כרטיס מסך 1080 gtx כמה שווה יד 2 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך 1080 gtx כמה שווה יד 2

netanel38121

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

NV משווקת אותם בין השאר ככרטיסי גיימינג. 

מבחינתי שישווקו אותם כצ'יפסרים ביתיים.

מדובר בכרטיסי מסך החזקים ביותר לגיימינג בעת שהם יוצאים, ואף הופכים ללא רלוונטיים למשימה הזאת וגם למשימות בעולם המקצועי בתוך זמן קצר.

זה נכון שככה הם משווקים

אבל בפועל היתרון היחידי שלו זה הרבה מאוד , דבר שנדרש ב3D RENDER CUDA

הרי שבמשחקים הזיכרון הזה לא באמת עוזר כי הליבה תחסום (נכון להיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז על פי מה שהבנתי פה לא רק שלא שווה לי למכור אותו אלא גם בלי שום קשר אני יפסיד. ובכלל אין מה לדבר על כיוון של טיטאן.. הבנתי שהמחירים בחול שונים משמעותית מאשר בארץ איזה הזוי כל העניין הזה.. בעיקרון אני מרוצה מהכרטיס רק ששמעתי שבטיטאן סוף סוף יהיה ניתן להנות מ . למרות שגם מ 2k אני נהנה מאוד ומרגישים את ההבדל הכל ב 144mhz. חלק עם הכרטיס הזה.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

אז על פי מה שהבנתי פה לא רק שלא שווה לי למכור אותו אלא גם בלי שום קשר אני יפסיד. ובכלל אין מה לדבר על כיוון של טיטאן.. הבנתי שהמחירים בחול שונים משמעותית מאשר בארץ איזה הזוי כל העניין הזה.. בעיקרון אני מרוצה מהכרטיס רק ששמעתי שבטיטאן סוף סוף יהיה ניתן להנות מ . למרות שגם מ 2k אני נהנה מאוד ומרגישים את ההבדל הכל ב 144mhz. חלק עם הכרטיס הזה.

שמע לי, תשאר עם הכרטיס הזה. גם ככה אתה בר מזל שיש לך אחד שהיה במלאי. לא צריך להתלהב משום טייטאנים ושום שמייטנים. כמו שאמרו פה, הכרטיסים האלה תמיד הופכים ללא רלוונטיים מעט מאוד זמן אחרי ההשקה שלהם - קריא טייטאן X שיצא ועלה 1000 דולרים, ואחריו יצא 980TI בביצועים פחות או יותר זהים בגיימינג אך כמעט בחצי מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@netanel38121

תשמע, כדי להבין כמה הכרטיס שלך שווה תנסה לחשוב בתור קונה. לא בתור מוכר.

איזה מחיר היה מפתה אותך לקנות אותו כיד 2? הנחה של 200-300 ש"ח (הרבה פחות מ-10%)?

באמת היית נוסע בשביל זה לבית של מישהו פרטי ולוקח כרטיס מקופסה פתוחה שכבר השתמשו בו, ומרגיש טוב שחסכת 200-300 ש"ח?

לדעתי הפרטית תציע אותו ב-500 הנחה, ובשביל למכור - עם צילום של הקבלה כולל התאריך והמחיר. ועם הבטחה שהכרטיס תקין, ושהוא יוכל לבוא אליך כדי שתיקח את הכרטיס לממש אחריות בחנות (אם יהיה צורך).

אולי ככה מישהו יקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

@netanel38121

תשמע, כדי להבין כמה הכרטיס שלך שווה תנסה לחשוב בתור קונה. לא בתור מוכר.

איזה מחיר היה מפתה אותך לקנות אותו כיד 2? הנחה של 200-300 ש"ח (הרבה פחות מ-10%)?

באמת היית נוסע בשביל זה לבית של מישהו פרטי ולוקח כרטיס מקופסה פתוחה שכבר השתמשו בו, ומרגיש טוב שחסכת 200-300 ש"ח?

לדעתי הפרטית תציע אותו ב-500 הנחה, ובשביל למכור - עם צילום של הקבלה כולל התאריך והמחיר. ועם הבטחה שהכרטיס תקין, ושהוא יוכל לבוא אליך כדי שתיקח את הכרטיס לממש אחריות בחנות (אם יהיה צורך).

אולי ככה מישהו יקנה.

מה אתה תעשה עם הכסף? תקנה 1080Ti. ואני כמו כולם חוץ ממנו בציטוט שחושבים אל תקנה בפרוש כרטיס טייטאן. 

