רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

ציטוט של nitzanj

זה לא מחיר זול ביחס לשוק, אני הזמנתי אסוס (כזה) ב-450 דולר עם 17 דולר משלוח. זה יוצא הבדל של 12 דולר סה"כ והריטייל של האסוס מלכתחילה גבוה מה- ככה שזה לא נראה לי ממש 'דיל'. 

כמו שאמרתי, אם מחכים עד אמצע אוגוסט כבר יתחדשו מלאים גם בחנויות הרגילות...

מאיפה הזמנת? זה בדיוק המחיר של הכרטיס הזה בnewegg וקשה למצוא מקומות זולים יותר מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמזון 2,100:

https://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-Graphics-GV-N1070G1-GAMING-8GD/dp/B01H0WU884/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1467824054&sr=1-3&keywords=gtx+1070

בפלונטר 2482 (עם משלוח זה 2527)

בוולקום 2517

שווה את הטרחה של הזמנה מחו"ל? יש מצב שבחו"ל יפספו את המע"מ ואקבל החזר מאמזון :P?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף למחיר עוד כמה עשרות שקלים עמלת המרה למט"ח (אלא אם כן יש לך חשבון בנק דולרי). שים לב שאם בוחרים לשלם באמזון בשקלים אז אין עמלה בבנק אבל השער של הוא 5% יותר גרוע מהיציג.

לגבי לפספס את המע"מ - אני הזמנתי מאמזון רסיבר (רסיבר! 20 קילו, חבילה ענקית) וקיבלתי החזר של כל המסים עליו, אז כן, בהחלט יש מצב שיפספסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@lalamor123

על המחיר הזה צריך להוסיף 40$ עבור אחריות של 3 שנים?

בפרטי האחריות של כתוב שהם נותנים אחריות של 3 שנים אבל אך ורק לתושבי צפון אמריקה.

ושאלה נוספת, ב STARTPC מוכרים את הכרטיס הזה ב 2330:

Gigabyte GTX1070 8G D5 1556Mhz WindForce2

ההפרש במחיר לא שווה את ה-3 שנים אחריות בארץ?

או שזה כרטיסים שונים והביצועים יהיו שונים משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Netanell2004

@lalamor123

על המחיר הזה צריך להוסיף 40$ עבור אחריות של 3 שנים?

בפרטי האחריות של כתוב שהם נותנים אחריות של 3 שנים אבל אך ורק לתושבי צפון אמריקה.

ושאלה נוספת, ב STARTPC מוכרים את הכרטיס הזה ב 2330:

Gigabyte GTX1070 8G D5 1556Mhz WindForce2

ההפרש במחיר לא שווה את ה-3 שנים אחריות בארץ?

או שזה כרטיסים שונים והביצועים יהיו שונים משמעותית?

מדובר באחלה כרטיס במחיר די סבבה יחסית לתקופה. לי אישית יש קצת בעיה וחיצונית קשה לי איתו לכן אני מוכן לשלם קצת יותר לכרטיס בסגנון הstrix

אבל לא יהיה שוני משמעותי בביצועים (כל הבדל שיהיה בינו לבין כל 1070 אחר אפשר לקבל באמצעות OC קל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית בשביל 200 ש"ח הפרש הייתי קונה בארץ כנראה. 

באמזון יש כרטיסים שאפשר להוסיף להם אחריות ויש כאלה שאומרים שאי אפשר בגלל המשלוח לישראל. מבחינת מחירים ראיתי בין 20$ ל-40$ כזה, תלוי ביצרן/דגם/ביקוש/מצברוח.

ציטוט של IlyaN

nitzanj

מתי זה היה?   

הרסיבר? אוגוסט לפני שנתיים.

אם התכוונת לכרטיס שקניתי אז לפני שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פורסם שיש ל NV בעיות ברמת הייצור וכו'.. יש על זה מידע אמין והצהרות ( אל מול ).

אז למה אנשים עדיין מתמקדים במחירים שיש מחסור בכרטיסים אני לא מבין.. אפשר לבדוק כל 24 שעות

ולראות לאן ומתי מגיע מלאי מסוים, אבל סביר להניח שבגלל הביקוש אתם לא תראו בחיים 1070 ב 380-390

דולר עד שלא תהיה יציבות - ככה שזה לא נכון להשוות את המחיר הזה למה שמוכרים בארץ. אי גם חושב

שהמחירים בארץ לא משתלמים בלשון המעטה אבל צריך להמתין.. בסבלנות  :)

וכבר אמרתי את זה פה ושם אבל מי שבאמת מחפש שקט מבחינת אחריות ברכישת כרטיס מסך ספציפי של NV

אז עדיף ללכת על שמספקים אחריות בינלאומית לכל דבר. 3 שנים עם הרשמה מהירה של הדגם באתר שלהם.

כבר עשיתי את זה פעמיים ויש להם שירות בין הטובים שאפשר למצוא ( מפה לאוזן, באינטרנט ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אבל פורסם שיש ל NV בעיות ברמת הייצור וכו'.. יש על זה מידע אמין והצהרות ( אל מול ).

אז למה אנשים עדיין מתמקדים במחירים שיש מחסור בכרטיסים אני לא מבין.. אפשר לבדוק כל 24 שעות

ולראות לאן ומתי מגיע מלאי מסוים, אבל סביר להניח שבגלל הביקוש אתם לא תראו בחיים 1070 ב 380-390

דולר עד שלא תהיה יציבות - ככה שזה לא נכון להשוות את המחיר הזה למה שמוכרים בארץ. אי גם חושב

שהמחירים בארץ לא משתלמים בלשון המעטה אבל צריך להמתין.. בסבלנות  :)

וכבר אמרתי את זה פה ושם אבל מי שבאמת מחפש שקט מבחינת אחריות ברכישת כרטיס מסך ספציפי של NV

אז עדיף ללכת על שמספקים אחריות בינלאומית לכל דבר. 3 שנים עם הרשמה מהירה של הדגם באתר שלהם.

כבר עשיתי את זה פעמיים ויש להם שירות בין הטובים שאפשר למצוא ( מפה לאוזן, באינטרנט ).

זה מתחיל לעצבן האמת. כבר שנה מדברים על זה ועדיין אין הרבה מקומות שאפשר לקנות את זה בצורה נורמאלית ואם צריך להזמין אז יגיע תוך כמה חודשים.

עכשיו גם עם .

נמאס מה-Hype train שהחברות האלו יוצרות.

אגב, כשאני מחפש של 1080 או 1070 באתרים כמו plonter, tms אז יש X4 ו-X8 עם הבדל מחירים די גדול. מה זה אומר? במפרטים שלהם בחנות לא מראים שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה זה לא שיש גם מבול של משחקים.. בינתיים הכול רגוע.

לקראת החורף אמורים לצאת כמה וכמה דברים.. 2017 בכלל תהיה שנה מאוד בולטת.. אבל עכשיו אין

משהו מיוחד. תהיו סבלניים ובסוף תקנו מאמאזון במחירים שיהיו סבירים.

אני מניח שמי שרוצה 1070 זה למשחקים   :)  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...