RX 480 CFX VS GTX 1080 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RX 480 CFX VS GTX 1080

xcalibur

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקו במחיר , בפועל אם יש לך זוג 290 או 290X ומעלה אין לך שום סיבה לשדרג ( אלא אם צריכת חשמל משנה לך ) אותם ביצועים במחיר זול יותר , לא FANBOY של ( היו לי 290 ) אבל אם אני יכול לקנות כרטיס אחד ב3600 ש"ח או שניים ב3000 ולקוות שיש תמיכה בCF אז אני אעדיף כרטיס בודד , מה שגם צריכת החשמל תהיה נמוכה משמעותית .

כמו כן לגרום לכרטיסים לצאת מתקן הPCI-E ולצרוך יותר מתח ממה שהסלוט אמור לספק יכול לגרום לתוצאות אולי גבוהות יותר אך לגרום לכשלים אח"כ ( לוחות נשרפים מישהו אמר ? )

נראה מה יהיו תוצאות הבנצ'ים אחרי שיורידו את הכרטיסים לSPEC המקורי של הכרטיס ( 150W )

יהיה מעניין 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Works4me

שיחקו במחיר , בפועל אם יש לך זוג 290 או 290X ומעלה אין לך שום סיבה לשדרג ( אלא אם צריכת חשמל משנה לך ) אותם ביצועים במחיר זול יותר , לא FANBOY של ( היו לי 290 ) אבל אם אני יכול לקנות כרטיס אחד ב3600 ש"ח או שניים ב3000 ולקוות שיש תמיכה בCF אז אני אעדיף כרטיס בודד , מה שגם צריכת החשמל תהיה נמוכה משמעותית .

כמו כן לגרום לכרטיסים לצאת מתקן הPCI-E ולצרוך יותר מתח ממה שהסלוט אמור לספק יכול לגרום לתוצאות אולי גבוהות יותר אך לגרום לכשלים אח"כ ( לוחות נשרפים מישהו אמר ? )

נראה מה יהיו תוצאות הבנצ'ים אחרי שיורידו את הכרטיסים לSPEC המקורי של הכרטיס ( 150W )

יהיה מעניין 

לא יודע איפה ראית בארצנו הקטנה 1080 ב-3600 שקל.

הכי זול שהצלחתי למצוא זה 3800+.

לעומת זאת יש כבר שמוכרים 480 ב-1400 שח כך שההפרש צומח לאלף שקל.

סביר להניח גם שזה רק יוסיף לרדת בקרוב יש לציין.

רוב המשחקי TRIPPLE A תומכים ב-CFX על ההפעלה הראשונה (להוציא את BATMAN AK שהיה קטסטרופה).

כל המשחקים שיוצאים ל-DX12 ו- יתמכו במערכי כרטיסים ללא יוצא מן הכלל כי ההטמעה עברה מהיצרן למפתח.

הצריכת יתר דרך הסלוט PCIE זה קשקוש מארץ הקשקושים. כל כרטיס שתיקח ותנסה לדחוף אותו מעבר ליכולות שלו יצרך יותר מהבורד וזה בדוק. זה כולל את ה-980TI ואת ה-TITANX וה-FURY X וכל כרטיס אחר. כן, גם ה-750TI. זה שייחסו לזה חשיבות כי זה כרטיס זול והתעלמו לחלוטין מכל השאר זה ספור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

רוב המשחקי TRIPPLE A תומכים ב-CFX על ההפעלה הראשונה (להוציא את BATMAN AK שהיה קטסטרופה).

כל המשחקים שיוצאים ל-DX12 ו- יתמכו במערכי כרטיסים ללא יוצא מן הכלל כי ההטמעה עברה מהיצרן למפתח

וטומב ריידר, ועוד כמה משחקים שלא עובדים עם CF... כבר שנים שיש ו CF ועדיין התמיכה של זה מאוד לא רצינית.

ציטוט של xcalibur

הצריכת יתר דרך הסלוט PCIE זה קשקוש מארץ הקשקושים. כל כרטיס שתיקח ותנסה לדחוף אותו מעבר ליכולות שלו יצרך יותר מהבורד וזה בדוק. זה כולל את ה-980TI ואת ה-TITANX וה-FURY X וכל כרטיס אחר. כן, גם ה-750TI. זה שייחסו לזה חשיבות כי זה כרטיס זול והתעלמו לחלוטין מכל השאר זה ספור אחר.

כן, כשעושים OC בכרטיסים רבים עוברים את מה שמותר, אבל זה קורה רק לשניה קצרה - הבעיה שמצאו עם זה שלעיתים זה כמה שניות רצוף ואז זה עלול לעשות נזק.
מומלץ להצטייד עם חזק ורציני ובנוסף בספק כוח טוב (ברונזה לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

וטומב ריידר, ועוד כמה משחקים שלא עובדים עם CF... כבר שנים שיש ו CF ועדיין התמיכה של זה מאוד לא רצינית.

כן, כשעושים OC בכרטיסים רבים עוברים את מה שמותר, אבל זה קורה רק לשניה קצרה - הבעיה שמצאו עם זה שלעיתים זה כמה שניות רצוף ואז זה עלול לעשות נזק.
מומלץ להצטייד עם חזק ורציני ובנוסף בספק כוח טוב (ברונזה לפחות).

טומב ריידר וגם רייז אוף דה טומב ריידר עובדים גם עובדים עם CF.

התמיכה של השני מהם ב-DX12 הגיעה מאוד מאוחר מינוס MGPU מסיבות כאלו או אחרות אבל זה לא משנה כי DX11 סוחב יופי ב-CFX.

