S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

תגיד אתה אוטיסט?

אתה משווה הגנה נגד מים (אני בעצמי כתבתי פה אולי 10 פעמים כבר שזה חשוב מאוד ושווה לוותר על השטות הזאת שנקראת "סוללה נשלפת" כי במילא יש לזה פתרונות טובים יותר, על מנת שהמכשיר יהיה מוגן נגד מים) לפאקינג כבל דו-כיווני (ויותר מהיר, סבבה)..? זה כבל!!! אני לא זוכר מתי בכלל היתה הפעם האחרונה שחיברתי בכלל את הטלפון שלי למחשב ב-. להעברת קבצים יש WIFI, למי יש כוח להתחיל לחבר כבלים?

נ.ב.

פאנבוי של חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בחיים לא היה לי שום טלפון של סמסונג, אני תיעבתי את סדרת הגלקסי ואני חושב שה-S1 S2 S3 S4 S5 הם טלפונים מחורבנים ואפילו אם היו משלמים לי לא הייתי משתמש בהם, אני גם אמרתי את זה בהרבה מאוד הזדמנויות. יש לידי כרגע LG G2 ולפניו היה לי

תנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

d3mo killer. סדרת 7 החדשה הביאה איתה שלמות מבחינת פונקציות,עיצוב,חומרה ותוכנה שלא הייתה כמותה מאז N95 8GB לדעתי.

אני מאוד מעריך את G5. אבל לעשות דווקא את הספינת דגל שלה כמכשיר ראשון המודלרי בקטלוג שלה זה הימור, אי אפשר איך זה יהיה כמה בעיות התגלו. הסוללה גם מאוד חלשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שs7 הוא הטלפון הטוב ביותר כעת בשוק,וחלא חשבתי אחרת.

וגם בשבילי סוללה נשלפת ו type-c לא קריטיים. 

אבל אתה לא יכול להגיד שמשהו הוא לא קריטי עבור כולם.בשבילי ובשביל רוב האנשים זה לא משנה,אבל יש כאלה שמעדיפים משהו כלפי האחר ושום טלפון הוא לא מושלם,חכל אחד יש את החסרונות שלו והיתרונות שלו ויכול להיות שאחד מהחסרונות הוא קריטי עבור מישהו מסויים.

ושוב אני אחזור על זה,סוללה נשלפת, type-c,והוספת זיכרון אינם קריטיים עבורי  ואף לא רשמתי שהם כן,רק הסברתי למה הם יכולים להיות קריטיים למישנו מסויים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Clove ו handtec פירסמו מחיר של 460 פאונד. עם משלוח ו34% מכס ומע״מ יצא לך בעשרות שקלים בודדים זול יותר מבארץ.

במקומך הייתי מעדיף לרכוש בארץ עם אחריות יצרן , ובפרט באילת ללא מעמ אם אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. המחיר זול משמעותית מישראל. בכ1000 ש״ח. אך שמתווסף פה ה34% של המכס והמע״מ זה משתווה. ככה זה שהמיסוי בישראל בנוגע למכשירים סלולריים מהגבוהים בעולם.

ב.שיקול שלך אם להזמין הזמנה מוקדמת או לחכות. במכשירי תמיד קיימת ירידת ערך עם הזמן. השאלה כמה אתה חסר סבלנות למכשיר חדש

ג. הבדל גדול מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה, זה לא שאני סובל עם המכשיר שלי...

עדיפה גרסת הסנאפדרגון או האקסינוס? אני חושב שאעדיף סנאפדרגון בגלל הפיתוח אבל חושב שבארץ ימכרו את האקסינוס...

בנוגע למכס, זה תלוי אם ייתפס או לא? כי במידה ולא אז הרווחתי לדעתי.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Rockstatement10, בנוגע למכס זה תלוי יותר מאיזה אתר בחו"ל אתב מזמין.

אתרים מכובדים כגון גובים את המכס ישירות בעת הקנייה ואין דרך לעקוף את זה.

וגם אתרים קטנים יותר, אם תשלח את החבילה עם חברות שילוח (כגון DHL, UPS וכו') אזי רוב הסיכויים שהחבילה תעצר במכס.

לגבי גרסאת המכשיר שתמכר בארץ, קראתי שהיא תהיה גרסת האקסינוס ולא סנאפדרגון (תסתכל באתר tgspot)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...