מחשב לעריכת תלת מימד בתקציב 8K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעריכת תלת מימד בתקציב 8K

yifty

Recommended Posts

לאורי היקר, זהו פורום שמתיימר להיות מקצועי, זה לא כדורגל. אם אתה מתעב את זה בסדר, אבל אם זה משבש לך את השיקול המקצועי זאת בעיה.

ולעניינינו, השורה התחתונה היא חוויית המשתמש , אם אין גירסת מק ל 3DS MAX אז קונים וזה מה שכתבתי.

שאר העצות לגבי מעבדים וכרטיסי מסך הן טובות אבל יש לקחת בחשבון שכאשר מביאים לוח אם מכאן, מעבד משם וכרטיס גרפי מספק שלישי לא בטוח מה נקבל בסוף. הכלל הוא לקנות הכי חזק והכי מתאים ל 3D . אין ספק שדיסק אפילו קטן (רק למערכת ההפעלה), יספק חויית משתמש משופרת.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

לוח אם מכאן, מעבד משם וכרטיס גרפי מספק שלישי לא בטוח מה נקבל בסוף

במשפט אחד קצר (וגם שגוי מאוד, לטעמי) אתה מוחק את כל עולם הפי סי... די ברור מה הוא יקבל בסוף - מחשב במחיר טוב שעובד מדהים. ובמפרט שנתנו פה יש גם לא קטן וגם דיסק גדול.
למק יש גם יתרונות ואולי לפעמים באמת דורש התעסקות. אבל זה בא לידי ביטוי בעיקר בניידים. בשביל תחנת עבודה נייחת רוב היתרונות של הולכים לאיבוד, וזה עוד לפני שמתייחסים למחיר.

יש לי כבר משהו כמו 25 שנה מחשבים נייחים, חוץ מהשנים הראשונות כולם הורכבו לבד עם חלקים מפה וחלקים משם. הכל נהדר. במקביל אני בעבודה רק על , 100% מהזמן. אני בטח לא fanboy של אף אחד. יש מבחר של כלים ומחירים ולכל דבר יש מה שמתאים לו. ספציפית לדרישות פה (בלי קשר לעובדה שאין 3dmax למק) אני לא רואה איך יש שמתחרה במפרט שנתנו פה, בוודאי במחיר הזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

עניין של גישה כנראה, אני מעדיף להוציא את המקסימום מהקיים ולנצל את זה שיש 4 צאנלים לזכרון, קשה לי להאמין שמישהו יצטרך יותר מ-96GB בקרוב.

נו, לא נלך על זה לרבנות  :lol:.

דרך אגב, לא רמזתי אפילו שיהיה צורך ביותר מ - 64 גיגה ראם,

בוא לא נסחף.

טוב, אז שיהיה 8X4 , אחרי הכל זה מפרט מטעמך, ואם

אתה משוכנע שזה עדיף, אז סבבה.

פותח הדיון - הנה כי כן יש  בידך מפרט טוב לצרכיך.

נא להקפיד על קבלת רכיבים כפי שהם מופיעים במפרט,

שלא "ימליצו "  לך על שיפורים ושדרוגים או חוסר במלאי וכו'.

היות   ואין כאן פריטים אקזוטיים, כל חנות מחשבים אמורה לספק לך את המערכת כפי שהיא כאן.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Meir Rosenberg

היי,

אם התקציב שלך הוא 8K הייתי הולך ישר על IMAC-לפי הנסיון הלא קטן שלי במערכות לעיבוד גרפי, המקינטוש היא ההשקעה הכי טובה לאורך זמן. הדבר היחיד שצריך לשים לב הוא שלתוכנות  3DS MAX, VRAY יש גרסת מק טובה. לפוטושופ יש.

macc???mac??!?!?!

ברצינות אני שואל אתה פתחת פעם 3ds max/ maya וניסית לרנדר??

אתה יודע בכלל מה זה התוכנות האלה?? יצא לך לראות בכלל מה קורה למאקינטוש אחרי שלוחצים על כפתור רנדר בvray?

אתה נשמע כמו מישהו ששמע לפני 9000 שנה שמאק זה לגרפיקאים אז נראה לך נכון לזרוק את השם הזה לאוויר, אין שום סיכוי שהמלצה כזאת תצא ממישהו מהתעשיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...