צוואר בקבוק של מעבד - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צוואר בקבוק של מעבד

leahd3

Recommended Posts

ואני מסכים איתך... אבל וזה אבל חשוב. לא לכולם יש את היכולת/כוח לעשות OC ןמכאן נובע בדיקה של מוצר AS IS ... היה לי 6600K בבדיקה שהרמתי ל 4.4Ghz ההבדל בינו ל-I7 היה בין 1-3% שמבחינתי זה טווח סטייה מקובל ולא מהווה הבדל בביצועים. אבל הכל נלקח בחשבון שהצרכן הממוצע לא רוצה להתעסק עם זה, ישנם גם גורמים שלא הוגנים כלפי צרכנים ( לוטו הסיליקון המושבע). אתה יכול לראות גם בסרטון שביצעתי עבור 1080 נגד ה 970SLI שלי ששם לא מתחתי את הגבולות של שתי הכרטיסים בכלל.

970> על 1550MHZ

1080 על 2025MHZ.

למרות שעל שלי הגעתי ל1598 לליבה וה-1080 ראה 2130MHZ מצד OC שהבאתי אותו... לא הוגן כלפי הצרכן הרגיל או חסר המזל שנפל בסיליקון גרוע, ולכן ההמלצה שI7 יותר טוב היא אך ורק בתור מוצר שהוא AS IS, וכמו שהדגשתי: בכוונה עשיתי הכל על STOCK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה קשקשן, נקודה.

רואים בפירוש שi5 2500k לא מסוגל למצות את היכולת של gtx 970 שזה כרטיס חזק, אבל יש חזקים ממנו, ז"א שיש פה צוואר בקבוק. כל הקישקושים שלך על לימודים ותארים וכמה אתה ככה וככה לא ישנו את העובדה הזאת. אתה קשקשן נקודה. הכי גרוע זה מישהו לא מבין שחושב שהוא מבין, דהיינו נק. שים לב איך אתה תמיד בתחיל בקטילת אחרים על זה שהם לא מבינים ואתה גאון הדור. אתה הבריון (המדומה) פה, הפוסל במומו פוסל.

קשקשן על.

לגבי מה ששאלת, ציינתי בפירוש שאחד עם ואחד בלי להדגשת הצוואר בקבוק במעבד זה לא דווקא מול אותו תדר, לצורך ההשוואה עם תדר דומה יש הבדל של 25% שזה גם הרבה. עדיין הנקודה שהמעבד יכול להגביל כרטיס מסך מסדרה גבוהה. למשל בדקה 05:52 לעומת i7 3770k בתדר דומה יש הבדל של 70/46=1.52 של 52%. בהנחה שהi7 ממצא את מלו הפוטנציאל של ה970, הצוואר בקבוק משמעותי. ברור שניתן להוריד הגדרות ועדיין להיות בfps טוב על fhd, שכל אחד יחליט מה טוב לו, הצוואר בקבוק קיים, ולא בפרומיל כהגדרתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

ואני מסכים איתך... אבל וזה אבל חשוב. לא לכולם יש את היכולת/כוח לעשות OC ןמכאן נובע בדיקה של מוצר AS IS ... היה לי 6600K בבדיקה שהרמתי ל 4.4Ghz ההבדל בינו ל-I7 היה בין 1-3% שמבחינתי זה טווח סטייה מקובל ולא מהווה הבדל בביצועים. אבל הכל נלקח בחשבון שהצרכן הממוצע לא רוצה להתעסק עם זה, ישנם גם גורמים שלא הוגנים כלפי צרכנים ( לוטו הסיליקון המושבע). אתה יכול לראות גם בסרטון שביצעתי עבור 1080 נגד ה 970SLI שלי ששם לא מתחתי את הגבולות של שתי הכרטיסים בכלל.

970> על 1550MHZ

1080 על 2025MHZ.

למרות שעל שלי הגעתי ל1598 לליבה וה-1080 ראה 2130MHZ מצד OC שהבאתי אותו... לא הוגן כלפי הצרכן הרגיל או חסר המזל שנפל בסיליקון גרוע, ולכן ההמלצה שI7 יותר טוב היא אך ורק בתור מוצר שהוא AS IS, וכמו שהדגשתי: בכוונה עשיתי הכל על STOCK.

מישל,

איזה טעם יש לרכוש מעבד מסדרה K , שהם כידוע לא נעולים, אם לא בשביל היעדר הנעילה שלהם - זו שמאפשרת בתורה להגיע

לתדר עבודה מקסימלי ?

הרי מי שאינו מתעסק עם כדבריך, משתמש קליל נקרא לזה, הרי שאין מה להמליץ לו על רכישת מעבד

מסדרה K, ומוטב שיחסוך את הכמה מאות שקלים ויסתפק במעבד שהוא לא K. לא קונים (ולכן גם לא ממליצים) על יכולת שלא משתמשים בה.

תחת אותו תדר עבודה, מעבד I5 זהה בביצועיו למעבד I7 ואת זה גם אתה ראית במדידות שלך, אגב, בכמעט כל האפליקציות השימושיות

במחשב ביתי, בטח במשחקים.

עכשיו, גם במעטי מעט שימצא בהם הבדל כלשהו, זה אינו הבדל מסדר גודל שיפיל מישהו מהרגליים - בדרך כלל הוא יסתכם לכדי אחוזים

קטנים עד עשרות אחוזים בודדים במקרה הכי קיצוני. הפער במחירי המעבדים לעומת זאת, הוא גבוהה יותר.

משמעותו של העניין, שמעבד I5 יעיל הרבה יותר לכל שקל שהוא עולה באופן מובהק ממעבד I7.

ראה את זה כך, אפילו מודה בכך בפומבי ואיננה מסתירה זאת. אינטל אינה ממליצה על I7 לשימושים, שאינם מריצים ספציפית משימות

עיבוד batch המסוגלות להפיק תועלת מעיבוד מקבילי ב- threaded design.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מסכים. אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שאף אחד לא מתחייב לך שה-6600K יגיע לתדר של 4200-4500.. זה שאנשים מגיעים לשם זה עדיין לא מונע את העובדה הכואבת של מזל הסיליקון.

אם כבר ב OC עסקת הרי שאם אתה מתחשב בכך הרי שגם ה I7 לא מנוצל עד תומו ורק יכול להגדיל את הפער.. מעבד שכזה בתדר של 4800-5000 עדיין יספק תוספת אל מול ה -6600K בתדר של 4500....אמנם באיזור ה -15% אבל עדיין.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים שלי הם אולי פחות סטנדרטיים, אני מקודד לא מעט (עבודה) ומריץ כמה מכונות וירטואליות (שוב עבודה) ולכן I7 בהחלט מורגש אצלי.

בנוגע למשחקים, המשחק העיקרי שלי הוא World of Warcraft, ובו אני משחק כ-Multiboxer. ז"א מספר דמויות במקביל (5 במקרה שלי). המעבר מ-2600K ל-5960X היה מטורף מבחינתי בהקשר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב MMORPG ידוע בתור משחק שיושב על מעבד יותר מאשר כרטיס גרפי..:)

לכן אני עדיין עומד מאחורי הסרטון שלי והמסקנה שיש לי שם :)

החלום שלי זה פלטפורמת XTRM :)....עם קאסטום.... אאאאחחח הלוואי היה לי 10K לשרוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...