ראוטר חדש - לא מצליח להתחבר לרשת 5GHz - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר חדש - לא מצליח להתחבר לרשת 5GHz

--- The King ---

Recommended Posts

קניתי מחו"ל ראוטר וכרטיס חדשים ששניהם תומכים Dual-Band. משום מה אחרי שהתקנתי אותם אני לא מצליח לראות את הרשת של ה- 5GHz.

הגדרתי הכל בראוטר, הרשת לא מוסתרת או משהו, הכל מוגדר בדיוק אותו דבר ב2.4 וב-5, והוינדוס מוצא רק את הרשת של ה-2.4GHz. אגב, על הרואטר דלוקות שתי הנורות, גם של ה-2.4 וגם של ה-5.

ניסיתי גם לעמוד ממש צמוד לרואטר ולחפש את הרשת עם הטלפון, וגם מצאתי רק את הרשת של ה-2.4. יש לי G4 והוא אמור לתמוך ב-5GHz למיטב ידיעתי.

אני מחובר עם נטויז'ן (תשתית בזק), ה-net-box שלהם משמש אותי כמודם כרגע, והראוטר מחובר אליו עם כבל.

הורדתי את הדרייבר של הכרטיס מהאתר של TP-LINK.

אני עם וינדוס 10.

לא מצאתי אף הודי ביוטיוב שמסביר איך לסדר את הבעיה הזאת.

אלה בדיוק הראוטר והכרטיס שהזמנתי:

https://www.amazon.com/gp/product/B00J8NCVX4/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

http://www.ebay.com/itm/221915427879?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה צריך לראות בהתחברות 2 . אני נוהג לתת לרשת ה 5 SSID עם הסיםרה 5 כך שאני מזהה

בקלות איזה מוצגת.

תתקין במחשב תוכנה שמזהה ומםרטת את הרשתות  הקיימות, למשל INSSIDER  אם היא לא תועיל היא לא תזיד.

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשם ה-SSID ברשת ה-5GHZ יש לך רווח ואח"כ סוגריים אם 5GHZ.  בפועל לא מתייחסים לכל מה שמופיע אחרי הרווח ולכן יש לך שתי רשתות אלחוטיות אם אותו שם.  תשנה את ה-SSID של ה-5GHZ ל-MALCA-5GHZ כלומר משהו עם מקף ולא עם רווח ואז יהיו לך שתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

מה המצב בADVANCED SETTINGS? אגב, אל תשתמש במספר הטלפון\פלאפון\זהות\אישי שלך לסיסמה. פורצים את זה תוך 10 דקות מקסימום.

בתמונה ה-Advanced כבר פתוח..

כרגע הסיסמא זה סתם לצורך ניסיון, אני אשנה את זה, תודה.

ציטוט של Ivan

לדעתי אתה צריך לראות בהתחברות 2 רשתות. אני נוהג לתת לרשת ה 5 SSID עם הסיםרה 5 כך שאני מזהה

בקלות איזה רשת מוצגת.

תתקין במחשב תוכנה שמזהה ומםרטת את הרשתות  הקיימות, למשל INSSIDER  אם היא לא תועיל היא לא תזיד.

Untitled.jpg

אחלה, מנסה.

ציטוט של Cheif

בשם ה-SSID ברשת ה-5GHZ יש לך רווח ואח"כ סוגריים אם 5GHZ.  בפועל לא מתייחסים לכל מה שמופיע אחרי הרווח ולכן יש לך שתי רשתות אלחוטיות אם אותו שם.  תשנה את ה-SSID של רשת ה-5GHZ ל-MALCA-5GHZ כלומר משהו עם מקף ולא עם רווח ואז יהיו לך שתי רשתות.

ניסיתי.. גם לא עזר

תודה רבה לכולם אני אנסה בינתיים את התוכנה שIvan הציע, אעדכן אם זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Untitled.png

גם זה לא עזר.. אני שוקל לנסות להשיג ראוטר אחר של 5GHz לצורך בדיקה, כבר מחשיד אותי שיש בעיה בראוטר.

יכול להיות אולי שזה קשור לתדרים שלא נתמכים? הראוטר והכרטיס נקנו מחו"ל, לא מאותו מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת תצלום מסך של טווחי התדרים שהראוטר משדר בהם ב- 5GHZ? - יש ערוצים מסוימים שהראוטר אולי תומך בהם אבל שאר הציוד אולי לא, גם הגיוני שזה יבחר היות וזה כמעט בודאות תדר פחות עמוס (היות וזה מוגדר להיות אוטומטי).

היתה לי בעיה דומה אחרי שהתקנתי openWRT על אחד הנתבים שלי - הטלפון והלפטופ לא זיהו את הרשת של 5GHZ ואחרי ששיניתי את התדר זה עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

יש מצב שזה קשור לכרטיס הרשת שלך.  פגום או מוגדר לא נכון?.

אין שום קשר לספק - תשתית -  מודם או   החיבור לרשת האינטרנט..

איך אתה מסביר שגם ה- G4 שלי לא מוצא את הרשת?

איזה הגדרות אפשר לעשות בכרטיס רשת? לא שיניתי כלום, זה אמור להיות על הגדרות ברירת מחדל.

יש מצב שזה יעזור לוודא שההגדרות בסדר?: (netsh wlan show drivers)

Untitled.png

ציטוט של Sven

אתה יכול לקחת תצלום מסך של טווחי התדרים שהראוטר משדר בהם ב- 5GHZ? - יש ערוצים מסוימים שהראוטר אולי תומך בהם אבל שאר הציוד אולי לא, גם הגיוני שזה יבחר היות וזה כמעט בודאות תדר פחות עמוס (היות וזה מוגדר להיות אוטומטי).

היתה לי בעיה דומה אחרי שהתקנתי openWRT על אחד הנתבים שלי - הטלפון והלפטופ לא זיהו את הרשת של 5GHZ ואחרי ששיניתי את התדר זה עבד.

איך אני עושה את זה? בהגדרות של הראוטר לא מצאתי. יש מצב שזה זה?: 20/40/80MHz, כי אם כן אז ניסיתי לשנות את זה ל20/40MHz (כמו ה-2.4GHz) וזה גם לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...