Acer Predator x34 קנייה קבוצתית? - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Predator x34 קנייה קבוצתית?

dwarriork

Recommended Posts

אם קונים מסך כזה, צריך כרטיס מסך מתאים לדעתי המינימום יהייה 980Ti. היו לי 3x970 בsli והם פשוט לא סחבו משחקים ב ברמת גרפיקה גבוהה, רק בינונית ומטה. אז רכשתי גם את ה 1080 כדי באמת להנות מהחוויה של המסך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Mightydwarf

אם קונים מסך כזה, צריך כרטיס מסך מתאים לדעתי המינימום יהייה 980Ti. היו לי 3x970 בsli והם פשוט לא סחבו משחקים ב 4k ברמת גרפיקה גבוהה, רק בינונית ומטה. אז רכשתי גם את ה 1080 כדי באמת להנות מהחוויה של המסך. 

מעולה , אני עם זוג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

יודעים מה  הכי עצוב??
אני הפכתי עולמות שיהיה לכם את המסך הזה.... אבל לי אין תקציב לקנות אחד :(

יצאה לך כבר לשבת איתו לביקורת?  אם לא, צור איתי קשר בפרטי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיכיתי עד עכשיו לירידת מחירים בשביל לרכוש כרטיס מסך, חושב שבקרוב ארכוש 1080.

המחירים בSTARTPC לא רחוקים מהמחירים בחול, אבל המחירים בחול עדיין גבוהים מהMSRP שזה מעצבן.

אגב המסך קרוב מידי אלי כרגע בגלל הסטנד המגוכח שלו, איזה פתרונות אפשר ליישם בשביל שהוא יהיה רחוק יותר?

Works4me  המליץ לי לפני זמן מה לרכוש זרוע, אבל יש לי פלטת זכוכית על השולחן ואני לא חושב שניתן לחבר אליה זרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

WORKS FORME תלה את המסך למיטב ידיעתי.. שאל אותו בפרטי הוא ייתן לך אחלה של עצות :)

היה לי כיף לקשקש אתו שעה :)

אני עם הזרוע הזו ( המחיר גבוה ב10 פאונד יותר ממה שקניתי ) כמו שהמלצתי לקנגורו ^_^

גם אצלי יש פלטת זכוכית על השולחן , לא ממש מפריע וככה המסך יושב 5 ס"מ מהקיר , אשמח לצלם לכם כשאחזור מהמשרד .

תמיד כיף "לקשקש" :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Mightydwarf

אם קונים מסך כזה, צריך כרטיס מסך מתאים לדעתי המינימום יהייה 980Ti. היו לי 3x970 בsli והם פשוט לא סחבו משחקים ב 4k ברמת גרפיקה גבוהה, רק בינונית ומטה. אז רכשתי גם את ה 1080 כדי באמת להנות מהחוויה של המסך. 

המסך הזה עובד חלק ומעולה גם אם 780GTX TI תתפלא חחחח

אבל כמובן ש 980 יהיה טוב יותר

ישלי 980 במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחרי לבטים ארוכים אני ככל הנראה אצטרף לקהילה....התלבטתי רבות מול ה P348Q של , אבל עם המחיר שהשגתי על הפרדטור קשה לי לסרב :)

המכולה מגיע עוד שבוע וחצי בערך ואני כנראה אקח מסך לעצמי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...