שדרוג השילוש (מעבד, לוח, זכרון) בתקציב של כ-1000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג השילוש (מעבד, לוח, זכרון) בתקציב של כ-1000 ש"ח

e.t

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לשדרג את השילוש (מעבד, לוח, זכרון), כך שיתאים לכרטיס המסך והכוננים (SSD+רגיל) הקיימים.

האם ניתן שיתאים גם לספק הכח הנוכחי?

המפרט הקיים הנוכחי:

CPU: Phenom II X4 965 3.4@3.8GHz
MB: Gigabyte MA-770-UD3 Rev2
Mem: OCZ 8GB DDR2 1066Mhz 
GPU: EVGA GeForce GTX 650 Ti 1GB
HD: Kingston 120GB SSD SATA2
HD: Samsung 1TB 16MB SATA2
DVDRW: LG GH22 SATA x 22 Black
Case: ThermalTake V3 Black Edition
Power Supply: 430W ThermalTake
Mice: Logitech MX510
GamePad: Logitech Dual Action
Speakers: Altec Lansing ATP3
LCD: Dell 2209WA 
CPU Cooler: Cooling Freezer 13

1. מה התקציב המקסימאלי? 1000 ש"ח
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? חריגה קלה
2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים בעיקר, הגדרות בינוניות ורזולוציה 1050X1680.
א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). 
ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כן
-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1050X1680
3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך
6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא
7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא
8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא (גר באיזור חיפה)
9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בקרוב. גמיש
11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא
12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אין

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלקים שיש לך יתאימו לכל מערכת מודרנית בלי בעיה, הספק אולי טיפה חלש אבל שילוש חדש יהיה יותר חסכוני מהישן אז הוא אמור להספיק. מה שכן עם התקציב הזה אין הרבה מקום למשחק זה פשוט לקנות את החלקים הכי זולים בכל קטגוריה

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
מעבד: 529 ₪ - Dual i3 6100 3.7Ghz S1151
לוח אם: 259 ₪ - * מבצע * - H110M-K (DDR4) S1151    
זכרון: 212 ₪ - 8GB 2133Mhz CL15

מחיר סופי: 1000 ₪ למזומן  
 1020 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שיש לך אמור להתאים גם לתושבת החדשה אם שמרת את כל החלקים, אם לא אז תקנה את הכי זול ב-50 שקל, המעבד חסכוני ולא צריך יותר בכל מקרה אי אפשר לעשות .

לא יודע לגבי , אתה תמיד יכול לנסות להעביר ולהתקין מחדש אם זה לא מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השדרוג המתבקש זה לעבור למעבד עם ארבע ליבות במקום 2 וגם קצת משופר

מעבד: 1150 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i5 6500 3.2Ghz + B150M-K DDR4
זכרון: 212 ₪ - 8GB 2133Mhz CL15

מחיר סופי: 1362 ₪ למזומן  
 1389 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

בסוף אני הולך על הבאנדל לוח+מעבד הזה... וגם במחיר הזה (בן משפחה עובד אינטל):

i7 6700 + GA-H170M-D3H

יוצא 1000 ש"ח (מוסיפים מע"מ).

השאלה האחרונה היא רק איזה לקחת? והאם משמעותי 8 או 16?

תודה!

Screenshot_20161214-214447.png

Sent from my 5X using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה יש לך היום וכמה ממנו בשימוש אצלך ביום יום?

אצלי למשל יש 8GB ואני יושב קבוע על איזור ה-60%+ כשכל מה שיש לי פתוח זה דברים דיי סטנדרטיים + הזללן... ברגעי שיא כשיש עוד כמה תוכנות פתוחות במקביל זה קצת מתקרב לגבול... אז בתכלס 8 זה מספיק אבל 16 היה נותן לי יותר שקט נפשי. לא יודע מה הפרשי המחירים היום אבל אם זה משתלם יותר (כלומר 16 עולה פחות מפי-2 מה-8) אז הייתי הולך על 16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרום זללן... אהבתי... [emoji23]

נסה לחזור לשועל ואז דבר על זללן (אני יודע שנגמלת ממנו, אני גם מנסה אבל לא מצאתי פתרונות הולמים לחלק מהתוספים בשועל).

לעניין - היום 8GB 1066Mhz אבל מגיע למקסימום ניצול רק במשחקים שאני משחק לעיתים רחוקות.

אני תוהה משום שהמחשב עצמו יהיה חזק בהרבה ולכן ייתכן והזכרון יהיה פחות צוואר בקבוק מאשר בהווה.

מצד שני, למרות שהמחיר הוא בערך פי 2 ייתכן ואלך על זה.

תודה בכל מקרה

Sent from my 5X using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רכשתי שילוש חדש כרגע (אין לי דודים באינטל, 6700k+z170- 5+16gb ddr4)

מבחינתי הבחירה הייתה ברורה - כמו שבעבר תמכתי בסטיק של 2GB ולא 2 סטיקים של 1GB, כאן אני תומך בסטיק של 16GB ולא 2 סטיקים של 8GB.

לפני 9 שנים - כשבניתי את מחשבי הראשון, רכשתי אותו עם 4GB (למרות שההמלצה הייתה 2GB). ועד היום הוא החזיק יפה עם 8GB (מה שנחשב למינימום כיום עבור משחקים).

לדעתי עוד 9 שנים (הרבה זמן, אכן) סביר להניח שגם 64GB (או 32) יהיו הנורמה. לכן לדעתי - במקום לרכוש סטיקים של 8, מומלץ לרכוש סטיק בודד של 16.

אגב - את שלי קניתי ב360 ש"ח (16GB 2400MHZ CL15)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני צריך עזרה קטנה - מחפש מעבדה/טכנאי שיוכל להתקין לי שילוש (מעבד/לוח/זכרון חדשים) במחשב הנוכחי.

רק החלפת החומרה וחיבור הכוננים/ספק - ללא התקנות/WIN כלשהן.

צריך שיהיה מישהו מאזור חיפה/קריות.

KSP לא מוכנים לבצע את העבודה אם לא קניתי אצלם, בחנות מחשבים אחרת ביקשו 300 ש"ח על זה... 9_9

בעבר הייתי עושה את זה בעצמי ובהנאה אבל היום כבר אין לי את הידע/זמן/סבלנות ולכן מעדיף לשלם על זה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...