חבל יש לך כרטיס מעולה: אם אתה מצטער שקנית אותו אז למה קניתה מלכתחילה בשביל חודש-חודשיים שתשחק בו וישר תקנה כרטיס מסך חדש, ויצא אחריו אולי כרטיס מסך של יותר חזק. אז מה? תחליף כרטיס מסך כל כמה חודשים שההבדל בינו לבין הקודם לא גדול, תמכור אותו בהפסד ואף כפי שהמצוטט טוען יותר גדול, זה סתם בהלה לזהב, אתה רק תפסיד כך, עדיף לך כאשר ההבדל יהיה משמעותי.

כיום דרישות המערכת של איזה משחק לא מתאמים ל GTX 690? כמעת כל משחק (לא דרישות מינימום), זה כרטיס מלפני 4 סדרות, הוא נמכר משומש מחו"ל ב 800₪ עד 1500₪ בארץ (כנראה כפול בהשקה),  חכה עם המחירה לעוד (בגלל שקניתה לא הכי חזק בסדרה) נגיד שתי סדרות כרטיסים לפחות ואז תקנה, כאשר אתה נהנה מהמוצר שלך.

אלה אם באת לעשות עסקי פרמידה הפוכה ( שיטה למקור בהפסד) כאשר יש לך הון ראשוני ואתה רוצה למכור בהפסד כדי להסיג לקוחות ואז מגיע לכמויות סיטונאיות עם היצרנים וכך נשאר באותו מחיר כל הזמן. יד2 לא נועד לעסקים אולי למתחילים כפלטפורמה נוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את הרעיון השאר עם הכרטיס הזה וזהו. הדברים האלה לא נגמרים אף פעם. בעסה בגלל שזה founder eidition הוא מתחמם דיי מהר ומגיע ל 82 85 במאמץ למרות שהבנתי שזה טבעי בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

בעסה בגלל שזה founder eidition הוא מתחמם דיי מהר ומגיע ל 82 85 במאמץ למרות שהבנתי שזה טבעי בשבילו.

מה בעסה, בן אדם... זה בדיוק מה שנקרא "צרות של עשירים".

יש לך כרטיס 1080, תסתכל על חצי הכוס המלאה - זה יותר ממה שיש ל-99.9% מהצרכנים היום... אולי יותר מזה בעצם (לא מאמין של-1 מאלף יש כרגע איזה משהו טוב יותר מ-1080).

תהנה ממנו וזהו. ויש ממה להנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח ממש לא צרות של עשירים. עלה לי כל המחשב הזה איזה 20000 פלוס תוספות מהצד עוד איזה 6000 פשוט עובדים קשה בשביל ההנאה וזה רק בשביל 2k אני מאלה שלא מתביישים להגיד שאני מוכן להשקיע כדי לקבל את המקסימום כשמדובר ב high end. כי אני פשוט נהנה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי מכבד אנשים שמוכנים להשקיע בשביל התחביב שלהם....

גם אם אתה לא באמת עשיר, הכוונה בביטוי "צרות של עשירים" היא לאנשים שיש להם את הכי טוב והם עדיין לא מרוצים ממשהו.

בשביל 1440p ה-1080 שלך יהיה מושלם! (תכל'ס אני עם 970 והוא רץ לא רע ברזולוציה הזאת). גם ב- יש משחקים שה-1080 יריץ טוב.

בעצם, הוא כבר עכשיו אצלך במחשב... אז מה דעתך עליו? אתה מצליח להגיע איתו למצב של בעיה (אפילו בטיפה)? שמשהו לא זורם חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זורם חלק, הכל פיקס אין לי תלונות בכלל. מרוצה 110% הכל פועל דבש וברוב המקרים אני מקבל על מקסימום הגדרות 144fps וגם אם במשחקים כבדים במיוחד אני אקבל 80 או 70 לא יפריע לי. אבל כמו שאמרת צרות של עשירים אז החמדנות שלי גולשת עכשיו לכיוון ה . מכל התגובות הבנתי מפה שאני במצב מצוין אז נראה לי שאשאר ב 1440 וזה בהחלט יספיק . ריסון עצמי לא יזיק לי, במיוחד בזמנים אלו ש- ה טיטאן החדש יוצא. . שמע בגדול זה קטע של חובבנות יותר מאשר קטע של גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לזה התכוונתי... :)

ואגב, 1440 זה אידיאלי למסך 27 ומטה. גם ככה אם אתה לא מסתכל מ-20 ס"מ אז לא רואים את הפיקסלים...

הפיקסלים של מסך מחשב 1440p גם הרבה יותר קטנים מאלה שאתה רואה בטלויזיות .

כך שבעצם, בשביל שדרוג ל- אתה צריך לשחק על הטלויזיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...