קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר.

Yoram_gini

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של sim

ישראל יקרה בכול וגם בכרטיסי מסך.

הציבור פרייר שנותן לזה לקרות.

וחרם צרכנים יכול לשנות את זה

ו480 זה AMD

= מוצר נחות

אין את כל הפיצ'רים של (חישוב שיער ופרוות בשבב,  קודה, קודה, קודה, פיזיקס, עוד מיליון דברים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או למען השם @Yoram_gini אפשר להרגע.

שום חרם לא יהיה, אתה יכול לצאת מהפנטזיה הזאת כבר.

מה שכן יהיה זה שפראיירים ישלמו, ושחכמים יחכו. פה נגמר הסיפור. לא חרם, לא מחאות, לא כלום.

ובנגוע ל480 - תפסיק לדבר שטויות. בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

או למען השם @Yoram_gini אפשר להרגע.

שום חרם לא יהיה, אתה יכול לצאת מהפנטזיה הזאת כבר.

מה שכן יהיה זה שפראיירים ישלמו, ושחכמים יחכו. פה נגמר הסיפור. לא חרם, לא מחאות, לא כלום.

ובנגוע ל480 - תפסיק לדבר שטויות. בבקשה.

אתה חושב שאתה מבין עניין שאתה כותב ככה. אבל אתה לא. אתה פשוט עוד צרכן כנוע שימשיך כנראה לאכול חרא.

ואם ב 2001-2002 היו עושים כבר אז חרם צרכנים גדול, היום היה לך כרטיס בחצי מחיר. אבל פראירים לא מתים. 
http://www.murc.ws/showthread.php?28343-What-does-the-Geforce3-cost-in-your-country

מחיר סטוק היה 350 דולר, לכרטיס שהיה חזק בזמנו פי 2 וחצי מהכרטיס שלפניו, לקח יותר זמן ויותר כסף להוציא אותו, וגם קהל היעד היה קטן יותר אז הרווח המצופה היה נמוך בהרבה, ועדיין, רק 350 דולר לסטוק. לא 650.  ורק במדינות ממש חצופות לקחו עליו 550 דולר, והיו פראירים שלא  החרימו. אז היום בהולד והודו אתם תשלמו 650 דולר - 900 דולר. מגיע לכם. 

אה ואל תתחיל עם דיבורים על כלכלה, הכלכלה היום לא פי 2 יקרה מ2001. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יורם, "קודה קודה קודה פיזיקס", מעניינים לי ול90% מהפורום את השערות של הישבן. כנ"ל לגבי כל שאר הso called פיצ'רים שיש להם.

יש לי כבר כרטיס שלישי רצוף, אני לא מרגיש נחות בשום צורה :D 

תגיד אתה אנטי כל כך נגד כל חברה שמתחרה במוצרים שיש לך ?

למשל אם היו לך נעליים של אדידס, היית מטנף את נייק בכל מקום?

או אם היה לך חלב של תנובה במקרר היית מטנף את שטראוס חחח

זה נהיה כבר הזוי ברמות מלחיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Yoram_gini

אני לא מתחיל בכלל בדיבורים. אני עדיין מופתע מכך שהבאת פוסט בנוגע לgeforce 3 מ2001 וניסית להפוך אותו לרלוונטי.

היה לי דיון ממש ארוך עם פלונטר בנוגע למחירים של הGTX1070 יורם, ותאמין לי, שאין לי כוח עכשיו להיכנס איתך לזה ולהסביר לך איפה אתה טועה בגישתך.

אז בבקשה, תנסה להבין את המשפט הבא:

כרטיסי מסך זה לא קוטג'. לא יעשו עליהם חרם כי זה משהו שאתה צריך ליום יום. פשוט יחכו עד שהמחיר יהיה מתאים, ועד אז יסחבו עם הGTX970.

אתן את הציטוט של @djelectric לסיום

פותח הדיון ידוע לשמצה מניתוק מהמציאות, מי שקורא תגובות לחדשות באתר יודע.

יורם, אתה מוזמן להחרים את החנויות והיבואנים בארץ, בהצלחה לך. בינתיים בארץ כמו בעולם ימשיכו להמתין שההספקה תהיה סדירה והמחירים ירדו.

הלכתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

@Yoram_gini

אני לא מתחיל בכלל בדיבורים. אני עדיין מופתע מכך שהבאת פוסט בנוגע לgeforce 3 מ2001 וניסית להפוך אותו לרלוונטי.

היה לי דיון ממש ארוך עם פלונטר בנוגע למחירים של הGTX1070 יורם, ותאמין לי, שאין לי כוח עכשיו להיכנס איתך לזה ולהסביר לך איפה אתה טועה בגישתך.

אז בבקשה, תנסה להבין את המשפט הבא:

כרטיסי מסך זה לא קוטג'. לא יעשו עליהם חרם כי זה משהו שאתה צריך ליום יום. פשוט יחכו עד שהמחיר יהיה מתאים, ועד אז יסחבו עם הGTX970.

אתן את הציטוט של @djelectric לסיום

הלכתי...

אתה לא יכול להסביר למישהוא שהוא טועה שאתה יודע למעשה שאתה טועה בעצמך. אין לזה קשר לכוח.
אתה כנראה חושב שיש תוכנת מחשב שעושה מחירים באנוידיה, תן לי לחדש לך משו - בני אדם עושים את זה. בישיבות, מול סטטיסטיקות. ושיש חרם מאורגן הם יאלצו לשבת, מול סטטיסטיקות רעות, ולהבין איך להוריד מחירים או להוציא אותנו מרוצים בדרך אחרת.

עצם זה שאתה לא יכול להבין את התיאור הפשוט הזה, מראה כמה אתה מנותק מהמציאות. ולא מבין שחרם זה אחד הכלים הכי יעלים ועובדים שיש לצרכנים. הארנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע קודם כל לתגובה הראשונה שלך לגבי גיימרים כבדים - שני 980 ב לא מחזיקים משחקים מודרניים כמו שאתה טוען. יש סיכוי שהכוונה שלך הייתה שני 980Ti

מאחר ואין להם את הכמות בשביל לעבוד ברזו' הנ"ל ללא תקיעות מטורפות. במידה ואתה מתחיל להוריד הגדרות לריצפה אז זה מתחיל להיות ריאלי.

1080 עדיף לגיימרים כבדים מכל בחינה אפשרית, זוג 1070 אפילו יותר.

לגבי המחיר וכל מה שאמרת..  פשוט תחפש ערך : 970. תסתכל על המחיר השקה שלו ועל המחיר שלו היום.. הוא ירד בארץ בערך ב 10% פלוס מינוס.

אם אתה מצפה שבשנה הקרובה 1070 עם אחריות של 3 שנים בארץ ירד בסכום דומה אז אתה צריך מעכשיו כבר לחפש דיל ולרכוש בחו"ל.

גם כאשר יהיה יותר היצע לכרטיסים האלה כי עכשיו מוקדם מידי במידה ותמצא ב 2100-2000 ש"ח כרטיס בחו"ל ( אחרי משלוח והכול ) אתה מקבל כרטיס

בלי אחריות בארץ. עדיף לנסות ( לדעתי ) לקנות קבוצתית \ דרך יבואן או משהו כזה במחיר של 2200 ש"ח נגיד.

בהצלחה עם החרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

רגע קודם כל לתגובה הראשונה שלך לגבי גיימרים כבדים - שני 980 ב לא מחזיקים משחקים מודרניים כמו שאתה טוען. יש סיכוי שהכוונה שלך הייתה שני 980Ti

מאחר ואין להם את הכמות בשביל לעבוד ברזו' הנ"ל ללא תקיעות מטורפות. במידה ואתה מתחיל להוריד הגדרות לריצפה אז זה מתחיל להיות ריאלי.

1080 עדיף לגיימרים כבדים מכל בחינה אפשרית, זוג 1070 אפילו יותר.

לגבי המחיר וכל מה שאמרת..  פשוט תחפש ערך : 970. תסתכל על המחיר השקה שלו ועל המחיר שלו היום.. הוא ירד בארץ בערך ב 10% פלוס מינוס.

אם אתה מצפה שבשנה הקרובה 1070 עם אחריות של 3 שנים בארץ ירד בסכום דומה אז אתה צריך מעכשיו כבר לחפש דיל ולרכוש בחו"ל.

