דרך סופר יעילה אך רדיקלית לנקות כרטיס מסך - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרך סופר יעילה אך רדיקלית לנקות כרטיס מסך

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Ivan

אתה הפכת את זה לענין אישי, כך שאין קשר למספר התגובות שלי.   תלמד להגיב נכון ובטעם  ובפעם הבאה תרשום

"לדעתי" או "מנסיוני"   ולא "שטויות" גם אם אתה בטוח שזה שטויות ו/או תביא קישור/ים שמסבירים את הנושא, כמו למשל

https://www.google.co.il/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=cleaning+mobo+with+water&gws_rd=cr,ssl&ei=LhWwV9zjMMnoUsDYv8AB

א. תודה Ivan

ב. בשביל כל אלו שבטוחים שעכשיו כל הפורום הולך לנסות את השיטה הקיצונית שלי - כתבתי דיסקליימר בתחילת הדיון

ג. המטרה של לשים את הכרטיס באוטו ולא בשמש שהיא שהאוטו משמש כמו חממה, בניגוד לישירות בשמש שאז רק צד אחד של הכרטיס מתייבש

ד. היתרון של השיטה הזאת נעוץ בזה שהיא זמינה לכל אחד בבית - בלי אלכוהול ובלי לדעת לפרק ולהרכיב חזרה את גוף הקירור הענקי של הכרטיס הזה

ה. תתעלמו בבקשה מהטרולים בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חכם כבעל נסיון.

מנסיון אישי - שוטף במים ציוד אלקטרוני זה 2 עשורים - לוחות מחשב, , מאווררים וספקי כוח. 

יש שאני שוטף אותם במים בלבד, במקרים מסויימים משתמש בסבון עם חומרים דטרגנטיים ושוטף במים חמים. 

לרוב לאחר פעולת השטיפה במים אני שוטף שוב עם אלכוהול תעשייתי 95%, על-מנת לגרום למים לאידוי מהיר כשאני מעביר את הציוד תחת מפוח אוויר, ולסיום נותן לציוד להתייבש במשך יממה.

אפס תקלות בהפעלת הציוד מחדש ולטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הפואנטה: it is broke, it needs fixing...

ואם אתה חושב שבאו לפה כמה אנשים (שאגב אני מאמין לכל אחד מהם לחוד יש פי כמה וכמה יותר נסיון ממך) ואומרים לך שהם עשו את זה והכל בסדר, אתה עדיין קורא להם חרטטנים? קח חמש דקות הפסקה, תנשום עמוק וצא מהראש של "אני חכם, כל השאר טיפשים", אולי תלמד משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובדיוק בגלל זה הוא כתב שהוא לא ממליץ על זה ורק מספר על משהו שעזר לו.

אם יש מישהו מחליט לנסות את זה על דעת עצמו, אז יש לו רק את עצמו להאשים אם משהו קורה, הזהירו אותו מראש שזה לא מומלץ כפיתרון ראשון ושני אלא רק כמוצא אחרון.

ואני מניח שהוא כבר ניסה לנקות את הכרטיס באופן הרגיל וזה לא עזר אם הוא הגיע לשיטה הזו

באמת אי אפשר לדעת אם זה הועיל לאורך זמן. הכרטיס יכול למות בעוד שבוע או בעוד שנתיים. וגם כשהוא ימות אתה לא תוכל לדעת אם זה בגלל מה שהוא עשה פה או לא שכן הכרטיס גם ככה נראה שהיה בדרך למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליקופטר הורחק.

2 הסנט שלי - מים זה רעל. לא להקריב. יש המון רכיבים שיקבלו קורוזיה בקלות ברגע שיתחילו לפעול וגם ללא.

פחית לחץ אוויר והחלפת משחה טרמית נשאר הפתרון הנצחי לניקוי ביתי של .

אני מתחזק אוסף של סביב 30 כיום מביקורות באתר, והדרך שלי לתחזק אותם בדרך כלל נגמרת במברשת סינטטית ומעט אוויר. הם נשמרים כחדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...