אחרי שנה עם ANDROID עברתי לאייפון 7 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי שנה עם ANDROID עברתי לאייפון 7

digitalseeker

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנדרויד בהחלט היה רקוב עד לא מזמן. זה עובדה.

כי היה בעיות ביצועים עם JAVA, זו אחת הסיבות שייצרני אנדרויד היו צריכים לשים הרבה יותר זיכרון במכשירים שלהם, הם מכרו את זה בתור יתרון אבל האמת היא שבשביל לקבל ביצועים סבירים אפליקציות JAVA באנדרויד היו צריכות הרבה יותר זיכרון מאשר אפליקציות של .

יש הבדל מהותי בין השימוש בזיכרון באפלקציות JAVA לעומת C++ וOBJECTUVE C. באנדרויד רוב האפליקציות הם בJAVA באייפון אין JAVA.

אם לפחות אתה לא מכיר את זה כחיסרון(שניהול הזיכרון של JAVA באנדרויד היה בעייתי ואוליי הוא עדיין) אז נתחיל מזה שתכיר בזה שיש הבדל מהותי בין איך האפלקציות נכתבות לשתי הפלטפורמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

זה שתחזור הרבה פעמים על זה שאנדרואיד "רקוב" לא יהפוך את זה לנכון.

ועל איזה "תפסה תאוצה" אתה מדבר? יש לאפל נתח שוק של בערך 20% מול 80% של אנדרואיד...

אני עשיתי את הפעולה הבאה:

נכנסתי לאתר הבא :

https://www.netmarketshare.com/operating-system-market-share.aspx?qprid=8&qpcustomd=1

הוא מציין את הדברים הבאים:

IOS - 27% מהשוק

ANDROID - 66% מהשוק

לאחר מכן נכנסתי לאתר הבא:

http://www.businessinsider.com/ios-vs-android-device-share-chart-2016-9

הוא מציין 9+10 - מהווה 95% מכלל הIOS שבשימוש.

כאשר 6 מהווה 18.7% מכלל הANDROID שבשימוש.

אם נשקלל את הנתונים:

27*0.94 = 25.38 אחוז מהשוק משתמש בIOS 9/10

66*0.187 = 12.34 אחוז משתמש בANDROID 6.

ההשוואה באה להציג את מכשירי הPREMIUM - שכן IPHONE 4 לא יכול להריץ 9.

וגם מכשיר עגלה ב50 דולר לא יריץ 6.

רק אם נוסיף את המערכות הישנות יותר, שלא מייצגות באופן גורף מכשירי PREMIUM....רק אז נראה תוספת של 23.1 אחוזים מהשוק, ובסך הכל יתרון של 35.44 לעומת 25.38.

אך שוב - זה כולל מלא מכשירי לא PREMIUM.

נתח השוק של יהיה תמיד גבוה יותר כי יש היצע ענק של מכשירים זולים.

זה כמו להשוות נתח שוק של יצרן סיני לא מוכר לעומת SGS7 - חסר משמעות לחלטין.

ההשוואה צריכה להיות באותה קטגוריה - מכשירי PREMIUM של יצרנים מוכרים לעומת שקיטלגה את המוצרים שלה כPREMIUM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי גאלאקסי 4, החלפתי השנה ל7 וזה עולם אחר, אפילו תלונה אחת אין לי. מכשיר פרמיום אמיתי. לאשתי יש 5 והוא באמת לא בקליבר של 7 ואני מסכים שהטביעת אצבע ב5 זו באמת בדיחה לא מוצלחת.

במלים אחרות, תנסה את גאלאקסי 7 ורק אז יהיה לך בסיס להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מיותר להכנס אליו , אבל נכתבו פה כל כך הרבה שטויות על מכשירי .

ציטוט של אורח מומחה אמיתי

יתרונות של מכשרי אפל על פני אנדרואיד.

1) מערכת הפעלה יציבה .

2) המידע המאוחסן במכשיר חסין ובלתי ניתן לפריצה.

3) מכישרים איכותיים עשיים מאלומניום ואיכות הרכבה מעולה.

.בן אם ירצה ובן אם לא. בדיוק כמו שעושה מערכת ההפעלה חלונות . גורמת לעידכון גירסה ע"י הוספת פיצרים חסרי תכלית כגון:

DX12, iE EAGE וכהנה בולשטים נוספים.

1. היא מערכת יציבה מאד.

2. בגרסה 6 הייתה קפיצה משמעותית ברמת האבטחה של המערכת והמידע.

המידע מוצפן ומאובטח , האם באייפון הוא יותר מאובטח? על זה אני לא יכול לענות , אבל אף מערכת לא חסינה מפני פריצה.

3.יש המון מכשירי עם איכות הרכבה מעולה , ואינספור unibody ממתכת , אפילו זולים יחסית.

חסרי תכלית? רחוק מאד מזה. 

הדפדפן החדש של הוא מצוין , dx12 מהווה שיפור אדיר על פני הדור הקודם ועוד.

