עבור לתוכן
 • צור חשבון

nargsi

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  425
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  127יום 6ש' 5דק' 41שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי nargsi

 1. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3500-4000. בנוגע לחריגה, מאמין שכן כל עוד היא לא גדולה מאוד. 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? שימושים כלליים כמו גלישה, עבודה משרדית, וורד וצפייה ישירה ומשחקים. חשוב שיהיה אפשר לשחק משחקים, לא על הגדרות מקסימום אבל שיהיה כרטיס נורמלי ויוכל להריץ כותרים עדכניים. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? אשמח אם הוא יהיה מסדרת גיימינג, המחשב לאח שלי הקטן וזה יכול לשמח אותו. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? דרושה מערכת הפעלה. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מירושלים, רק חנויות בישראל, עם אחריות יבואן רשמי ו־3 שנות אחריות. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? בקרוב מאוד, בגלל מבצעי הבלאק פריידי. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? זה מחשב נייד אז לא יודע עד כמה הדבר מתאפשר 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מסך IPS FHD לכל הפחות, אחריות יבואן רשמי של שלוש שנים, עדיף מסך מט עם רזולוציה גבוהה ככל הניתן. אם המחשב יהיה מסדרת גיימינג זה יכול להיות אחלה. מעדיף מחשב מבוסס אינטל. אני הייתי שמח אם היה SSD משולב עם HDD או SSD בנפח יפה. בכל מקרה, חובה SSD. תודה רבה. מעריך את זה מאוד
 2. לגבי המסכים - השאלה אם זה יתפקד. החיבורים קיימים אבל השאלה שלי היא האם הכרטיס המובנה מספיק חזק... לגבי הזיכרון - לא יותר זול סטיק אחד של 16? לגבי הקירור למעבד - ממה שזכור לי שהרכבתי הייתי שם אלפין 12. זה לא מספיק? (סתם מתוך התעניינות) אממ... אם נלך ל9500 צריך להחליף לוח נכון? סתם שאלה, צריך לוח ככה יקר? ועדיין, 3500 זה די יקר לי. אני אבדוק מולם. אני מעדיף מאוד מעבד דור תשיעי, אבל איפה אפשר לרדת בשאר הדברים? חשבתי גם שאפשר לקנות ראם סטיק בודד כרגע של 8 ובמידת הצורך להוסיף... הסתכלתי, אבל לא מצאתי מחשב מותג בתקציב הזה..
 3. נראה לי שהבנתם אותי לא נכון. כן, יש דרישה למפרט באייבורי. מה גודל ההפרש בין אייבורי לKSP או פלונטר? (הבעיה עם פלונטר שהם בתל אביב ואני מעדיף חנות בירושלים.) המסכים והציוד היקפי לא כלולים בתקציב - יש להם תקציב נפרד. המערכת הפעלה כן כלולה בתקציב וזה כן חורג קצת. לגבי המפרט שהרכבת, יש לי כמה שאלות: למה צריך WIN 10 פרו? לא עדיף לקחת מעבד דור תשיעי, כלומר I5 9500? האם המפרט יחזיק שני מסכים? ואיך אפשר לרדת קצת בעלות כי זה 3800 וזה די יקר...אני אבדוק מול אייבורי בנוגע לזכרונות, אבל איפה עוד אפשר להוריד קצת? גם הספק קצת יקר... כאילו חריגה קטנה מ-3000 זה קצת בסדר, אבל זה יקר לי. אם חריגה של כמה מאות שקלים מ-3000 שווה את זה, אשמח אם תסביר. וכמובן, מעריך מאד את ההשקעה. לא מובן מאליו.
 4. אמממ...בכל זאת אני מעדיף מחשב בהרכבה אישית... מישהו מוכן לעזור?
 5. לא יודע, מעדיף מחשב מורכב. יותר תמורה למחיר ויותר מותאם לצרכים. גם לא ראיתי מחשבי מותג בטווח מחיר הזה. לנובו נותנים אחריות לשנה ודל די יקרים...
