכמה מהירות העלאה יש לך, נכון להיום החברה היחידה שנותנת קצב העלאה טוב (על גבול המטורף) זה אנלימיטד שהם מאוד מוגבלים בפריסה שלהם (רעננה, ראשון לציון ותל אביב אם אני לא טועה) שם אתה מקבל 100 הורדה 100 העלאה.

אניט מניח שאתה מקבל העלאה של 3.6 במקרה הכי אופטימלי שלך , אתה יכול לבדוק אבל הבעיה שהחברות נותנות בכוונה תיעדוף לאתרים שבודקים מהירויות העלאה והורדה 

2) נכון להיום אנחנו מתחילים לשדר בעברית , אולי אם יהיה ביקוש ונצליח לגדול אז יהיה גם באנגלית

היית אתמול בשידור ?

לצערי לא הייתי אתמול בשידור.

יש לי ילד קטן בבית אז אני קצת מוגבל.

אשמח אם תקליטו את השידורים בכדי שאוכל לצפות בהם בזמני הפנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היי חברים , לאחרונה (לפני חודש) נחשפתי למשחק .

אני צופה המון בסטרימים בטוויצ' ,Dota2,WOW בעיקר.

פשוט בתקופה האחרונה אני רואה שיש המון צופים למשחק.

לא קניתי עדיין ( ילדים ,זמן וכו' ) אבל מאוד חושב על זה ברצינות.

אני חושב שהמשחקיות שלו מדהימה והרעיון מעניין.

רק מעניין אותי לדעת מתי המשחק אמור "לצאת" באופן מלא?

מה זה אומר מבחינתי, משתמש "פשוט" שרוצה לשחק אך המשחק כרגע ב Early Access ?

קראתי קצת על המפתחים , BlueHole , לא משהו מוכר, לי לפחות.

ידוע לכם אם תהיה באמת השקעה במשחק מבחינת תחזוקת שרתים, עידכונים וכו'?

כי במשחקים כאלו אם אין השקעה מצד המפתח אז המשחק סתם יתדרדר והמפתחים רק יראו כסף מול העיניים שלהם.

ואשמח לדעת כמובן אם יש קהילה מאורגנת של המשחק בארץ.

תודה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק במשחק מאז ההשקע. למזלי לא חוויתי שום בעיות פינג במשחק. הוא עבד לי נהדר מכל הבחינות. המשחק צתוחזק באופן קבוע. עדכוניים שבועיים לשיפור ביצועיים ושיפור שרתים ובנוס עדכונים חודשיים הכללים תוכן נוסף ושיפורים למשחקיות. ללא ספק שווה את ה30 דולר. כניראה ה30 דולר הטובים ביותר שהוצאתי בשנים האחרונות. יש לי מעל 300 שעות במשחק והכל במפה היחידה שיש כרגע. בעתיד יוספו עוד מפות. 

ממליץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של blackhawk

קניתי יום לאחר כתיבת הפוסט הקודם :).

משחק באמת מדהים!

מה שיותר חשוב פה זה האיכפתיות וההשקעה של המפתחים.

שווה כל שקל .

תהנה, באמת משחק מדהים.

תהיה סבלני, יקח לך קצת זמן עד שתתחיל להשתפר.

אם יש לך שאלות על המשחק תרגיש חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...