S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי המון שיקולים...

מצד אחד לשיאומי הבנתי שאי אפשר לעשות רוט וזה נורא מבחינתי, וכנראה גם שלא ניתן יהיה להתקין עברית בגלל כל החסימות של .

מצד שני אני רוצה מאוד TYPE C, לא יודע עד כמה זה קריטי..

מצד שלישי מסך FHD ו-4GB יהיה חסכוני מאוד בסוללה מאשר מסך QHD..

לא יודע איזה מכשיר לקחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי מכשיר שאין אפשרות לבצע לו רוט אינו מכשיר , האם בוודאות זה לא יהיה אפשרי?

אני לא יודע... איך הסוללה תהיה של S7 EDGE? טובה משמעותית מה-G2?

TYPE C מאוד קריטי? אני רוצה משהו חדשני מכל בחינה...

גם עמידות נגד מים זה נחמד מאוד, לא יודע אם כדאי לוותר על זה

בנוסף אני מאמין שהמכשיר הבא שלי יוזמן מחו"ל, ככה שקנייה בארץ לא ממש רלוונטית.

אני לא מוכן לשלם מחיר כ"כ יקר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרגע שום מכשיר בשוק שמתעלה על ה-S7 Edge. אבל תמשיכו לדון ולדון ולדון אם בא לכם.

אגב, type c "קריטי"? חחחחח... אם זה היה כזה קריטי אז איך הסתדרת עם כל הטלפונים שיצאו אי פעם בעולם עד עכשיו? זה חסר משמעות בדיוק כמו נשלפת.

כל הכבוד לסמסונג שהם הבינו מה חשוב ובמה צריך להשקיע ועל מה אפשר וצריך לוותר בשביל לא לפגוע בדברים אחרים (כמו הטיפשים שהתעקשו על נשלפת ונאלצו בגלל זה לוותר על הגנה נגד מים).

אבל אני מניח שתמיד יהיו פאנבויים של LG (כמו האנשים שכותבים את הכתבות באתר הזה) שימציאו לעצמם חסרונות דימיוניים והזויים, כמו הבדיחה היומית "אי אפשר להעביר אפליקציות לכרטיס זיכרון" - למרות שאפשר ותמיד היה אפשר בכל מכשיר מאז ומעולם, ה-S7 (וגם ה-G5) לא שונים בכלום ושום דבר מהבחינה הזאת מכל מכשיר אחר שנוצר אי פעם. אבל פאנבויזם זו מחלה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אפשר.

האפשרות "לאחד" וירטואלית את הזיכרון המובנה וכרטיס הזיכרון החיצוני למחיצה אחת היא פיצ'ר של מרשמלו.

ב-G5 וב-S7 גם וגם בחרו לא לאפשר את האופציה החדשה הזאת מכיוון שמעבר לעניין המגניבות/נוחות היא כוללת גם חסרונות (איטיות, חוסר יכולת לקרוא את הכרטיס במחשב או מכשירים אחרים), מבלבלת ומסוכנת (מי שיפעיל אותה לא יבין למה הוא כבר לא יכול לחבר את הכרטיס למחשב ולהעביר ממנו / אליו קבצים, וחמור יותר הוא עלול בטעות לאבד מידע בעת פירמוט הכרטיס ע"י הטלפון). לכן הם החליטו בהחלטה מודעת לא להפעיל את הפיצ'ר החדש הזה.

המשמעות היא לא ש"ב-S7 אי אפשר להתקין אפליקציות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" אלא שה-S7 מתנהג בדיוק כמו ה-S6 וכמו ה-S5 וכמו ה-S4  וכמו ה-S3  וכמו ה-S2  וכמו ה-S1 וכמו ה-G5  וכמו ה-G4 וכמו ה-G3 וכמו ה-G2 וכמו ה-G1 וכמו כל טלפון אחר שיצא אי פעם ומאז ומעולם בכל רחבי גלקסיית שביל החלב.

מה שאפשר לעשות ב-S1-2-3-4-5-6 / G1-2-3-4 אפשר לעשות גם ב-S7/G5. להציג את ה-S7/G5 כאילו שפתאום יש איזה משהו חדש ש"לא מאפשר להתקין אפליקציות!!!!!!!1111" זה מטומטם ברמות מביכות. אבל האמת, לא מפתיע כי יש באתר הזה כמות דיי גדולה של חנונים טורבו ששונאים את בלי שום סיבה ממשית פשוט כי הם פופולרים. פאנבויים של אנדרדוגים מתוך עיקרון, כנראה כי גם בחיים האמיתיים הם מוזרים שונים ומנודים מהחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זכור שזה לא אפשרי יותר בגירסה 6

הMOVE TO SDCARD אפשרי רק אם בחרת להשתמש בכרטיס כADOPTABLE STORAGE

אבל מה זה משנה? כמה כבר תופסים APKים למיניהם?

APPDATA גדול אפשר לשמור על הSDCARD וכנ"ל כל מה שתופס הרבה מקום (רומים וגיבויים/תמונות/סרטים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...