כרטיס מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש

Tzoor Cohen

Recommended Posts

שלום, אז הסיפור שלי מעט מורכב, אנסה לפשט אותו ולקצר!

יש לי מחשב עם הנתונים הבאים :

intel core I5-2400 3.1GHz

MSI H67MA-E35 (MS-7680)

8GBytes DDR3

GTS450 2GB (ענתיקה- ידוע)

ספק - 500W

אז ככה אני רוצה להביא כרטיס מסך חדש וטוב (אחותי בחו"ל ויש מחירים אש), ועוד 3-4 חודשים אני אקנה מחשב חדש (למעט אותו כ. מסך שאקנה כרגע).

אז אני אשמח להמלצה על כרטיסי טובים שגם אני אוכל לשלב אותם במחשב הנוכחי שלי.

בדקתי כמה אך אם יש כרטיס טוב יותר במחיר טוב יותר, או אם אתם ממליצים לי על כ. מסך מסוים מהרשימה שנתתי אך צריך להחליף רכיב ממה שיש לי אשמח אם תפרטו:

EVGA GeForce GTX 970 Superclocked Video Card w/ ACX 2.0 Silent Cooling

EVGA GeForce GTX 960 FTW 4GB Video Card w/ ACX 2.0+ Silent Cooling

MSI Radeon R9 380 4GB PCI-e Video Card

Gigabyte Radeon R9 290X Overclocked 4096MB PCIe 3.0 Video Card

XFX Radeon R9 290X 4GB PCIe 3.0 Video Card

Gigabyte Radeon R9 390 Overclocked G1 8GB GDDR5 Video Card

XFX R9 390X 8GB GDDR5 PCIe Video Card

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאם יש לך i5 עם 8GB והשימוש העיקרי הוא למשחקים, אז אין טעם שתחליף את כל המחשב.

אחרי כרטיס המסך לא ישאר הרבה מה להרים, כי i5 2400 עם 8GB לא יהיו צוואר הבקבוק למשחקים. זה יהיה כרטיס המסך.

שאלה 1 - מה הרזולוציה?

שאלה 2 - הספק, זה 500W מיצרן ידוע? (אפשר לסמוך עליו?) - אם אפשר תן שם ודגם.

שאלה 3 - המארז מספיק גדול?

באופן עקרוני אם אתה עם Full HD אז GTX970 או 390 הם הבחירה המועדפת. ל- FHD אני אישית מעדיף את ה-970 כי הוא שקט וקריר יותר.

אם זו רזולוציה אחרת, תכתוב ונראה.

ובכל אופן, אם המחשב הנוכחי לא אמור להפוך למתנה למישהו אחר, אתה לא צריך להחליף אותו. השילוב של מה שיש לך עם 970 יתן לך מכונה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לפי הרשימה שלך אין בכלל מה לחשוב  XFX Radeon R9 390X 8GB GDDR5 PCIe Video Card  (לדעתי הונדור פחות חשוב) הוא הכרטיס הטוב ביותר לכל מה שתחפוץ, במיוחד ביצועים מרהיבים של (אפילו חזק יותר מGTX 980 ב5%).

בחו"ל ניתן גם להשיג את הגירסה של  Radeon R9 290X עם מורחב של 6 או 8 GB (לא זוכר בידיוק) לא ראיתי ביצועים שלו אבל ניראה טוב על הנייר.

GTX 970 לא לגעת עם (8GB למעבד מאוד בעייתי) באג ביחידת הזיכרון מעל 3.5GB מורדגש במשחקים, יש פתרון אולי השתף אותו בהזדמנות, אבל למערכת שלך לא מומלץ והפתרן לא יעבוד.

תתחדש :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, מה ש-E71 כתב.

כדי לתת המלצות פרטניות צריך לדעת מה השימושים העיקריים.

אם המחשב מיועד למשחקים, ציין לאילו. המפרט ל- וחבריו ה-AAA שונה בתכלית מהמפרט ל-LOL למשל. 

אם המחשב מיועד לעבודה עם גרפיקה, וכד' פרט והסבר תוך ציון באילו תוכנות אתה משתמש. 

וגם ציין באיזה קצב רענון ורזולוציה מדובר (בהתאם ליכולות המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

@felixil

ה970 כרטיס מעולה, חסכוני ומשתלם עם מאוד חזקה. יש סיבה שבגללה הוא הכרטיס הנמכר ביותר בעולם.