 6. לא סגור לגבי התקציב. האמינות חשובה גם במחיר של חריגה מהתקציב. חשוב שיהיה מחשב נוח, חזק ומהיר, שיתאים לשני מסכים. הוא מיועד לניהול עסק והשימוש יהיה בעיקר באאוטלוק, כרום, הצגת פקסים מPDF ותוכנות ניהול חשבונות. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2500-3000. בגדול אני לא מחפש לשפוך יותר מדי כסף אבל לחרוג קצת לא יהיה קריטי. אם אפשר לחסוך כדאי ואני אשמח שתסבירו על חשבון מה החיסכון. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית שוטפת. חשוב שהמחשב לא ייתקע ויהיה אמין מאוד ומהיר. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? כן. דרושים שני מסכים ומקלדת ועכבר אלחוטיים. המסכים צריכים להיות 23-24 אינץ ומתכווננים לגובה. ראיתי כמה דגמים של דל אבל לא הבנתי את ההבדל ביניהם: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=27079 https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5239 https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=27082 התקציב הוא עבור המחשב והציוד ההיקפי בנפרד. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מדובר במחשב לשימוש עסקי. מערכת הפעלה חוקית חובה. צריך לבדוק איזה סוג רישיון צריך למחשב עסקי. לגבי אופיס אעדכן. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. כן. ההעדפה היא לאייבורי. בכל מקרה חנויות באזור ירושלים. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בזמן הקרוב. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? חשוב שיתאים לחיבור שני מסכי מחשב. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? באופן בסיסי ביותר של כוננים וראם. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מכיוון שהמחשב מיועד לעבודה עסקית שוטפת, האמינות היא קריטית. כמו כן חשבתי על כונן SSD למערכת הפעלה ותוכנות עיקריות שמתמשים בהם או אפילו ככונן עיקרי ויחיד - אני לא יודע עד כמה זה כדאי ונפוץ אבל לא צריך יותר מטרה של נפח (SSD וHDD). ראיתי שהמחירים ירדו משמעותית בכוננים ויש כונני טרה ב-500 ש"ח. . במידת האפשר מארז עם מסנן אבק יהיה טוב. מינימום 8GB ראם ויותר לא מזיק אף פעם. חשוב שהמעבד יהיה אינטל עם קירור טוב. האם יש צורך בכרטיס מסך חיצוני עבור שני מסכים? תודה אלופים
 7. היי, שוב אני נעזר בכם על מנת לרכוש מחשב נייד. הפעם לאחי הקטן. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000 ש"ח. תתאפשר חריגה רק במידה והיא לא גדולה (באזור ה100-200 ש"ח ומעט יותר) ובמידה והיא משתלמת. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גלישה, עבודה משרדית ולימודים, צפייה ישירה. משחקי מחשב. חשוב מאוד שיוכל להריץ FORTNITE בצורה טובה. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא במסגרת התקציב 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? יש צורך במערכת הפעלה. במידה ומתאפשר אופיס במחיר סביר אשמח לשקול את האפשרות. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אזור ירושלים. עדיפות לרשתות מוכרות. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים במסגרת מבצעי BLACK FRIDAY. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? שיהיו מספיק יציאות USB. חשוב שתהיה יציאת HDMI. מסך FHD. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשוב מאוד שיהיה מדובר במחשב איכותי, עמיד, עם מסך טוב (מינימום FHD). חשוב מאוד שיוכל להתמודד עם הכותרים העדכניים - COD החדשים, BF החדשים, GTA שמתוכנן לצאת וכמובן עם FORTNITE. רצוי מאוד גם שהמחשב יהיה אסתטי, בעל מקלדת מוארת ועיצוב "גיימינג" (חשוב לילד ). רצוי שיהיה עם יותר מ8GB ראם ועם כונן SSD למערכת ההפעלה וHDD לשאר. מעדיף כרטיס מסך עם 4GB ראם. חשוב מאוד שיהיה מסך FHD, רצוי מאוד עם פאנל IPS. חשוב מאוד שיהיה 3 שנות אחריות. נרתע קצת מהמחשבים של לנובו בגלל כל נושא האחריות, ניסיון נהדר עם אסוס. בקיצור: 8GB ראם, SSD וHDD, כרטיס מסך חזק, מעבד טוב, מסך איכותי, 3 שנות אחריות ומראה אסתטי. שאלה: האם לא יצא דור חדש של כרטיסי מסך? רכשתי מחשב נייד לפני פחות משנה עם GTX1050 והדגם עדיין מככב בניידים. האם מדובר בשדרוג? האם הכרטיס מספיק טוב גם כעת? אני יודע שמדובר בהמון דרישות ותקציב מוגבל ומאתגר, אבל אני סומך עליכם. אני אחפש גם ואתייעץ איתכם לגבי דגמים ספציפיים. אשמח מאוד לעזרה ולסיוע שלכם. תודה רבה וסוף שבוע נעים.
