Acer Predator x34 קנייה קבוצתית? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Predator x34 קנייה קבוצתית?

dwarriork

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו שכרגע לפי מה שראיתי אין בכלל בארץ, ואם אין מחיר של יבואן רשמי אז זה נותן אפילו סיכוי יותר טוב לקנייה קבוצתית. פשוט צריך לראות שיש אנשים שרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש קצת היענות אבל לפי כמות הצפיות המסך הזה מעניין יותר מכמה אנשים בודדים. אנחנו נצטרך כמות חבר'ה משמעותית אם אנחנו רוצים הנחה משמעותית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אישית לא מעניין להשיג הנחה משמעותית (לא שאני מתנגד, כן? אני מאוד אשמח) - אני רוצה לקנות את המסך במחיר הוגן.

כרגע לא מצאתי חנות שמוכרת את הPredator x34 בישראל. ראיתי חנות אחת שמוכרת את PG348Q (מסך עם מפרט זהה של ASUS) במחיר אבסורדי של 8,500 ש"ח.

בנוסף בשימוש אתר שליחויות מאמזון לארץ הPredator גם כן עלה בסביבות 8,500 ש"ח. באמזון הוא עולה קצת פחות מ5,000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת פרופורציה חברים.

המסך עולה בארץ בסביבות 5800-6000, לכמה הנחה אתם מצפים?...

במקרה הטוב ביותר אולי תקבלו הנחה של 100 שקל לא יותר...אתם יודעים מה?..אם יהיו 10-15 חבר'ה (ואני סקפטי) אולי יורידו 200+-.

הרי אתם לא מצפים למחיר שמתקרב לאמזון.

נכון שזה נשמע עצוב, אבל לצערי זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי בהודעה הפרטית ששלחתי לך, יש את ה-X34 אבל ללא G-S.

תשאל אותם, אולי יש ליבואן גם את הדגם הנ"ל.

אבל בכל זאת אני חוזר לתגובה הקודמת שלי.

אל תצפו להנחה "משמעותית" גם לדגם הנ"ל או לצורך העניין לכל דגם אחר.

במוצרי אלקטרוניקה אין הרבה גמישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

אני יכול להגיד לך שחיפשתי קצת דרך BUY2USA ודברים כאלה והמשלוח הוא החלק הכי יקר. לא מכס ולא מע"מ.

המשלוח הוא גם הדבר היחיד ש"גמיש" בחלקי אלקטרוניקה. אם נצליח להביא הרבה יחידות המשלוח יהיה יותר זול ונוכל לקבל מחיר "נורמלי".

סתם ככה לידע כללי ייבוא אישי של המסך בדרך ימית(אווירית יקרה משמעותית) היא סביבות ה500 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...