כרטיס מסך 1080 gtx כמה שווה יד 2 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך 1080 gtx כמה שווה יד 2

netanel38121

Recommended Posts

ציטוט של shapin

אני לא מדבר על הצורך ב1080, ציינת שאנחנו קונים כרטיס עם נתונים של 2015, כמעט כל שנה זה קיים.
הכרטיס אקסטרים של הדור הקודם הוא די זהה לכרטיס המיינסטרים של הדור הבא, במחיר מיינסטרים לעומת מחיר אקסטרים.

יש שוני

780TI VS 980TI - העוד שלוש גיגה זיכרון ממש משפיע ב 2K. אז יש סיבה לשדרג בתור שחשוב לו. 

980TI VS 1080 - עוד 15 אחוז ביצועים שבחלק מהמשחקים מהווים הבדל בין אפשר לשחק ב לבין אי אפשר. ברוב המשחקים אין הבדל בהרגשה של ה FPS.

(ה 1080 נמכר במחיר של TI שנה שעברה)

כתבת ", כמעט כל שנה זה קיים." 

אבל רק בשנה הזו האופציה של לקנות שנה שעברה שווה כמעט לאופציה של לקנות את החדש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מדבר על מחירי השקה, זה לא חוכמה להשוות חומרה "מיושנת" במחירה הנוכחי לחדשה.
אין ספק ש980TI גם עכשיו נמכר יפה, במיוחד לאחר הבנצ'מרקים מול החדשים.

אבל עדיין רוב האנשים מעדיפים להוסיף עוד כמה דולרים ולקנות את החדש יותר, אפילו אם הוא לא נותן לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אני מדבר על מחירי השקה, זה לא חוכמה להשוות חומרה "מיושנת" במחירה הנוכחי לחדשה.
אין ספק ש980TI גם עכשיו נמכר יפה, במיוחד לאחר הבנצ'מרקים מול החדשים.

אבל עדיין רוב האנשים מעדיפים להוסיף עוד כמה דולרים ולקנות את החדש יותר, אפילו אם הוא לא נותן לך יותר.

אין ספק שיש לאנשים את הצורך להתחדש

אני מתכוון מפרספקטיבה של יד שניה, שעליה הדיון: "זה לא חוכמה להשוות חומרה "מיושנת" במחירה הנוכחי לחדשה." זה כן חוכמה כאשר שניהם מספקים אותה תפוקה, חוץ מבמשחקים מסויימים שה980TI יורד מתחת ל 30 ואז יש הבדל בינו ל 1080. כי זה אשכרה מורגש. \

באיזה שהוא שלב, המנועי משחק יעבדו בשיטת path trace, והשבב יעשה את זה ריל טיימ, ואז ייגמר כל הסיפור. לא יהיה יותר סיבה לשדרג, רק לצאת מהממשק של מסך ל מוחלט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אני שאלה (ומבקש שלא לכעוס עלי),

נניח שאני עכשיו צרכן בשוק, שמחפש להצטייד בכרטיס GTX1080 חדש.

ונניח לצורך הדיון, שמחיר של חדש הוא כ- 3600 ש"ח (מה שכנראה גם די נכון בפועל, אך זה לא מה שחשוב כרגע).

מה הראציונאל שלי כקונה, לנסות לחסוך 200-300 שח זוטא - שהם משהו כמו בקושי 5-7 אחוז מערך הכרטיס,

ולהסתכן ברכישת משומש, ונוסף על כך להטריח את עצמי עד לביתו של מישהו זר, שכנראה נמצא רחוק יותר

ממני גאוגראפית, מאשר החנות (או שרותי המשלוח שלה לעניין זה שמביאים לי את הכרטיס עד לבית/למשרד).

מבקש לקבל ראציונאל, האולי אני מפספס כאן משהו ?

שיהיה ברור:

אינני מעלה חלילה טרוניה או טענה או סרקזם, באמת רוצה להבין מה אני מפספס (במידה ומפספס).

ואם יתברר שלא מפספס (סיכוי סביר שזהו המצב), אז אולי על הדרך, שאלת התמים שלי תסייע לפותח השרשור

לקבל תובנות לאיך נכון לתמחר כרטיס כזה משומש, כאשר הוא מסתכל מזווית עיניו של הלקוח הפוטנציאלי,

והסיכוי הראלי למכור בזמן סביר.