להיפך , המערכת החדשה יעילה וקלה יותר מהקודמת , וכתוצאה מזה תעבוד טוב יותר על מחשבים חלשים או בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח אחד העם

אני מציע לנסות את .

היו לי את כל המכשירים של אפל עד ה-4S (החל מה- 3) מאז שעברתי לHTC אני באמת לא יכול לחזור לאפל (וניסיתי לא מעט פעמים)

יש להם מכשירי פרמיום עם כל המשתמע מכך, החל מהגוף אלומיניום (החל מה-M7) וכלה במערכת הפעלה מעולה, בפרט אם צורבים רום של venom.

אגב, ה- M9 הייתה הכזבה נא לא להביא ממנו ראיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קצת זמן בשעה שאני יושב בשדה תעופה. יש לי קצת דעה הפוכה. מכשירי אנדרואיד ואייפון הם למעשה זהים כיום. לפני כמה חודשים שברתי את המוטו איקס 2014 שלי והחלפתי אותו בs7. אחד מהחברים שלי שאל אותי מה אני חושב עליו. עניתי לו- זה כמו אבל עם לוגו של . פעם היה הבדל תהומי בין הטלפונים, היום התוכנה והחומרה כבר נראית אותו הדבר. קצת יותר טוב במשהו פה, קצת יותר טוב במשהו שם, אבל מרגיש זהה. אותו השעמומון, אם וינדוס 10 לטלפון לא הייתה זבל,  הייתי שוקל לעבור. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שאני בסך הכל עם ראש פתוח.

ללא ספק המערכות מאוד דומות - הרי הן עושות בפועל אותו דבר.

אני מאוד שמח שיש תחרות - כי אנחנו המרוויחים העיקריים.

לאורך שנותיי עם אייפון ראיתי אנשים שחושבים שה"אנדרואיד שלהם" יותר זול, וכי משתמשי אייפון פרייארים...והיום המצב הוא שהמחיר בין החברות הגדולות LG וSAMSUNG זהה למחיר של .

ראיתי אנשים צוחקים על זה שאין אפשרות להחליף בIPHONE...והנה לא חסר VENDORים שעושים את אותו דבר באנדרואיד.

ראיתי אנשים שצוחקים שאין SD בIPHONE...והנה יש VENDORים, גם גדולים שעושים פעולה זהה במכשיר הANDROID שלהם.

הנושא שהכי מגוחך בעיניי זה ההשוואה בין החומרה "לאנדרואיד שלי יש 8 גיגה ראם ולאייפון רק חצי"...ובכל זאת הביצועים זהים.

במקרה שלי עיקר הטענות שלי זה דווקא לדברים הקטנים, ובמקרה שלי יש לי נסיון עם הSGS3 וSGS5.

תרשו לי להסביר...

ניקח לדוגמה את הנושא שבעיניי הכי מציק - עדכוני מערכות הפעלה.

כן...אני בישראל...כן אני רוצה בעברית....תקראו לי פריק, תקראו לי לוזר, אבל זה מה שאני רוצה.

אין דבר יותר "כיפי" מלדעת שאיזה כיף יצא עדכון לאנדרואיד....ואז הכי כיף לגלות שאומנם יצא...אבל לא יצא למכשיר שלי.

לכן ההצעה לנסות - נופלת בדיוק בדבר הזה....הקטע הזה של לחכות שיואילו בטובם לעזור לנזקקים שמחכים למערכת הפעלה מעודכנת.

ואל תציעו לי ROMים בבקשה - המכשיר צריך להתאים גם לסבתא שלי.

הדבר השני שמציק - אינטגרציה של פיצ'רים.

ניקח את הAIR VIEW של ....פיצ'ר אש ! רק חבל שהוא לא בשימוש בשום מקום.

ניקח את הטביעת אצבע - פיצ'ר פנסטסטי....רק שכחו להפעיל אותו בכל האפליקציות שעובדות איתו בIPHONE - בפועל זה פיצ'ר שהופך למיותר בANDROID.

הדבר השלישי - UI יעיל....אני משווה לSGS5

באמצע החושך אתה צריך להפעיל פנס....באייפון כל מה שאתה עושה זה לוחץ על הכפתור נעילה או על הHOME...משאיר את המכשיר נעול...גורר את האצבע מלמטה ללמעלה - ויש לך כפתור מגניב כזה של פנס.

בSGS5....איזה "כיף" ! אתה צריך לפתוח את הנעילה....במקרה של SGS5 יש חרא של טביעת אצבע אז אולי זכית לפתוח עם האצבע, או שזכית עם קוד.

לאחר מכן עליך לחפש את האייקון של הפנס.

עכשיו נגיד שאתה משתמש בו מספר דקות ורוצה לכבות אותו....במקרה אבל רק במקרה המסך שלך נכבה והטלפון ננעל.

באייפון המכשיר היה כבר נעול - ככה שהכיבוי וההדלקה מהירים באותה מידה.

