S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

הנה דוגמה מהאתר של מוטורולה

https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/109134/p/1449,9582

ציטוט

Only pictures and media can be stored on the card.

Downloaded applications, their data, is always internal. they can not be moved to the card.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו בדיחה:

כשה-S6 יצא בלי כרטיס , כל הפאנבויים נגד סמסונג תקפו אותם ואמרו שכרטיס זה קריטי כי במקום לשלם הרבה כסף על טלפון עם הרבה מובנה הם יכולים לקנות את הדגם הכי זול עם הכי מעט ואז להוסיף כרטיס זיכרון חיצוני בזול.

כשה-S7 יצא והפעם עם כרטיס זיכרון, כל הפאנבויים נגד פתאום שינו את העמדה שלהם - ויורדים על על זה שהיא מציעה דגם עם "רק" 32GB זיכרון מובנה ולא מציעה דגמים גבוהים יותר (כי בדיוק כמו שהם בעצמם טענו קודם - זה לא משתלם לקניה כשאפשר לקנות דגם זול ולהוסיף זיכרון חיצוני בזול) ועכשיו פתאום זיכרון מובנה זה חשוב ומה פתאום להסתפק במעט מובנה ולהרחיב עם כרטיס חיצוני........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

אתה מוזמן להמשיך לשים פה כמה דוגמאות שבא לך, זה לא ישנה עובדה פשוטה מאוד:

אין שום דבר שונה בין ה-S7 ל-S6-5-4-3-2-1, וגם לא בין ה-G5 ל-G4-3-2-1, הם מתנהגים בדיוק אותו דבר.

כל מה שהיה אפשר לעשות עד היום בכל מכשיר שיצא אי פעם בהיסטוריה של האנושות - אפשר לעשות גם ב-G5/S7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מתעלם? השינוי הוא האפשרות להשתמש בכרטיס הזיכרון כתוספת למחיצה וירטואלית יחד עם הזיכרון המובנה. לפיצ'ר החדש הזה יש סוויץ' של "ON/OFF" - כאשר גם סמסונג וגם פשוט שמו אותו על OFF והסתירו את האופציה להפעיל אותו. זה הכל. ה-S7 וה-G5 מתנהגים בדיוק כמו כל טלפון שהיה אי פעם ברחבי העולם לפני שנולד מרשמלו, שעדיין לא קיים בשום טלפון בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Milford Cubicle

ציטוט של Milford Cubicle

אגב, type c "קריטי"? חחחחח... אם זה היה כזה  קריטי איך הסתדרת עם כל הטלפונים שיצאו אי פעם בעולם עד עכשיו? זה חסר משמעות בדיוק כמו נשלפת.

זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי,זה כמו שאני אגיד,איך פעם אנשים הסתדרו בלי טלפונים ניידים,אני מסכים איתך שכרגע זה לא ביג דיל בגלל שלסאמסונג יש את טכנולוגיית ההטענה המהירה ויצרניות אחרות משתמשות בזה בתור גימיק או בגלל שאין להם דומה.

הטכנולוגיה מתפתחת ואני משער שעוד 

שנה+

נראה לזה שימוש ואז תהיה סיבה להוסיף.

אולי לדעתך וכמו דעתי נשלפת לא אומרת הרבה אבל החסרון הוא שבכל בעיה של תצטרך לשלוח את הנייד למעבדה (במקרה של הS7 מעבדה מורשית שתאטום את המכשיר לאחר הפתיחה)

וזהו תהליך מסורבל שלא הרבה אוהבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מאותו קישור שנתתי קודם

My device shipped on Lollipop, and I used Motorola’s Apps2SD feature to move some applications to  my SD card (on Lollipop), can I still use these applications after the 6.0 Marshmallow upgrade ?