גם כאשר יהיה יותר היצע לכרטיסים האלה כי עכשיו מוקדם מידי במידה ותמצא ב 2100-2000 ש"ח כרטיס בחו"ל ( אחרי משלוח והכול ) אתה מקבל כרטיס

בלי אחריות בארץ. עדיף לנסות ( לדעתי ) לקנות קבוצתית \ דרך יבואן או משהו כזה במחיר של 2200 ש"ח נגיד.

בהצלחה עם החרם.

תמשיכו להיות כל אחד בפינה שלו ולא להתאגד, המחירים ישארו ככה לתמיד

GG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בפינה שלי אני פשוט יודע איך הדברים עובדים. אני לא נגדך או נגד הדיון שלך.

אפשר להזמין מחו"ל ולגלח 200 שקל אחרי משלוח וכו', במידה ויש דיל מעולה אפשר לגלח 300-350 ש"ח וזה לרוב

על כרטיסים שאין להם אחריות בינלאומית.

אם הייתי יודע שאני יכול לקנות כרטיס של במחיר של 2000 ש"ח כולל משלוח היום הייתי מזמין איתך בכיף.

המציאות היא לא כזו - מי שמכיר יודע.

זה למה אמרתי לך - 970. זה בול מה שהיה איתו, יש לי חברים שגילחו 250 שקל שהזמינו מחו"ל ואני קניתי אותו במחיר של 1900

בארץ. לי יש אחריות עדיין ויהיה לי גם קל יותר למכור אותו ביד שנייה, להם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניתוק מהמציאות בא לידי ביטוי במחשבה ש-1080/1070 זה מקור הכסף של החברה. הכרטיסים האלה מהווים אחוז מאוד קטן מהמכירות שלה, ואם בישראל (שהיא שוק סופר קטן, על אחת כמה וכמה אם מצמצמים אותו לכרטיסי high end) יקנו 90% פחות 1070/1080 מהצפי, זה לא ידגדג להם את קצה הביצה השמאלית.

בבקשה, תעשה חרם. מוכרים יותר כרטיסים כאלה ביום ממה שמוכרים בישראל בחודש. וזו חנות אחת. הם לא יצחקו על החרם שלך, הם פשוט לא ידעו שהוא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

יותר ראלי מהחרם שלך (אך עדיין הזוי) זה לארגן יום כיף קבוצתי של הפורום באילת :D 

שם כל אחד יוכל לקנות בזול את הכרטיס בו הוא חפץ ללא מע"מ.

מישהו בא יום כיף קבוצתי של HWzone באילת?

אני זוכר ממזמן מזמן (2008-2009) שהיו ימים כאלה. תהיתי לאן נעלמו.

בואו נארגן יום כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה רעיון לרכישה קבוצתית:

1. יוזם השרשור נבחר כמארגן הרכישה.

2. הוא מרכז מהפורום פה את קבוצת הרוכשים, כל אחד ירשום את הדגם שהוא רוצה בו.

3. מסכמים את העסקה (נגיד מול KSP).

4. מכינים רשימה, אוספים כסף מכולם, סוגרים מול KSP את האספקה במרוכז באילת.

5. אם יש מספיק כרטיסים אולי מקבלים כמה גרושים הנחה מהמחיר הרגיל.

6. המארגן לוקח יום חופש, יורד לאילת ורוכש שם נגלה של (נגיד 20 כרטיסים) ומביא לכולם

במרוכז למרכז הארץ (כל אחד יבוא לקחת ממנו את שלו לאחר מכן).

7. המארגן גובה עמלת טירחה של משהו כמו 50 שח מאדם (אם יהיו 20 איש זו עמלה של 1000 ש"ח)

שמטרתה לממן את היום חופש שלו והנסיעה לאילת ובחזרה.

8. כאשר הכרטיסים יקרים מספיק - משהו כמו באזור 2500 ליחידה, אזי המע"מ שנחסך לכל כרטיס 

הוא בגובה 363 ש"ח, שבקיזוז 50 שח נשאר 313 ש"ח חסכון נטו לכל קונה.

9. אולי משיגים גם עוד 3-5% הנחה על קניה מרוכזת, אז הנה עוד 60-100 ש"ח נוספים לכל אחד.

10. ממילא הנחה קבוצתית מיוחדת ככל שתהיה, קשה להאמין שתתקרב להנחה בגובה של המע"מ.

מועבר כתפוח אדמה לוהט למארגן פותח השרשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...