Acer Predator x34 קנייה קבוצתית? - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer Predator x34 קנייה קבוצתית?

dwarriork

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של leahd3

לצערי המחיר שהחברה הראשונים קיבלו לא יחזור על עצמו... השגתי את המחיר שלהם רק עבור 5 מסכים...מפה זה רק עולה.

כמובן שאני תמיד יכול לשאול בשבילכם אבל תארגן לפחות 3 אנשים ואני אבדוק...אני לא אבדוק סתם.

יש לך בינתיים 3 אנשים מעוניינים..נשמח להצעת מחיר בפרטי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פונה לאנשים בפרטי בכל מה שקשור למקום העבודה שלי כי זה נוגד את החוקים...

מי שרוצה מוזמן לפנות אליי...זה למיטב הבנתי אינו סותר את חוקי הפורום.

אל תשכחו שזה המשתמש הפרטי שלי ואני לא 100% זמין...לרוב בשעות הערב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים לאחר התייעצות ועזרה בפורום המוצלח הזה,קניתי אתמול מSTARTPC הנפלאים את המסך (דגם OREDATOR X34A).

אני רוצה לומר תודה ענקית לחברה בSTARTPC שסידרו אותי עם מחיר מטורף (ביקשו ממני לא לחשוף אותו), והרבה יותר זול מהמחיר הזול ביותר בארץ וחשוב לא פחות - קיבלתי תודעת שירות ויחס אישי ובכלל הם התלהבו כמעט כמוני לפתוח את המסך ולבדוק לו פיקסלים שרופים (שאין לו אפילו 1) וBACKLIGHT BLEED (כמעט ואין - בשיא הרצינות קיבלתי את הפנאל הכי טוב שיצא לי לראות, בהשוואה לביקורות ולתמונות באינטרנט) ולהמהיר אותו ל100HZ כמו גדול.

20160817_123734.jpg

20160818_131813_Richtone(HDR).jpg

20160818_131836_Richtone(HDR).jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחושך מוחלט יש בפינה הימנית העליונה אבל ברמת הפרעה אפסית, ראיתי אתמול בכוונה 2 פרקים של סדרה (כדי שיהיה שוליים שחורים) וממש לא מרגישים הפרעה או חוסר נעימות בעיניים - צריך ממש להתאמץ כדי לשים לב.

אבל קחו בחשבון שנפלתי על פאנל פצצה כי ראיתי שלרוב המסכים האלה יש הפרעה גדולה יותר - ממש כמו הגרלת הסיליקון בכרטיס מסך לOC -מזל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...