אמנם יש את באג הזיכרון אך עדיין, הוא כרטיס נהדר, שקט ומשתלם .

הכרטיס התכוונת היה טוב לפני שנה. היום יש את ה390X ש970 לא מגיע לביצועים שלו . 

וככל שיכנס לשוק מסכי ה4K הוא יהיה מיושן יותר. כי הוא לא בנוי לתחום בכלל .

לכן המלצה שלי היא 390X חזק יותר מ970 ב 1080P  ובנוי ומוכן לדור הבא  ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oren417

ה390X לא מספיק חזק בשביל UHD

לא משנה כמה יש לו.

בשוואה לאיזה כרטיס בדיוק מהרשימה שכתובה למעלה ?

דברי לא באים חלילה להכפיש את 970 גם אני רכשתי אותו לפני שנה + (מפלונטר - חשוב לי לפרסם שתודות לשרות המעולה שלהם רכשתי את הכרטיס)  אבל היום בטוח שלא הייתי קונה אותו . 390X הוא חיה.נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oren417

לא השוותי אותו ל970 או לכרטיסים שרשומים פה כרטיס היחיד שיכול לתת ביצועים סבירים ב UHD זה 980ti.

וגם הוא לא בכותרי AAA/הגדרות מקסימליות. את החוזק של כרטיסי מסך (או כל חומרה לצורך העניין) יש למדוד ביחס למשימה ספציפית. סתם להגיד זה חיה וזה לא חיה - פירושו לבלבל אנשים שמחפשים עזרה במציאת פתרונות פרקטיים. 

בקיצור, ללא מענה על השאלות לעיל כל הדיון הזה חסר תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של felixil

דברי לא באים חלילה להכפיש את 970

אין מה להכפיש או לא להכפיש, זה כולה חתיכת פלסטיק עם סיליקון ומאווררים שמראה גרפיקה על המסך, לא צריך לערב רגשות.. (טוב, חתיכת סיליקון מדהימה, אולי הדבר הכי טוב שאפשר לעשות מסיליקון... ושוב נסחפתי).

אבל עד כמה שכבודו של ה-390X מונח במקומו, יש איתו בעיה... קלה: ה-970 הוא כרטיס זול מאוד, הוא עולה רק 1800 ש"ח. בשביל 390X צריך לשלם 500 ש"ח יותר...

ואחרי ששילמת את ה-500 ש"ח האלה, ב-Full HD אתה לא תראה הבדל כמעט בכלל בינו ל-970 (אלא אם אתה מהמיוחדים שיודעים להבחין בין 70 ל-90 FPS).

גם ל-1440p ה-970 מספיק לגמרי. יש לי כזה בבית, אני יודע (טוב.. סליחה, CRYSIS, שהורדתי לך את ההגדרות מ-ULTRA ל-HIGH, אני באמת מתנצל אבל זה לא שווה לי 500 ש"ח).

בשביל UHD ה-390X לא מספיק, אלא אם טוב לך לגרד בחלק מהמשחקים את ה- 30FPS ובחלק לא (גילוי נאות, אין לי את הכרטיס ואני יודע את זה מבנצ'ים שראיתי, רק שכל הבנצ'ים מראים אותו דבר - אז תקנו אותי אם אני טועה).

ציטוט של oren417

היחיד שיכול לתת ביצועים סבירים ב UHD זה 980ti

...האמת שגם הוא לא, קצת יותר טוב מה-390X אבל הוא עדיין לא נותן ב-UHD את מה ש-970 נותן ב-1440p. והוא עולה כפול ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק להלן הממוצע FPS של הכרטיסים ב1080p 1440p  4K .

נא לשים לב שGTX970 לא ניכנס לבדיקות של (כי הוא לא תוכנן ל4K לכל הדעות) וגם הבג הזיכרון היה מרסק את התוצאות.

כמובן שכדי לנצל את הביצועים של הכרטיסים צריך מסך מתאים.

1080p.thumb.jpg.09b8c1e3abc06b102764cb7c1440p.thumb.jpg.95f55171787338f4747f11a256c4c2222681c_4K-2.jpg.20fc99f21ef2de784

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...