אני לא יודע מה זה "שניה קצרה".

תסתכל בסרטון הבא ותבין כמה התופעה נפוצה וכמה ההנפצה ש- 480 שונה מכולם היא חסרת פרופורציות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

בקיצר, תיקנו את זה בדרייברים של אתמול - אז זה כבר לא משנה:

http://wccftech.com/amd-rx-480-power-update/

לא בדיוק , שינו את הצריכה שתהיה נמוכה יותר מהסלוט אך שוב גבוהה יותר וחורגת מתקן ה75W של החיבור על כרטיס המסך , הוסיפו אופציה שנקראת COMPATIBILITY שמורידה את ההספק לתקן בשני החיבורים כאשר יש פגיעה בביצועים .

"The change should result in less consumption through the PCI-E slot. probably modifies the driver so that the video card can draw more power from the 6-pin power connector. While that one also is likely to exceed the specification of 75W, in practice that should not be a problem.

index.php?ct=articles&action=file&id=229

There will also be a second option in the Radeon software that reduces the total consumption of the card, with minimal performance loss, says . This setting is named "compatibility" and will be located in the Global Settings Settings menu."

חבר'ה , שוב , זה לא שרשור של מי יותר טוב שוב הירוקים או האדומים , אלו אחלה כרטיסים וטוב שהם במחיר נמוך יותר אבל פשוט לא חידוש גדול במיוחד 

אתה יכול באותה מידה לקנות זוג 290X מCAPTAINCAVEMAN ב2000 ש"ח עם בלוקים לקירור ולקבל את אותה התוצאה ב1000 ש"ח פחות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זו היתה בדיוק הבעיה, שהיו לוקחים מעל 75W דרך ה PCI-E... ב 2 הדרכים שצויינו זה עושה את זה, כאשר בראשונה הכרטיס פשוט יקח יותר כוח מהספק מאשר מה PCI-E ובשניה פשוט להנמיך בטיפה את הבהמה, כדי שבכלל לא יעקוף את ה 150W (כוח כולל PCI-E וספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

^ זו היתה בדיוק הבעיה, שהיו לוקחים מעל 75W דרך ה PCI-E... ב 2 הדרכים שצויינו זה עושה את זה, כאשר בראשונה הכרטיס פשוט יקח יותר כוח מהספק מאשר מה PCI-E ובשניה פשוט להנמיך בטיפה את הבהמה, כדי שבכלל לא יעקוף את ה 150W (כוח כולל PCI-E וספק).

נכון , אז או לחרוג מהתקן של הסלוט או לחרוג מהתקן של חיבור החשמל , כך או כך הוא חורג ( תכלס כמו כרטיס בOC בלי OC ) או שנעשה DOWNCLOCK כדי שהכרטיס שלנו יעמוד בתקן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח דבר חשוב - Scaling. לא משנה כמה יצאו, כמה זמן יעבור וכו'.. זה אף פעם לא יהיה

מעבר מ 60 פריימים לכרטיס אחד ל 120 פריימים בתוספת עוד כרטיס באופן כולל לכלל המשחקים המודרניים.

אני דווקא פה נוטה ל 1070 בודד, מעט מומהר עם צד שלישי.. הביצועים שלו משמעותית חזקים מ 480 בודד והם בעלי אותה צריכה.

במידה ומורידים גם פילטרים.. אני רואה אותו ב 1440P גם עדיף על שניים מכל הבחינות שאני יכול לחשוב עליהם.

במחיר יציב יותר של חו"ל.. 1070 הוא פשוט מפלצת יעילות.

במידה ומדברים על אני חושב ריאלית ששני 1070 זה המינימום בשביל לשחק על ההגדרות הכי כבדות לטווח ארוך.

אם לא מדברים על המקסימום האפשרי.. אז מה שכתבתי לא רלוונטי ולא צריך לנסות לשחוט אותי בתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל בעיה לחרוג מ- 75 וואט ממחבר זרם 6 פינים, משום שמדובר במשיכת זרם ישירה מספק הכח,

ושם ישנה יתירות גבוהה, כדי תקן molex של 8 אמפר, מה שאומר יכולת למשוך כ- 100 וואט ללא כל סכנה לכבילה או לספק.

כן יש חשש למשיכת יתר מהסוקט PCI, שכן שם מדובר שלא בהזנה ישירה מספק הכח, אלא בהזנה ממעגל על לוח האם,

שבו היתירות לא ברורה ואינה מובטחת.

אם מצליחה להסיט משיכת זרם ממחבר ה- PCI אל מחבר ה- 6 פינים זה מרשים ולא דבר שהוא ברור מאליו,

שכן בחלק לא מבוטל מהאימפלמנטציות הכניסת זרם היא מעגל "טיפש" שלא ניתן כלל להתעסק איתו.

בכל מקרה אני הופתעתי לטובה שזה אפשרי בכרטיס הזה, ואם כן אז יש פתרון תוכנתי פשוט לנושא והעסק מאחורינו.

במקרה שכזה אין כל בעיה להעמיס את מחבר 6 פינים בעוד 30% זרם (100 וואט במקום 75) בשקט בלי כל חשש,

המחבר של molex תומך בכך אינהרנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שה"סירוס" בהכרח יוביל לפגיעה בביצועים? ולמה שנגיד שיהיה ל-480 קשה מול ה-1060? לפי KITGURU הוא מקבל ניקוד גבוה יותר במבחן הסינטטי הזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...