אם אתם לא רוצים לאבד את החיים,המשפחה,הבית והרכב כדאי שתיכנסו! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אתם לא רוצים לאבד את החיים,המשפחה,הבית והרכב כדאי שתיכנסו!

ASI89

Recommended Posts

קרוב משפחה ,אדם מבוגר למדיי ,פנה אליי וביקש שארכוש לו רזרבית כי הוא טס לקנדה ולא רוצה להיתקע בלי יכולת להיתקשר .

ביקשתי לראות את הסמארטפון שלו כדי לרשום את הדגם המדוייק של המכשיר והסוללה .

כשפתחתי להוציא את הסוללה , "חשכו עייני " !

הסוללה שלו הייתה מעוותת כולה , נפוחה בצורה כזאת שהזכירה לי גופה של פגר בקייץ .

ללא ספק היא הייתה זמן קצר לפני התפוצצות שהייתה במקרה הטוב משביתה את המכשיר ובמקרה הרע של נשיאת המכשיר בכיס הייתה גורמת לנזק פיזי משמעותי .

במידה ולא הייתי מבחין בכך היה עלול להיגרם נזק חמור בהרבה של איבוד חיים במידה וזה היה קורה בלילה בעת שינה עמוקה ,דבר שהיה מעלה באש את הביית על תכולתו ודייריו או לחילופין שורף את האוטו אם המכשיר היה נישאר בפנים ביום חם.

כמו כן ,אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הטלפון היה מתפוצץ בתא הנוסעים במטוס בגובה של 20 ק"מ בטיסה טרנס אטלנטית מעל האוקיינוס ,כאשר מאות אנשים נמצאים בצינור מתכת סגור עם אוויר דחוס.

אגב לא מדובר בנוט 7 או אחד מהדגמים שידועים כבעייתיים.

הכימייה של ליתיום בכלל וליתיום פולימר בפרט , ידועה כבעייתית ומאוד לא יציבה.

אני קורא לכולם להצביע ברגליים ולהימנע מרכישה של סמארפונים עם מובנית שמונעת מראש את האפשרות לבדוק בצורה ויזואלית את הסוללה כדי לאתר מבעוד מועד דפורמצייה שמעידה על כך שהסוללה עומדת לפני התפוצצות .

תמונה של הסוללה אני אעלה לכאן בהמשך , כדי

שתראו בעצמכם ותסיקו את המסקנות המיתבקשות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת הגזמת אחי... עוד שנייה תאמר שזה שווה ערך לפצצת אטום.

כאילו שזה יכול להפיל מטוס. אם זה היה המצב לא היו מרשים לך לעלות עם פלאפון...

ואם יורשה לצטט את כבוד מנהלנו: ↑ "אתה חי בסרט." ↑

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אתה חי בסרט.

אם אני חי בסרט אז אתה חי בקומיקס.

יש כבר לא מעט מקרים מתועדים של בתים ורכבים שעלו באש ושל אנשים שהגיעו למיון עם כוויות קשות אחרי שהסמארטפון התפוצץ להם בתוך הכיס.

אני שואל שאלה פשוטה :

מדוע בכלל להכניס ראש בריא למיטה חולה ולרכוש מכשיר עם פנימית מובנית שלא ניתנת להחלפה ולהסרה על ידי המשתמש עצמו ?

שהרי אם הסוללה נגישה למשתמש, אז הוא יכול מבעוד מועד לבחון מדי פעם את הסוללה ולראות את מצבה ולהחליפה בזמן לפני שהיא מתפוצצת.

ישנם עשרות אם לא מאות סוגים ודגמים של אז למה לא לרכוש מלכתחילה מכשיר שהוא פחות בעייתי בהקשר לזה ?

וכמובן על הדרך להנות מיתרון נוסף כמובן ,של יכולת החלפה עצמית ולהימנע מהוצאות יקרות ומבלי להיות תלוי בחסדי היצרנים והמעבדות לצורך פירוק המכשיר והחלפת הסוללה,  כשהסוללה מסיימת את חייה בדרך כלל אחרי שנה ,שנתיים .

וכמובן ישנו יתרון ענק כשאתה פשוט יכול  להחזיק סוללה רזרבית נוספת איתך ופשוט להחליפה תיק תק ולוותר על התענוג המוקפק של חיפוש שקע חשמל זמין בסביבה ולוותר על הצורך להסחב עם סוללה חיצונית מסורבלת וכבל כדי לטעון אותה דרך שקע המיקרו בהליך מסורבל ולא נוח 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את ההגזמות והדברים המונפצים שכתבת שם, אתה מנסה לעודד חרם נגד כל טלפון שלא כולל סוללה נשלפת - למקרה שלא שמת לב בשנת 2016 יש בערך רק טלפון אחד בשוק שעדיין כולל את השטות הזאת (ה- G5) וגם הם כנראה במוקדם או במאוחר יבינו שזה רק פוגע בהם ויצטרפו לכל שאר 99% המכשירים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הגזמת לדעתי.

אתה יודע מה הסיכוי לפיצוץ כזה? אתה יודע מה הסיכוי שייגרם לך נזק משמעותי כתוצאה מפיצוץ כזה?

