Nintendo Switch: המכירות מרקיעות שחקים ונחיתותה של החומרה נחשפת - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nintendo Switch: המכירות מרקיעות שחקים ונחיתותה של החומרה נחשפת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של lev-27

במקרה שלי אין לי זמן לשחק במחשב ורוב הגיימינג שלי נעשה ברכבת. אני משוכנע שיצאו המון, המון, המון משחקי אינדי בלעדיים סוג א' ל-Switch בדיוק כמו שיצאו ל-DS ול-3DS. ברשותי מחשב גיימינג עם מעבד i7 ו-1070GTX ואני בכלל לא משחק בו. ה-3DS ו-Wii U צברו אצלי הרבה יותר שעות משחק. 

אגב, היום אני אמור לקבל את ה-Switch. 

הבקר הוזמן מכאן: 

http://www.ebay.com/itm/371887694632?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

הגיע תוך שבוע. 

למה זה כזה יקר :(

354 שקל וזה עוד בלי משלוח. זה שליש מהקונסולה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שאומר שאי אפשר לשחק באטלפילד על הSWITCH ובמקום זה אפשר לשחק על הקונסולה... יורה לעצמו ברגל.

אפשר לשחק על המחשב שהוא גם יותר עוצמתי מהקונסולה שלך.. את המשחקים של אתה לא יכול לשחק על קונסולה אחרת או על המחשב.

למה בדיוק אתה קונה קונסולה אם הכל רץ יותר טוב על המחשב? כנראה מאותה סיבה שקונים את הסוויטש, EXCKULISVE TITLES, אלא שהמשחקים על הקונסולה בסוף מגיעים למחשב והמשחקים של הסוויטש של לא יגיעו לאף קונסולה אחרת.

אותם טיעונים בדיוק... למה צריך XBOX(סוויטש) אם יש לך כבר מחשב(פלאפון)?

תפנו את הטיעונים שלכם לסווטיש לקונסולות שלכם ותראו שהסוויטש דווקא יותר אטרקטיבית מבחינת הראציונל והכדאיות של המחיר.

אגב, זה שBINDING OF ISSAC עולה הרבה בנינטנגו זה בגלל היוצר שתקע את המחיר ולא בגלל נינטדו לדעתי... תתלונו על היוצר הגרידי לכאורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתמיד אפשר לייצר חומרה יותר טובה? אבל החומרה זה לא הכל.

כמו שאתה לא קונה סנדוויץ ונכנס איתו למסעדה אחרת...
עריכה: ואם לדעתך התוכנה צריכה להיות זמינה על כל המכשירים, אז למה ייצרניות החומרה לא תורמות את הידע שלהם למתחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

מי שאומר שאי אפשר לשחק באטלפילד על הSWITCH ובמקום זה אפשר לשחק על הקונסולה...

(בהנחה שהתכוונת למה שכתבתי לפני כמה פוסטים, אם לא אז לא חשוב חחח) הוצאת את הדברים מהקשרם, אבל מפחיד!  מי אמר שאי אפשר לשחק..

כוונתי הייתה שלא סביר כלל שייצא battlefield , לא שאי אפשר לעשות פורט עלוב של battlefield לswitch שיגרום לגרסת הps4 להראות כמו .

זאת לא הנישה של , והסיכוי לראות bf/cod על הswitch הוא אפסי, ולכן שוב (בתקווה שיותר ברור) מי שיתלונן על כך שלא יצאו המשחקים הנ"ל ומהסוג הנ"ל לswitch, פספס את המטרה.

כידוע, לנינטנדו יש כותרים ייחודיים כפי שציינת שלא יגיעו לעולם לקונסולות המתחרות. אם זה מספיק לפתות מישהו לקנות את הswitch? למה לא לבריאות. זאת החלטה שכל אחד ייקח לעצמו.

אותי אישית הזלדה די מסקרן. אבל לא עד כדי להוציא סכום לא מבוטל בשביל התענוג. לפחות כרגע.