Yes, applications which were moved to your SD card will still be available after the upgrade; BUT you will NOT be able to move other applications TO the SD card without ‘adopting’ it, as described above. You will still be able to move applications which are on the SD card TO internal storage after the upgrade without adopting the card.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של d3mo-killer

@Milford Cubicle

זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי,זה כמו שאני אגיד,איך פעם אנשים הסתדרו בלי טלפונים ניידים,אני מסכים איתך שכרגע זה לא ביג דיל בגלל שלסאמסונג יש את טכנולוגיית ההטענה המהירה ויצרניות אחרות משתמשות בזה בתור גימיק או בגלל שאין להם דומה.

הטכנולוגיה מתפתחת ואני משער שעוד 

שנה+

נראה לזה שימוש ואז תהיה סיבה להוסיף.

אולי לדעתך וכמו דעתי נשלפת לא אומרת הרבה אבל החסרון הוא שבכל בעיה של תצטרך לשלוח את הנייד למעבדה (במקרה של הS7 מעבדה מורשית שתאטום את המכשיר לאחר הפתיחה)

וזהו תהליך מסורבל שלא הרבה אוהבים.

צר לי לדעת זאת.

במידה ואני צריך תיקון אז האטימה נגד מים תלך לאיבוד?

אם כך צריך ממש לשמור עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של d3mo-killer

@Milford Cubicle

זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי,זה כמו שאני אגיד,איך פעם אנשים הסתדרו בלי טלפונים ניידים

אם אתה לא מבין את ההבדל בין "האם זה קריטי לחיות עם/בלי טלפון נייד" ובין "האם זה קריטי (לא סתם "נוח יותר" אלא ממש קריטי!!!!!) לחיות עם/בלי האפשרות לחבר את כבל ה- בשני הכיוונים" - אז צר לי - זה לא המשפט שמטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לusb type c יש עוד כמה יתרונות חוץ מחיבור סימטרי (תלוי ביישום).

אם זה 3.1 אז מהירויות ההעברה גבוהות יותר, הוא יכול להטעין מכשירים אחרים, הוא תומך במתח גבוה יותר אז אפשר ליישם quick charge 3.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Milford Cubicle

אני דיברתי על זה שזה קריטי שהכבל מתחבר בשני הכיוונים?!אתה מכניס לי מילים לפה.

התכוונתי לזה שהטכנולוגיה מתפתחת ומשתפרת ולעיתים דברים שנוספים נהיים קריטיים, למשל מישהו שעובד או נמצא רוב היום בקרבת מים, טלפון אטום למים יהיה קריטי מאוד עבורו ואתה לא יכול להגיד לו שטלפון אטום הוא חסר תועלת ולהביא לו את התירוץ :''אז איך השתמשו בזה עד היום''.

אז גם אני יכול להגיד שכריות אויר במכונית זה בזבוז וחסר טעם ולהגיד :''אז איך השתמשו בזה פעם? אך כפי שאני מכיר אותך אתה תטען שזה לא אותו הדבר משום שזה מציל חיים (מה שנכון נכון).

אז נגיד מציל בבריכה/ים יגיד שהוא קונה רק טלפונים עמידים למים ומישהו אחר יגיד בשביל מה?אז איך מצילים בבריכה השתמשו בטלפונים עד היום?!

כמוך אני גם חושב שכעת זה סתם גימיק (כמו שכבר כתבתי ובחרת שלהתעלם).

ובנוסף,תפסיק להעליב ולהקטין את כולם,גם אני יכול למצוא משהו שאמרת שאני לא מסכים אליו ולהעליב אותך לעיני כול.

עריכה-רציתי להוסיף שמשום מה כל מה שסאמסונג עושה אתה אוהב וחושב שזה צעד חכם,וכל טלפון של חברה אחרת הוא פחות טוב,מה שגורם לי להאמין שאתה פאנבוי של סאמסונג.

זה לא שאני שונא את סאמסונג,ולמעשה היא הפתיעה עם הS7 לטובה,אבל כל מהלך שהיא עושה להצדיק זה נראה מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...