בSGS5 ההנאה חוזרת - שוב צריך לפתוח את הנעילה - ואז אפשר לכבות או עם המסך התראות או בחיפוש אחר האייקון.

אגב יש לציין שאין דבר יותר יעיל מלגשת לשעון (במיוחד בשביל שעון מעורר) מהמסך נעילה בדיוק באותו אופן (באייפון) - ואין דבר יותר יעיל ממחשבון שנגיש בדיוק באותו אופן.

הכפתור השתק - רעיון גאוני !

הקטע הזה שלא מופיע לך אזהרה על ווליום גבוה כאשר אתה שם בניגוד לSGS5.

הקטע הזה שכאשר אתה מדליק את הטלפון לא מופיע לך החרא הזה שאומר לך לודא שסגרת טוב את הכיסוי (שבכלל לא פתחת) כדי שלא יחדור מים - בניגוד לSGS5.

שלא נדבר על הרמקול מאחורה בSGS5 - מי האידיוט שחשב על זה ??? 

שלא נדבר על העדכון הנודע שהיה לSGS5 לאנדרואיד 6 שבזכותו היה לי ריסט לטלפון לפחות פעם ביום ואיזה כיף שזכינו לעדכון רק אחרי חצי שנה של סבל (אמרתי משהו על החסדים של היצרן עם העדכונים ??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת הרבה אבל שום דבר מזה בסופו של דבר לא רלוונטי, אתה ממשיך להתייחס להיסטוריה רחוקה. אתה מדבר על הגלקסי 3 ????????? באמת????

ומה קשור עברית? כבר שנים תומכת בממשק עברי מלא בלי שום טובות מאף אחד.

כאמור, התגובה שלך היתה יכולה להיות רלוונטית אולי לפני 3 שנים.... אנחנו כבר לא שם.

אגב אתה כותב הרבה דברים שגם מעולם בכלל לא היו נכונים...

הפעלת פנס? אפילו ב- desire הפרה-היסטורי שלי (הוא היה מול הגלקסי 1 אם אני לא טועה!) אני יכול להפעיל אותו ישירות ממסך הנעילה. וגם ב- G2 שלי וגם בגלקסי 7 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford ידידי היקר,

אתה לא עונה לי על השאלה שתקועה ב2010.

כאשר יוצא עדכון - לצורך העניין מחר יוצא 7.0...האם יש באותו היום עדכון OTA לכל מכשירי הANDROID או שאתה נתון לחסדי היצרנים שיוציאו את העדכון עם הגרסה בעברית ?

אני שואל לדעת אם יש רלוונטיות לאתרים כמו זה http://www.androidauthority.com/android-7-0-update-679175/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מערבב שני נושאים.

לנושא הראשון - העדכונים:

לא, העדכון OTA לא יהיה באותו יום אצל כל היצרניות כי אין קשר ישיר בין "אנדרואיד" ובין המערכת שנמצאת בטלפון שלך. היא בסך הכל מבוססת עליו.

מי שהוציא את אותו עדכון שאתה מדבר עליו זאת גוגל ואף אחד לא מבטיח לך שמערכת ההפעלה של סמסונג לדוגמה תקבל עדכוני גירסה כל פעם שהבסיס שעליו היא בנויה יקבל עדכון. למה הדבר דומה? נניח לרכישה של . האפליקציה נכתבה והיא "מבוססת" על קוד של מערכת מסויימת, נניח "אנדרואיד 6". מי מבטיח לך שהיא תעבוד כשורה גם על "אנדרואיד 7"? אף אחד. איך בכלל אפשר להבטיח דבר כזה כשאתה מתבסס על מערכת של מישהו אחר ואין לך מושג איזה שינויים הם יעשו או לא יעשו בהמשך, שיפריעו או לא יפריעו לתפעול התקין של האפליקציה שלך?

אתה רוצה לקבל את העדכונים של ישירות למכשיר שלך? תקנה מכשיר של - ותקבל את העדכונים של .

במאמר מוסגר זה לא תמיד משתלם ועדיף להישאר "בלי עדכון לגירסה החדשה" (ביג דיל.. מה שהיה לך מצויין היום פתאום כבר לא יהיה טוב מחר רק כי יש משהו נוסף "חדש יותר" במקומות אחרים?) אבל עם טלפון שכחבילה הוא מספק פיתרון טוב יותר.

אבל וזה אבל גדול - זה לא קשור לנושא השני שערבבת - העברית...

אם קיבלת את העדכון, אז ברגע שקיבלת אותו - הוא כולל בתוכו את העברית באופן מובנה.

החל משנת לא-זוכר-כמה (מזמן....) מגיעה עם עברית מלאה באופן מובנה, כולל ממשק מלא בעברית וכולל אפילו לימין של כל הממשק והאייקונים. זה לא קשור לחברה שיצרה את המכשיר וזה לא קשור למיקום הגיאוגרפי על פני כדור הארץ שבו קנית את המכשיר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...