Acer Predator x34 קנייה קבוצתית? - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Predator x34 קנייה קבוצתית?

dwarriork

Recommended Posts

גם המסך שלי הגיע....
תודה רבה  לכל מי שהיה מעורב בדבר
שלי מגיע ל 100hz, יש טיפה blb אבל לא ברמה שזה מפריע או מורגש לדעתי
מעבר לזה מסך מדהים

P_20160627_091842.jpg

P_20160627_091857.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

חברה גם אני קניתי את המסך ומהנסיון שלי אני חייב לאמר שהאנשים ב StartPC (מישל במיוחד) עושים עבודת קודש עבור כל הגיימרים כאן בארץ. ישר מבינים שהם באמת נותנים את הנשמה ואני ממליץ עליהם בחום!! ההזמנה שלי הייתה בנגלה השנייה (אני חושב שהיא נסגרה כבר). מי שמתלבט - אין עוד הרבה זמן והמחיר רק עולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שוקל לרכוש את המסך,

אני יודע שהדעה שלכם קצת משוחדת מההתלהבות הראשונית, אבל באמת איך זה לשחק משחקי FPS על מסך רחב? זה לא גדול מידי ואולי קצת  IN YOUR FACE ? 

תודה בן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, המסך לא מתאים לעריכה בגלל שהוא קעור. אבל כשזה מגיע לגיימינג ולעבודה שוטפת על על המחשב - המסך הזה לוקח!! אפשר להנות בשני העולמות מהחדות, מהצבעים ומהמרחב על המסך(ברזולוציה גבוהה יש יותר מסך ליותר או מרחב הראייה גדול יותר במשחקים). תענוג ששווה את המחיר לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mightydwarf

אכן, המסך לא מתאים לעריכה בגלל שהוא קעור. אבל כשזה מגיע לגיימינג ולעבודה שוטפת על על המחשב - המסך הזה לוקח!! אפשר להנות בשני העולמות מהחדות, מהצבעים ומהמרחב על המסך(ברזולוציה גבוהה יש יותר מסך ליותר חלונות או מרחב הראייה גדול יותר במשחקים). תענוג ששווה את המחיר לדעתי!

מסכים , בנוסף בגלל הרגל היחסית עמוקה שלו הוא יושב מאוד קרוב אליך אם אין לך שולחן גדול ( כמו אצלי ) אני כבר שמתי זרוע במקום ועכשיו סוף סוף אני לא מזיז את הראש מצד לצד כאילו אני צופה במשחק טניס O.o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לצערי המחיר שהחברה הראשונים קיבלו לא יחזור על עצמו... השגתי את המחיר שלהם רק עבור 5 מסכים...מפה זה רק עולה.

כמובן שאני תמיד יכול לשאול בשבילכם אבל תארגן לפחות 3 אנשים ואני אבדוק...אני לא אבדוק סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...