תוכן Red Siskin - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Red Siskin

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  52
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Red Siskin

 1. שרת דיסקורד EU eu-central4941 צריך ללחוץ על החיבור VOICE CONNECTED ולהכנס ל DEBUG תודה רבה על עזרתך מעריך את זה מאוד. ***למי שרוצה חוות דעת על השירות רק שתדעו שכנראה ההתקנה דפוקה, ביקשו שאשלם לתקן את ההתקנה - לא הסכמתי. מיום רביעי עד עכשיו אני מחכה לטכנאי וכל יום אומרים לי יתקשר אליך המנהל אזור לתאם ואף אחד לא מתקשר וכנראה שאת אף אחד זה לא מעניין. המהירות חיבור אמורה להיות 500/50 בפועל זה יותר בין 50 ל500 הורדה והעלאה יציבה על 50-60. התקשרתי לבזק שיחברו אותי חזרה, לא מתקרב לפרטנר יותר בחיים הם אותו סגנון של הוט לוקחים את הזמן שלהם עושים מה שבא להם ושמים ז על הלקוח.
 2. מישהו נתקל בבעיה הזאת ? בתמיכה טכנית זורקים הכל על הראוטר הפרטי כי זה הדרך הכי קלה, לפני יומיים בבזק הפינגים היו בין 55-110 ובדר"כ 65 לאירופה. יש לציין שבבדיקת מהירות רגילה הכל סבבה הפינג 2 והמהירות 450-500 התחלתי להבחין בזה בפתיחת אתרים שלוקח יותר זמן מבזק ולאחר מספר בדיקות אני רואה שלא ניתן גם לדבר בדיסקוד אז פתחתי את ה DEBUG מאתר שגיאות ולתדהמתי אני רואה פינג 4K ....מצורפת תמונה. למישהו יש עצה מה זה יכול להיות , ממה זה נובע, איך להתמודד מול הקקות בתמיכה טכנית ?
 3. הבעיה די פשוטה במחשבים ניידים יש חסכון באנרגיה ופשוט צריך לבטל אותה.
 4. במידה וצריך עבור משחק\ תוכנה , המשחק\תוכנה יפתחו אוטומטית קובץ התקנה של הדברים הנ"ל. אל תתקין שום דבר שאין בו צורך.
 5. תגיד תודה כל התוכנות שלהם מכילות MALEWARE אל תתקין שום דבר מהזבל האלה. יש סיבה שהם מחלקים בחינם את כל החרא שלהם וכל יומיים נותנים מפתחות לשנה או לכל החיים-> רק שתתקין.
 6. מה אפשר לעשות בנדון ? האם יש איזו עילה לתביעה ? כל הפניות שלי לאנשים בסטים וההנהלה טוענים שהמפתחים קובעים את המחירים ושהם לא מתערבים אבל זה כבר נהיה ממש מוגזם.
 7. אני לא מאמין בכלום ודת מעניינת לי את הביצים הכל עבודה זרה תחת מסווה של דת תלמד היסטוריה אמיתית יהודים סוגדים לשבתאי, מוסלמים ירח, נוצרים שמש, לה פאמיליה משפחה שלי ואתה טיפש שנכנס לענייני דת ופוליטיקה וישר מסמן אותי כנוצרי שמאלני יפה מאוד הוכחת שאתה ילד גזען וטיפש. שמסך מחשב עולה 300$ ונמכר בישראל ב-2000 ש"ח זה רק כי יהודים גנבים מטבעם זה לא חדש שאף אחד בישראל לא מוכר פחות מ-300% רווח והם מצאו שיטה להאשים את המיסים וכל מיני שטויות כאלו ואחרות שניתן להפריך בקלי קלות על ידי בדיקת תעריף המכס באתר. יש ים של מוצרים שנמכרים במחירים מופרזים של יהודים גנבים.
×
 • צור חדש...