S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט החלפתם את "הרום של סמסונג" במילה אחרת. 

שיש בעיות ברום של אפחד לא אומר שהLG UX4 אשם

או בקיצור-TW לא ייחודי. מוזמנת לקרוא לרום שלה איך שהיא רוצה, המציאות היא שכולם עושים שינוים ברום/קרנל שלהם. הם פשוט לא החליטו להדביק לזה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

לא ברור לי על מה הדיון בדיוק..  בכל אופן כל מה שאמרתי זה שהשנאה שלך ל-TW מבוססת על גירסאות ישנות. החל מה-S6 המערכת קלילה, חלקה, מהירה, נראית טוב, ופונקציונלית.

וכשאני אומר פונקציונלית אני מתכוון שב-TW (וגם ב-LG ובסוני וב-.... וגם ב..... CM ושאר הרומים הפרטיים) יש שיפורים רבים שלא קיימים באנדרואיד ה"נקי" של בנקסוס, שהיא מערכת מופשטת ועלובה ודברים שכל העולם מתייחס אליהם כבר כמובנים מאליהם - עוד לא הגיעו בכלל לאנדרואיד ה"נקי" של או שהגיעו אליו באיחור של שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אתה בכלל מקשיב למה שאני אומר / למה שאתה עונה?

(כמעט) כל דבר חדש באנדרואיד נקי שקשור לממשק היה קיים בגירסאות קודמות של יצרניות כבר במשך שנים. זה בדיוק מה שאני אומר ואתה הרגע הסכמת איתי..

סתם לדוגמה תוצאה ראשונה בגוגל ל what's new 5

http://www.trustedreviews.com/opinions/android-5-0-l-features-list-what-s-new

ציטוט

DYNAMIC 'HEADS UP' NOTIFICATIONS

Another element of 5.0 that we've seen in some third-party interfaces is heads-up notifications. These pop-up on top of whatever you're doing, meaning you don't have to go to an app or drag down the notifications bar to find out what's going on when your phone beeps.

זה למשל פיצ'ר שקיים ב- G2 מהיום הראשון, הרבה לפני שגוגל אפילו דמיינו את הפיצ'ר הזה לאנדרואיד 5.... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...