יורם חוץ מהדיבור על ועל שתי GTX1080 ואני עם לא לצאת פראייר די ממחזרים את הדיון הקודם שהיה לנו פה.

ול nec (אז אני לא כועס עליך) נראה לי שאתה מפספס פה את מי שנוסע בליו אחי בתחבורה ציבורית וכבר יש לו רב קו טעון לאומת תשלום נוסף על משלוח שלא בא ממה שכבר שילמת במקרה הזה על טעינת רב קו.

או אדם שבליו אחי עובד או לומד או צריך להיות באותה עיר שהוא קונה את המוצר כך שזה בא לו על הדרך. 

בקניית משומש יש בזה את אמון שנותן הקונה במוכר ובכך אתה צודק לגמרי יש סיכון ברכישת משומש, רק המוכר יודע מה טיב המוצר, במקרה שלי הוא הדגים לי בבנצ'מארק את הביצועים מול העיניים מבלי שבקשתי, בנוסף פתך את GPU-Z והראה לי בבדאות את ה GPU של הכרטיס כך שלא מדובר ב GPU אחר, מכר אומנם ללא המזבדה היוקרתית וכל הדברים הבאים עם הכרטיס, אבל פיצע בקירור מים מלא כלומר צינורות, ברגים, בלוק עם שתי מאווררים, מיכל ומשאבה וספק 1250W בתוספת של רק אלף שקל אז נכון לא נתתי לו רק 2000 כמו שרשמתי בהתחלה ואבל לא נראה לי שיצאתי מופסד פה.

אתה לגמרה צודק שזה לא הרבה 200-300 שקל אבל זה גם משהו, תראה מה עושים אייבורי KSP ו- TMS בדיוק מה שעושה רמי לוי באוכל, מוכרות המון בזול במקום למכור קצת וביוקר, נגיד במחשבים שאילה סכומים גדולים יותר מבאוכל אתה יכול לקחת פחות ממאה שקל ואף פחות מעשר שקל רווח להמון מוצרים לאומת 500 שקל רווח למוצר אחד, בדרך הראשונה אתה צריך להוציא המון כסף התחלתי על פרסום כאשר השולטת עד אז בשוק ללא עוררין היא רק באג שרומסת או קונה את כולן עד אז ויהיו לך הרבה לקוחות ובדרך השניה לא תעמיס מוצרים ועומס על העובדים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

האמת שזה פשוט טעות למכור את הכרטיס, בשנתיים הקרובות אני לא חושב שאתה תתאכזב מהכרטיס, דור הבא או עוד שתי דורות תחליף.

חבל להוציא סכום כזה גדול על הטיטאן + ההפסד שלך במכירה הנוכחית, כי התמורה לא תהיה בהתאם.

חושב שתצטרך הרבה יותר מ1080? 

חכה קצת וקנה עוד אחד אחרי שיתייצבו המחירים.

יורם אז לא דור הבא עוד 5 דורות פחות או יותר זה הרציונל כאשר אתה גם משדרג גם את רמה באותו דור: X470 של האדומים אחר כך היה לי GT240 אחר כך GTX660Ti OC ועכשיו דומה ל GTX780Ti או GTX970x2 או 980Ti רק של האדומים ARES III, כאשר אתה מגיעה לקנות את המקסימום מכרטיס להגדרות מינימליות במשחקים דרך כרטיס בינוני, גם המקסימום של בעוד 5 דורות יהיה די דומה בביצועים, מה גם שהורידו רמה אחת אין היום מאז GTX690 עוד כרטיס עם 90 בסוף כמדומני יש רק 80Ti בסוף זה המקסימום כיום כמדומני. אז הכרטיס יכול להיות כמה שיותר זמן עד שהמים יחדרו ויקלקלו אותו או הכנף בפלופלו (שבשבת בעברית) תשבר ותתקע את המאוורר של הכרטיס... בקיצור עד שהוא יהיה זבל הוא יהיה עדיין אקטואלי למשחקים כרגע לפי דעתי בלבד.

