אם אתם לא רוצים לאבד את החיים,המשפחה,הבית והרכב כדאי שתיכנסו! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אתם לא רוצים לאבד את החיים,המשפחה,הבית והרכב כדאי שתיכנסו!

ASI89

Recommended Posts

קודם כל לא קיללתי ולא העלבתי אף אחד באופן אישי וגם לא שום קבוצה ספיציפית ,דיברתי באופן כללי בלבד.

אם אני אומר שאני מתעב ובז לאנשים שעושים קעקועים ופירסינג בגופם  ואתה או מישהו אחר נעלב בשל דברי כי עשיתם דבר כזה מטומטם אז זה לגמרי הבעייה בראש שלך .

ולעניין עצמו של השטויות שאמרת בעניין כיבוי האש ויתר הבבל"ת , זה בדיוק היופי של העניין כי הסיכוי שזה יקרה שואף לאפס כי :

1. ליתיום לפני שהן מתפוצצות ,הן מתנפחות ואת זה קל ופשוט לאבחן במידה ויש לך מכשיר שאתה אשכרה יכול לשלוף את הסוללה ולבחון אותה בעיין בצורה תקופתית .

2. ליטיום נוטות לעלות באש בעיקר בזמן הטעינה . כדי להקטין את הסיכוי לכך שזה יקרה רכשתי בכלום כסף מטען אוטונומי שיודע לטעון את הסוללה בניפרד מהמכשיר .את המטען מיקמתי בקופסת מתכת (קופת כסף קטנה שניתנת לנעילה  שרכשתי באופיס דיפו בכמה עשרות שקלים)

בצורה כזו ,גם אם הסוללה תעלה באש ,היא תכבה מעצמה בתוך קופסת המתכת ,כך שהנזק המקסימלי במקרה הגרוע ביותר, לא יעלה על כמה עשרות שקלים. כך שהטענה שלך פשוט מצוצה מהאצבע, כי לא הסמארטפון ולא הבית נתונים בסכנה של שריפה בעת הטעינה .

אגב, גם את האופניים החשמליות אני נוהג לטעון בחדר הממ"ד שאצלי הוא נטול רהיטים דליקים ,כך שגם אם הם יעלו באש ,אין סכנה שכל הבית ילך לקיבנימט .

שים לב שמעבר לחיסכון הפוטנציאלי של נזק רכושי של מאות אלפי ש"ח אם הולכת תכולה של בית שלם , בעת שריפה גדולה כשכולם ישנים ,ניתן להתעלף ולהחנק למוות ואף עלול להיות כשל מיבני ואז כבר מדובר בנזקים של מיליונים .

לדעתי זה חשוב הרבה יותר מעוד כמה עשרות מגה הרץ של חדש .

אבל שכל אחד יעשה את השיקולים שלו מה יותר חשוב לו ,רק שיקח בחשבון את הסיכונים שהם כלל לא מיזעריים כמו שהיצרנים מנסים לשכנע אותנו או ליתר דיוק לשטוף לנו את הראש.

ובאשר לעמידות למיים ,בכל חנות לציוד טיולים/דייג/צלילה אתם רוכשים היום בכלום כסף שקית מיוחדת שמאפשרת לכם אפילו לצלול עם המכשיר וגם לתפעל אותו תוך כדיי וזאת מבלי להיות תלוי בתקן המובטח והמגוחך- IP67 של עמידות בעומק של חצי מטר למשך חצי שעה .

אגב, משתמשים בסמארטפון המוגן ביותר- z5 של ,גילו שהבטחות לחוד ומציאות לחוד , בתכלס זה פשוט מאוד לא עובד .

לא עמידות בחצי שעה ולא עמידות גם ברבע מטר מתחת למיים ,גם אם פועלים בהתאם להוראות היצרן .