אני סבור ובטוח שהחברה מהפורום שקנו את הקונסולה יודעים בדיוק מה הם קנו (לא מבחינת חומרה דווקא), ולאילו סוג של משחקים לצפות.

גילוי נאות: בזמנו אני קניתי את הps4 בשביל לשחק the last of us. וכל מה שיש לי להגיד WORTH IT!  :party0007:

ומאז הספרייה הלכה וגדלה ואני שואב מהקונסולה הנחותה הזאת שעות רבות של הנאה ללא קשר לנחיתות שלה לעומת המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי שאמרת שבגלל שBF לא ייצא לסוויטש זה כאילו משהו שצריך לבעס את מי שקונה את הסוויטש.

ואני אמרתי לך שכל המשחקים שיש על הPS4 הם בסוף יגיעו לPC. בעוד שהמשחקים של הסוויטש לעולם ישארו בסוויטש(באופן חוקי לפחות). אז זה רק מצדיק לקנות סוויטש יותר מאשר קונסולה, כי את המשחקים של הקונוסלה אתה תוכל לשחק על המחשב ואילו המשחקים של הסוויטש לא תוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחקים אקסקלוסיביים של הps4 יגיעו בדיוק לpc? (שלא בשירות הזרמה)

אני לא רואה את god of war , uncharted  או the last of us (למשל) או כל אקסקלוסיבי אחר מגיעים אי פעם לpc שלא דרך איזה אמולטור שאפתני עתידי, הלוואי ומה שאמרת היה נכון.

בxbox כן יש מגמה כזאת של שיתוף משחקים עם הpc, בסוני זה לא קיים, ולמיטב ידיעתי אין תכנית לשנות זאת. זאת הסיבה שוויתרתי על קנייה של one בנוסף לps4. כי רוב המשחקים שעניינו אותי יצאו כבר לpc (כגון gears 4, dead rising 3/4 וכו') .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששירות הסטרימינג אותו רכשה היה הרבה יותר איכותי ממה שאתה רואה על המסך עם PS Now.

איך אפשר להרוס שירות כזה איכותי אלוהים יודע. אולי שרתים גרועים?

עם השיתוף באקסבוקס אני באמת כבר לא זוכר מתי בפעם האחרונה חיברתי את הקונסולה לחשמל. אבל זה מבורך למי שמשתמש במחשב 99% מהזמן כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אז יש גם סיבה לקנות .

הנקודה היא שהמשחקים של הSWITCH היא נקודת המכירה שלה. בנוסף על כך מדובר על קונסולה שהיא גם ניידת ועם שלטים עם חיישני תנועה.

וכמו שאמרתי, כמעט לאף קונסולה או פלאפון אין משחקים שאפשר לשחק איתם מרוביי משתתפים לוקלית. באנדרויד כמעט כל המולטיפלייר זה ברשת. לא טורחים אפילו לעשות אפשרות של לשחק לוקלית על מכשיר אחד(שנניח מחובר לטלווזיה).

בזמנו חיפשתי משחק מרוץ מכוניות לשחק לוקלית על אנדוירד, חוץ מBEACH BUGGY שהוא ממש עלוב מבחינת המשחקיות לא היה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת התאכזבתי מהקונסולה וחזרתי לשחק ב-3DS. 

הבעיה ב-Switch שהיא לא מוצלחת בתור קונסולה ניידת ולא מוצלחת בתור קונסולה ביתית. בתור קונסולה ניידת היא פשוט גדולה מידי ומגושמת. לדעתי הרבה יותר נוח לשחק ב-3ds. בתור קונסולה ביתית היא חלשה בטירוף. ברגע שמחברים את הקונסולה למסך גדול הנחיתות החומרתית נחשפת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היא בגודל של טאלבט. מה ציפית? יותר נוח לשים אותה על שולחן ולהוציא את השלט. זה אבל יותר אידאלי אם אתה רוצה לשחק שני שחקנים בבית קפה ביחד או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...