בקשר ליורם שדיבר על GTX780Ti VS GTX980Ti ועל הזיכרון, אני זוכר שאמרנו כשראינו את הזיכרון של 750MB ו 1GB ב GTX8800 חשבתי שזה המון, היום אני חושב אותו הדבר שזיכרון 8GB ו 16GB זה המון, ימים יגידו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

האמת שזה פשוט טעות למכור את הכרטיס, בשנתיים הקרובות אני לא חושב שאתה תתאכזב מהכרטיס, דור הבא או עוד שתי דורות תחליף.

חבל להוציא סכום כזה גדול על הטיטאן + ההפסד שלך במכירה הנוכחית, כי התמורה לא תהיה בהתאם.

חושב שתצטרך הרבה יותר מ1080? 

חכה קצת וקנה עוד אחד אחרי שיתייצבו המחירים.

בדיוק בגלל שזה כרטיס חדש והמחירים עדיין לא התייצבו אני חושב שהוא נמצא במקום טוב.

אם הטיטאן החדש לא יגיע בזמן או יאכזב, עדיין יש את האופציה לקנות 1080 שוב פעם אחרי שהמחירים ירגעו ללא הפסד (או מינימלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש בעלים בודד של טיטאן מדור כלשהו בעולם שלא התאכזב כשלאחר כמה חודשים הושק כרטיס מסך בשבריר מהמחיר שמפרק את פיסת החומרה שהוא קנה ב1000+ דולר.

TITAN הראשון פורק על ידי GTX 780 TI

TITAN X גמר את החגיגה כמה חודשים לאחר מכן עם השקת TI

זה יחזור בשלישית כש- P יפסיק להיות רלוונטי עם השקת GTX 1080 TI (אם כך יקרא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ועשית תשלומים על כרטיס ששווה בערך 3500 שקל הדבר היחיד שגורם לי להמליץ לך למכור

זה אם תצליח ב 3300-3200 שקל ולקבל את מלוא המזומן ביד ( מן הסתם, יד שנייה ).

אני לא הייתי קונה ממך כרטיס בשווי כזה גם אם הוא בן שבועיים אלא אם כן המחיר הכי נמוך זה בערך 500

שקל גילוח ממחיר הקנייה. בשביל 200-300 שקל אני קופץ לחנות הכי קרובה לבית בלי ההתעסקות והשריפת זמן הזו.

אם הכרטיס שלך היה שווה 1000 שקל אז בשביל 200-300 שקל אנשים היו קונים ממך. לא בשביל 1080 שהשווי שלו

בארץ לצערנו הוא 3500 שקל.

למה למכור ? אתה מפסיד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

במידה ועשית תשלומים על כרטיס ששווה בערך 3500 שקל הדבר היחיד שגורם לי להמליץ לך למכור

זה אם תצליח ב 3300-3200 שקל ולקבל את מלוא המזומן ביד ( מן הסתם, יד שנייה ).

אני לא הייתי קונה ממך כרטיס בשווי כזה גם אם הוא בן שבועיים אלא אם כן המחיר הכי נמוך זה בערך 500

שקל גילוח ממחיר הקנייה. בשביל 200-300 שקל אני קופץ לחנות הכי קרובה לבית בלי ההתעסקות והשריפת זמן הזו.

אם הכרטיס שלך היה שווה 1000 שקל אז בשביל 200-300 שקל אנשים היו קונים ממך. לא בשביל 1080 שהשווי שלו

בארץ לצערנו הוא 3500 שקל.

למה למכור ? אתה מפסיד מזה.

טוב נו אתה אדם אחר ממני, במכולת הקטנה ליד הבית שלי המוכר קונה ברמי לוי כי המחירים שלו יותר זולים ממחיר של אותם מוצרים מהמפעל היצור (תנובה,אוסם,עלית...), כי מכולת קטנה לא יכול לזכות בהנחות סיטונאיות כמו מרכול סופר ענקית.

אז אם אתה מעדיף שיעשו עליך קומבינה ליד הבית שלך מאשר לקנות רחוק יותר זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לא חושב שיש בעלים בודד של טיטאן מדור כלשהו בעולם שלא התאכזב כשלאחר כמה חודשים הושק כרטיס מסך בשבריר מהמחיר שמפרק את פיסת החומרה שהוא קנה ב1000+ דולר.