בוא נאמר את זה כך - הוא קטן בעשרות מונים מהסיכוי שתחליק ותמות באמבטיה, או שתמות בתאונת דרכים. אולי נפסיק גם להתקלח ונישאר כל היום בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

עזוב את ההגזמות והדברים המונפצים שכתבת שם, אתה מנסה לעודד חרם נגד כל טלפון שלא כולל סוללה נשלפת - למקרה שלא שמת לב בשנת 2016 יש בערך רק טלפון אחד בשוק שעדיין כולל את השטות הזאת (ה-LG G5) וגם הם כנראה במוקדם או במאוחר יבינו שזה רק פוגע בהם ויצטרפו לכל שאר 99% המכשירים בעולם.

נסחפת לגמרי באמירה ש- 99 אחוז הם עם מובנית.

למה כבודו מתכוון במשפט :

"וגם הם כנראה במוקדם או במאוחר יבינו שזה רק פוגע בהם ויצטרפו לכל שאר"

פוגע במי בדיוק ובאיזו אופן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שהדיון הזה אבסורד לחלוטין.

מדובר במנגנון הטענה גרוע לרוב - זה לא משנה אם הסוללה ניתנת להוצאה או לא. אם המכשיר פתאום יתחיל להשרף לך בידיים עם ניתנת לשליפה, אתה תשלוף אותה תוך כדי?

אייפונים, מכשירי , שתי הסיניות הענקיות וואוי ושיאומי - כולן משתמשות במכשירי קצה עליון, שוק גבוה ושוק תקציבי בעלי מובנות.

כמות תלת-ספרתית של מליוני מכשירים כאלו נמכרו בשנים האחרונות בכל רחבי העולם, עם כל סוגי המטענים, בכל סוגי החשמל, בכל האקלימים בעולם.

פותח הדיון, אתה מבין קצת בסטטיסטיקה? אם לא, הנה סטטיסטיקה בשבילך.

יש יותר סיכוי שיהרוג אותך דולפין מאשר סמארטפון

יש יותר סיכוי שתמות בתאונת דרכים, טיסה או שייט מאשר מסמארטפון.

יש יותר סיכוי שמחלה שפוקדת אחד למליון אנשים תהרוג אותך.

הנה עוד נתון מצחיק, יש יותר סוללות פגומות במכשירים עם ניתנת לשליפה מאשר כזאת מובנת, את זה ידעת? בטח שלא, כי לא טרחת אפילו לבדוק.

גלקסי אס2-4, G3 הם רק חלק מדגמים שסוללותיהן נפגמות במאות אלפים ברחבי העולם. עברה חצי שנה מתוך שנתיים אחריות שקיבלת על המכשיר? חבל, כי על הסוללות הנשלפות הללו אחריות מקוצרת. פגע בך ברק והסוללה של האס6 שלך נפגעה? (ההסתברות שהראשון יקרה גדולה יותר, אגב) נחש מה, הוא עדיין באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בכללת בדקת את הלינק שצירפתי?

יש מבחר גדול של כאלו עם נישלפות.

ומי אמר שמוכרחים לרכוש אך ורק את הדגמים הנפוצים בארץ ?

הרי זה ידוע שהיבואנים מביאים את הסחורה שהם סבורים שהם יעשו עלייה את "הסיבוב" הכי גדול.

האם אתה פרה שמוכרחה לאכול את הקש ששם לך הרפתן בשוקת?

מה רע ב , ורבים אחרים ?

ואל תזכיר כאן דגמים בעייתיים .

שהרי לכול היצרנים היו נפילות כאלו ואחרות עם דגמים ספיציפיים

ועדיין הכל מיתגמד עם הביזיון הקולוסאלי האחרון של .

ולמה לא לרכוש note 4 למשל ?

מה לעזעזל יכול לעשות נוט 5 שנוט 4 לא יכול לעשות ?

האם  הוא יכין לך קפה ויוציא את הכלב לטיול בוקר ?

אני מקווה שסמסונג למדה את הלקח מהפיאסקו המביש ונוט 8 יהיה אינשאללה עם נשלפת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ASI89

אתה אשכרה חי בסרט מצוייר.

קבל ותשכיל:

https://www.productchart.com/smartphones/sets/3

אתה בכלל ראית מה מופיע בלינק שלך יא דבע? זאת רשימה של כל המכשירים עם נשלפת שיצאו אי פעם לאורך ההיסטוריה, למשל זה:

2016-10-17_1617.png

אני מדבר על מכשירים שיש היום, בשנת 2016, לא מכשירים שיצאו בשנת 2006.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ASI89

ולמה לא לרכוש note 4 למשל ?

מה לעזעזל יכול לעשות נוט 5 שנוט 4 לא יכול לעשות ?

האם  הוא יכין לך קפה ויוציא את הכלב לטיול בוקר ?

למה לרכוש נוט 4 ולא נוט 3?

מה לעזאזל יכול לעשות נוט 4 ש-3 לא יכול לעשות?

האם הוא יכין לך קפה ויוציא את הכלב לטליול בוקר?

למה נוט 3 ולא 2? ההבדל בין שני אלה הוא לא תהומי.

למה? כי לא קונים מכשיר בן שנתיים וחצי לשימוש אינטנסיבי כמו מכשיר מסדרת נוט, זה מעשה מטופש לחלוטין. המכשיר הזה כבר הספיק לצאת ממעגל עדכוני התוכנה.

אתה נמצא בהכחשה עמוקה והתעלמות מוחלטת מהעובדות בשטח. תמשיך לספר לעצמך שסוללות ניתנות לשליפה זה דבר שמציל חיים, רק אל תשכח לסגור את התריסים בבית ולעולם לא לצאת, כי כל דבר שמחכה לך בחוץ נמצא בסבירות גבוהה משמעותית להרוג אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...