במילים אחרות לא עמידות ולא נעליים מדובר בסך הכל בגימיק מסחרי ותו לא. אולי זה טוב כנגד התזה אקראית כמו גשם,נפילה לשלולית וכיוצא בזאת מקרים נדירים שלא קורים לאדם מיושב בדעתו שפשוט שם את הנייד מתחת למעיל או פשוט בשקית יעודית כשהוא הולך לים והשקית הזאת מבטיחה לו עמידות לא מוגבלת בזמן ולעומק של צלילה של 30 מטר ויותר .

למיטב זכרוני לשקית קוראים gooper וישנם אף שקיות יותר מקצועיות לעומקים אפילו יותר גדולים.

ולגביי המלצתך לגבי פורום FXP , אני בהחלט ארשם אליו וגם לפורומים אחרים בארץ ובעולם כי למזלי אני שולט במספר שפות  ולא באמת תלוי בפורום כזה או אחר ,כך שאתה מוזמן להתלונן שוב פעם אם בא לך ,אם גם בדבריי אלו אתה מוצא את עצמך נעלב משום מה .

בכל מקרה ,אני כאן סיימתי . אני מרגיש כמו כלב שנובח על עץ חסר דעת ,מקובע ואטום ומכלה את זמני לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בעד הדעה שדוגלת בסוללות נשלפות.. לא כל כך בגלל הסיכון לפיצוץ - הסיכוי הזה זהה כמעט בין מכשירים עם סוללות נשלפות לכאלה שמובנות, אלא בגלל ההשפעה על אורך החיים של הסמארטפון. ממוצעת מחזיקה בערך שנה וחצי עד שנתיים - ואז רבים יעדיפו להחליף מכשיר (בעלות של אלפי שקלים) ולזרוק את הישן (בעלות סביבתית עצומה למקורות המים והרעלה של החי והצומח) מאשר להחליף את הסוללה המובנית. מעבר לאורך החיים המתמשך של מכשיר עם נשלפת, יש גם את נושא הנוחות ואורך הפעולה של מכשיר שבו אפשר להחליף ולהמשיך לעבוד - בלי לסחוב חיצונית כבדה עם כבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ASI89

2. סוללות ליטיום נוטות לעלות באש בעיקר בזמן הטעינה . כדי להקטין את הסיכוי לכך שזה יקרה רכשתי בכלום כסף מטען אוטונומי שיודע לטעון את הסוללה בניפרד מהמכשיר .את המטען מיקמתי בקופסת מתכת (קופת כסף קטנה שניתנת לנעילה  שרכשתי באופיס דיפו בכמה עשרות שקלים)

בצורה כזו ,גם אם הסוללה תעלה באש ,היא תכבה מעצמה בתוך קופסת המתכת ,כך שהנזק המקסימלי במקרה הגרוע ביותר, לא יעלה על כמה עשרות שקלים.

אם באמת עשית את זה, זה באמת יכול להסביר הרבה דברים בדיון הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי S6 בין שנה וחודשיים וכבר הגעתי למצב שאני צריך להטעין את הטלפון 2-3 פעמים ביום. אני מניח שעוד חצי שנה אצטרך להחליף . תראו מה צריך לעשות בשביל להחליף את הסוללה. פרוצדורה כמעט בלתי אפשרית בלי לגרום נזק כלשהו למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי S6 בין שנה וחודשיים וכבר הגעתי למצב שאני צריך להטעין את הטלפון 2-3 פעמים ביום. אני מניח שעוד חצי שנה אצטרך להחליף . תראו מה צריך לעשות בשביל להחליף את הסוללה. פרוצדורה כמעט בלתי אפשרית בלי לגרום נזק כלשהו למכשיר.

]

יותר סביר שמדובר באיזו תוכנה סוררת שגורמת לזה. תוך שנה לא קורה דבר כזה לסוללה. אולי הגיע הזמן לאפס את המכשיר ולהתחיל מהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עדיין SAMSUNG S (כן, הראשון).

בלי מדבקת הגנה למסך, בלי נרתיק הגנה.

עובד כבר 6 שנים בלי שריטה ותקלה אחת.

עוד לא החלפתי בטריה אפילו.

נפתח בקלות.

בטריה נשלפת תוך שניה.

סלוט לכרטיס .