TITAN הראשון פורק על ידי GTX 780 TI

TITAN X גמר את החגיגה כמה חודשים לאחר מכן עם השקת GTX 980 TI

זה יחזור בשלישית כש- P יפסיק להיות רלוונטי עם השקת GTX 1080 TI (אם כך יקרא)

שוב אני מסביר, כרטיסי טיטאן הם כרטיסי רינדור תלת לא כרטיסי גיימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NV משווקת אותם בין השאר ככרטיסי גיימינג. 

מבחינתי שישווקו אותם כצ'יפסרים ביתיים.

מדובר בכרטיסי מסך החזקים ביותר לגיימינג בעת שהם יוצאים, ואף הופכים ללא רלוונטיים למשימה הזאת וגם למשימות בעולם המקצועי בתוך זמן קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenSmall Brown

טוב נו אתה אדם אחר ממני, במכולת הקטנה ליד הבית שלי המוכר קונה ברמי לוי כי המחירים שלו יותר זולים ממחיר של אותם מוצרים מהמפעל היצור (תנובה,אוסם,עלית...), כי מכולת קטנה לא יכול לזכות בהנחות סיטונאיות כמו רשת מרכול סופר ענקית.

אז אם אתה מעדיף שיעשו עליך קומבינה ליד הבית שלך מאשר לקנות רחוק יותר זכותך.

ברור שאני אדם אחר ממך. מה הקשר קומבינה ? אם אני יקנה מאדם כרטיס משומש ( גם בן שבוע ) ב 3300

שקל או שאני יקנה מחנות ליד הבית ב 3500 ? איפה הקומבינה ? זה העדפה אישית למוצר שעולה סכום מסוים.

מכרתי מעל עשרה ביד שנייה, שני רכבים ביד שנייה ( אחד מכרתי ואחד קניתי ), ארון ותנור שהייתי סטודנט ביד שנייה.

אל תניח דברים על אנשים שאתה לא מכיר. לקנות רחוק יותר זה דלק. זה זמן. זמן בשבילי זה כסף ודברים אחרים לעשות.

אולי אתה שונה.. בסדר גמור בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@BenSmall Brown

לקחתי לעצמי 10 דקות ועברתי על ההודעות שלך שוב ושוב ושוב, אני אף פעם לא מצליח להבין אותם, לא את המסר הכללי ולא את הניואנסים הקטנים שאתה מחביא בפנים, אני לא בא לגנות או משהו, אבל תעבור עליהם ותראה אם הם מובנות לך, משום מה אני לא מצליח להבין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה לא ברור?

לחנות המחשבים והסלולר הקטנה ליד הבית לא משתלם לקנות ממפעל בישראל ושאר המפעלים בישראל כי הם יקבלו מחיר גבוהה יותר על אותו המוצר מאשר לקנות ברשת המיחשוב והסלולר הסופר ענקית שיכולה לקנות במחיר סיטונאי אחרי הרווח פחות שכר עובדים ושאר הוצאות... ולתת רווח נוסף על אותו מוצר לחנות המחשבים והסלולר הקטנה. 

אז אם אתה לוקח את הרווח הכפול הזה כשירות בשבילך שחוסך לך זמן ודלק והופך לך את החיים יותר קלים, סבבה, אני לא! 

גם יכול להיות שאתה עצלן (לא החיה), אני מעדיף לעשות הכל בעצמי, יש ימים נדירים כמו אתמול ושילשום שהיה לי שפעת חריפה, אז באמת לא בגלל שאני לא רוצה לשתוף את הבית, לתלות כביסה, להכין אוכל, ללכת לעבודה, לספר את עצמי  ולהתגלח, להתקלח...

רק בימים האילה אני מעדיף שישרתו אותי, אני סומך רק על עצמי בכל עניין. אז אנחנו שונים ואני לא מכיר אותך אישית...

ל shapin יש מצב שאני לא מוכשר בלהביע את עצמי, אני מנסה לתת בכל תגובה מסר מאוד ברור אם אני לא מובן מספיק אני לא יודע מה לעשות, אין ניואנסים מוחבאים במה שאני כותב, בתגובה הקודמת שלי בדיון הזה לפי הציטוט נראת לי מובנת מאליה ואין מה לערוך אותה, כן יש לי הרבה שגיאות כתיב שאני לא מודע להן, ויש כאילה מכוונות כמו אותובוס שחקרתי את מקור המילה והגעתי שכך צריך לכתוב אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...