AMD RX480 תקציר מנהלים ותמונת מצב מהשטח - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD RX480 תקציר מנהלים ותמונת מצב מהשטח

nec_000

Recommended Posts

^ coch,

אחלא תשובה, וחייב להודות שלא רק שלא התאכזבתי,

אלא שסוף סוף (גם) רואה נצילות 100% מיכולתך - במה שאתה באמת מבין ושולט בו היטב :D

גם יכול להסביר כך שכל אחד מבין וזה לא ברור מאליו |איקון של יד עם אגודל כלפי מעלה|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה אלוף הטכנולוגיה שלהם לוקה בחסר מכל הבחינות וגם יש בעית חום שלא טופל יהווה בעיה בחיבור שני כרטיסים  החום יעלה והקלוק ירד אז למעשה הכרטיס עוד בוסר מבחינת טכנולוגית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה טובה מאד בסרטון שהבאת.

כמו שזה נראה (לי) מהצד, גרסת כרטיס Rev 2 הולכת לצאת די מהר, עניין של ימים.

שיעור בחשיבות של לא להיות early adopter, ולהמתין ללקחים שנלמדים מאצוות ראשונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה recall? סיכוי קלוש . לפי מה שחקרתי ישנן שני דברים שהם יכולים לעשות יורידו את ה target לערך הרצוי (150)  ולפי מה שאנשים שבדקו זה אצל חלק זה כלל לא פגע בביצועים כלומר יכול להיות שזה חריגה של הצריכה מעל מה שצריך 

או שפשוט כאשר זה עולה אז יהיה הורדה במהירות שעון השאלה האם במצב הזה מה תיהיה הפגיעה בביצועים .

ולעידן פ. מי שקונה בדרך כלל reference card לא מוטרד מבעיית החום בדרך כלל . אבל אם זה מטריד אותך או שתחליף לו את הגוף (מה שחלק  מהאנשים עושים בדרך כלל לכרטיסים הללו) או שתקנה צד שלישי 

ולאלו ששמעו על המקרה המדובר שנשרף לו הלוח ה PCIX בלוח אם 

https://community.amd.com/thread/202410?start=0&tstart=0

חשוב לציין שהוא עשה לכרטיס כאשר יש לו גם ספק מסוג   Corsair CX500 80+ Bronze

מכל הביקורות בעניין סביר להניח שלכל מי שרכש את ה 480 הסיכוי שזה יקרה מאוד נמוך 

דבר אחד לא ברור לי איך צוות מהנדסים בכירים לא שמו לב לבעיה כזאת. אמנם הכרטיס מתוכנן מצויין אבל בחלק של הצריכה לא מובן לי למה הם לא עשו חיבור 8 פינים . אם אני לא טועה היום זה שנת 2016 ולהגיד תאימות לספקים מהדור הקודם זה שיווק ותכנון כושל ביותר שבא על חשבון איכות המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם אלה שקנו כבר את גרסת Rev 1? השאלה אם יוציאו עדכון BIOS/דרייבר/BIOS דרך הדרייבר לגרסה REV1.

אם לא, אלו שקנו את REV1 + לוחות אם בינוניים הולכים לסבול מזה, אם ה-FAIL SWITCH בלוחות לא יפעל בהתאם, יש חשש לנזקים בלתי הפיכים לחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DimRah

ומה עם אלה שקנו כבר את גרסת Rev 1? השאלה אם יוציאו עדכון BIOS/דרייבר/BIOS דרך הדרייבר לגרסה REV1.

אם לא, אלו שקנו את REV1 + לוחות אם בינוניים הולכים לסבול מזה, אם ה-FAIL SWITCH בלוחות לא יפעל בהתאם.

לפי מה שרשום הם הולכים להוציא עדכון לדריבר ביום שלישי מה בדיוק יהיה השינוי אף אחד לא יודע.

אני לא יודע למה אתה מתייחס ל REV2 אם זה לביוס או לתכנון הכרטיס אם זה לביוס אולי יהיה ,כרגע לא ניתן לדעת . אם זה גירסה שניה לכרטיס לא נראה כלל שהם יוציאו גירסה נוספת של הכרטיס 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת אם בכלל תצא גרסת REV2, התגובה שלי השערה סה"כ.

כעיקרון אין צורך, כי הם אמורים להוציא דרייבר מעודכן ביום שלישי כפי שציינת.

מה שאני לא מבין מכל הסיפור הזה, איך אנשים ב- ציפו שמעניין כזה גדול כולם פשוט יתעלמו...

אין להם את הזכות לפשל עכשיו עם הכרטיסים האלה כמענה לסדרה החדשה של NV(עד כמה שהבנתי ה-480 אמור להתחרות מול 970, אבל אם תשים שני 480 מול 1080, הכרטיסים ממש לידו בביצועים במחיר של כמעט שני שליש ממחירו של 1080).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר על מהלך כפול:

א. יציאה לתיקון בפס הייצור ל- Rev2 כבר השבוע.

ב. לכל הכרטיסים Rev1 שכבר שווקו, יעשו הורדה קלה של התדר והמתח כדי שלא לחרוג מהספסיפיקציות.

כנראה שתהיה ירידה של כמה אחוזונים בודדים בביצועים. לא דרמטי אך פסיכולוגית מעצבן את מי שכבר רכש

ונותן לו לכאורה תירוץ להחזיר את הכרטיס. בארה"ב זה אולי יתפוס (בארץ בטוח שלא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין למיטב הערכתי הרבה מה לעשות מבלי לבצע פשרה:

שכן אין כל כך יכולת שליטה, להעתיק משיכת זרם מסוקט PCI לחיבור 6 פינים.

המשיכת זרם מבוססת בדרך כלל וסביר להניח שגם כאן, על מעגל חשמלי סטנדרטי "טיפש" מקבילי.

שמושך (במקרה הספציפי הזה) בערך חצי מכל אחד מהכניסות, וכאן דרייבר לא יכול לעשות מאומה.

לכן ישנו הכרח להוריד את צריכת הזרם הכוללת, במקרים שהכרטיס מזהה חריגה מעל 150 וואט.

איך עושים זאת ?

משחקים עם המתח במטרה להוריד אותו. אלא שאם מורידים את המתח ולא רוצים להביא לתקיעה,

בהנחה שאין שם רזרבות מתח שהכניסו ליתירות, אז צריכים להוריד במקביל את התדר.

לא פשוט בכלל העניין הזה.

מצד שני ב- Rev2 ניתן בקלות לשנות את המעגל החשמלי:

1. להסיט את משיכת הזרם למעגל המזין 6 פין על ידי חיבור שונה ללוח

או

2. לתת ישר הזנת 8 פין ובקלות לסגור את הפרשה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...