נסגר שוב בלי שום בעיה, כבר פתחתי וסגרתי מיליון פעם.

בקרוב אני קונה אחד חדש(כמעט קניתי לפני שבועיים אבל החלטתי לחכות לBLACKFRIDAY).

למה לעזאזל שאני אקנה חדש שיקח ממני את האפשרות להחליף בטריה ולהוסיף כרטיס זיכרון?

למה שאקנה מוצר שאיכות הבטריה שלו מידרדרת בעקומה חדה כחלק מחבילת הגבלות שתוכננו בכוונה כדי שתחליף מוצר כל שנה שנתיים?

הפער מתרחב בין הרצונות והשימושים שלי כצרכן לבין הרצונות וההכתבות של יצרנים מסויימים שרואים בי עוד "נתין סטטיסטי"(Pun intended וEURIKA :D) לתוכנית השיעבוד הכלכלי שלהם.

רק תראו את ותבינו את הפנטזיה של היצרנים.

עומד לו סטיב ג'ובס ומשחק נביא דתי ומנהיג כת בה כל מוצר חדש מוצג כהתגלות אלוהית למאמיניו, שאמורים על פי תוכניתו השמימית להיסחף ולשדרג כל שנה.

וכדי למכור את ה"חזון" הזה, השתמשו בכל טריק מגעיל בספר.

שקרים, מצגות שווא, ממש תרמית.

שילמו לאנשים לעמוד בתור כל הלילה אל תוך יום ההשקה כאילו אנשים לא יכולים לחכות עוד יום או להזמין באינטרנט.

הם מעצבים את תודעת הלקוחות שלהם.

את המציאות אותה הם יוצרים בשבילם.

ישנם תהליכים לא טובים שמתרחשים.

ואנחנו כצרכנים חייבים להתנגד להם ולנסות להפוך אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עדיין SAMSUNG S (כן, הראשון).

בלי מדבקת הגנה למסך, בלי נרתיק הגנה.

עובד כבר 6 שנים בלי שריטה ותקלה אחת.

עוד לא החלפתי בטריה אפילו.

אתה מחזק את הטיעון שסוללה נשלפת זה מיותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

אתה מחזק את הטיעון שסוללה נשלפת זה מיותר...

לא ממש.

אני לא דוגמא לשום דבר.

אני כמעט ולא משתמש בו מעבר לטלפוניה ושעון מעורר.

העבודה שלי דורשת גיחות של כמה שעות כל פעם.

אני נמצא הרבה בבית שם יש לי משרד.

וממילא יש לי מטען ברכב.

אחרת מזמן הייתי קונה עוד בטריה להחלפה.

וזו בטריה של מכשיר שעוד לא היה חלק ממגמת PLANNED OBSOLESCENCE שיצרנים רבים אימצו מאז ההצלחה הגדולה של האנדרויד.

אאל"ט כשקניתי את S האנדרויד עדיין לא היווה את רוב המכשירים בשוק הסמארטפונים.

מאז ההתפרצות בהצלחה של מכשירי האנדרויד והפיכתם לרוב בשוק, יש מגמה רעה של כמה יצרנים מובילים להתנהג יותר ויותר כמו .

אז כיום אתה לא יודע איזה בטריה היצרן החליט לדחוף לך פנימה, מהי עקומת ההידרדרות שלה.

ויכול להיות(אני מנחש ללא בדיקה של ממש) שמטענים מהירים דופקים את הבטריה אפילו יותר מהר, מה שמגדיל במקרה זה את הצורך ביכולת להחליפה.

ובוא לא נשכח את נושא סלוט כרטיס הזיכרון.

נושא חשוב לא פחות שמעיד על הכוונות והלך המחשבה של היצרנים.

וחמור לא פחות בגלל ההשלכותיו על המשתמש.

דווקא כיום כשמכשירים אינם איטיים כמו הGALAXY S הראשון, הרבה לקוחות היו מעוניינים שהמכשירים שלהם יחזיקו המון שנים.

אפילו עשור ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפרוד ,אוי כמה שאתה צפוי .

כמו sargon בדיוק ,כאשר אתה לא יכול להיתמודד עם טיעונים לוגיים ואוזלת לך התחמושת אז אתה יורד נמוך ,הרחק מתחת לקו החגורה.

כל מי שיחפור קצת כאן בפורום יתחיל לחשוד שכבודו סובל מפיצול אישיות סכיזופרני .

נראה לי שסרגון ומילפרוד הם בעצם אותו אדם בדיוק .

הראשון צורח על כל אחד שמביע דיעה מנוגדת שהוא שמאלני ,בוגד ועוכר ואילו השני ממהר להכתיר כל אחד עם דיעה שונה משלו כמשוגע פסיכופט ומטורלל על כל הראש .

כך או אחרת ,מר סרגון/מילפורד ממהר לשפוט ולקטלג אנשים מבלי להכיר אותם באמת .

צר לי לאכזב ,אולם כמו שאיני משוגע כך גם אינני שמאלני .

ולעניין עצמו:

פעם גרתי בשכירות והשותף החליט יום אחד שיש לו חבר דימיוני אי שם בשמיים והחל "להתחזק " , להחליף מזוזה ,להקפיד על הפרדת חלב ובשר ושאר דברים הזויים . אני זרמתי עם הטירוף, כי אני ממעט לאכול בשר וממילא גם לפני , עשיתי זאת כמעט תמיד בחוץ במסעדות .

כך זה נמשך עד אותו יום שהנרות שהוא הדליק במרפסת לכבוד שבת ,נפלו וגרמו לדליקה  .

זה קרה כשישנתי והליצן הלך לחברה שלו שגרה בסמוך .

אם לא הכלב של השכנים שהתחיל לנבוח כמו משוגע (המרפסות צמודות) והעיר אותי ממש שנייה לפני שהאש התפשטה למטבח

וחסמה את דרך ההימלטות מהדירה ,אני לא הייתי פה היום .

הקיצר מי שניכווה ברותחין ,ניזהר גם בפושרין .

את הלקח למדתי ואם כל מה שנידרש ממני זה רק כמה עשרות שקלים כדי לישון יותר טוב בלילה אז אני לא רואה בזה בעייה .

אם בשל כך אתה מחשיב אותי כמטורלל בשל אמצעי זהירות פעוטים וקלים שנקטתי בהם ,אז שיהיה לך לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלקסי S הראשון היה טנק. בנו אותו חכם בדיוק בתקופה שלפני האייפון 4 שיצא מעט אחרי, כשהפונקציונליות של טלפון היתה חשובה מהמראה שלו. היה לו כל מיני בעיות כמו דפוק ומחסור חמור בפלאש, אבל הזכוכית שלו היתה שקועה מעט מתחת למסגרת והמכסה האחורי היה קל להסרה. תכלס, הפלתי את הטלפון ההוא אולי 200 פעם ולא קרה כלום. מקסימום היה נופל המכסה האחורי. אחרי שלוש שנים עברתי לנוט 2, אחלה טלפון, רק שתקעו אותו עם זכוכית 2.5D שנשברה עם כל נפילה. הטלפון כיום בן 4, מתפקד כאילו הוא חדש, הבטריה אחרי אלף מחזורי טעינה עוד מחזיקה יום שלם בקלות, רק הפינה של הזכוכית נשברה לגמרי אחרי נפילה אחת, מרגיז רצח. הבטריה, כל עוד היא לא מתפוצצת, מחזיקה מעמד יפה מאוד ועוד לא עלה לי טלפון באש או התנפחה לי בטריה ב9 שנות סמארפונים ומשהו כמו 16 שנות טלפונים סלולרים. מעולם לא הרגשתי צורך להחליף בטריה באמצע היום ואם הטלפון לא מחזיק מעמד יום שלם בשימוש ממוצע אז הוא טלפון דפוק (כמו המוטו X 2014 שלי [שהיה הטעות היחידה שעשיתי עד עכשיו] שלא שרד יום על טעינה ונשבר אחרי נפילה אחת...). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...