 8. כמו שנאמר כאן, אם לא נגעת, אל תיגע בכלל... וכן, אם שיחקת ושינית משהו, תשחזר לברירת מחדל. אם לא שינית והמערכת עובדת, אל תתעסק.
 9. אכן שאלות מיותרות. מחשב נייד זה כמו לגו, אפשר להחליף מתי שרוצים, וגם אם זה מתאים בערך ועובד בערך, לא נורא... העיקר לא לשים מדבקת מט...
 10. רואים יותר יפה - יכול להיות שהמסך שלו FHD ושלך לא...
 11. לי קשה להאמין שזה המקרה. קח בחשבון שיש גם זיכרון GDDR
 12. אין לך ברגים מיותרים שמחזיקים את הכוננים האחרים? ברוב המקרים הכוננים במילא יושבים במגירות ככה שאפשר להסתדר שם. אם זה ממש לחוץ לך, תציץ בפסולת אלקטרונית ואם תראה מחשב שלם זרוק, שלוף ממנו את הברגים.
 13. לא סתם גימיק. לגבי האלפא, יש סקירה עליהם באתר: https://hwzone.co.il/main-computers/ביקורת-hyperx-cloud-alpha-לא-נפסיק-להשתפר/ מומלצות מאוד. החסרונות היחידים הם שהחיווט מעט עדין ואין שלט מובנה בכבל, אלא רק אם אתה משתמש בכרטיס USB. תתחדש!
 14. הפייבר של מוצר מוצלח כל כך. אם היו אצלך כמה טכנאים וזה לא הועיל - אני מניח שאתה על סף ייאוש. ככל הנראה הבעיה בתשתית. אני הייתי במקום הזה, ואחרי שיחות מורטות עצבים מול הוט עברתי לבזק. המחיר גבוה מעט, אבל מדובר בסטנדרט אחר של שירות וציוד. טכנאי באותו יום או בתוך יום, תקשורת ישירה מול הטכנאי...
 15. בכנות, קשה לי להאמין שהייתה כאן יותר מרמה או שניים של מפרט עבור וורד, צפייה ישירה וטיפה משחקים. מצטער, אבל עד כמה שאני משתדל להאמין ביצר הטוב בנפש האנושית, קשה לי להאמין. אלא אם אתה בעל אמצעים וכסף מיותר. אבל, אם אכן זה המקרה, אני יכול לתת לך מספרי טלפון של אנשים (מטעם עמותות) שישמחו מאוד לקבל את המחשב, ולמכור אותו לאוכלוסיות מוחלשות תמורת תשלום סמלי. אם אתה בעל אמצעים כפי שאתה מתאר ואתה מעוניין לעשות מעשה טוב, שלח לי הודעה פרטית.
 16. אם כן בא לך לפנק את עצמך בעכבר שיהיה לך נוח. תציץ כאן: אתה מוזמן לצטט אותי עם סוג האחיזה שלך והעכבר אותו אתה רוצה לקנות ואני אוכל להגיד לך אם הוא יתאים לך.
 17. אני מאוד מקווה שהכל ילך חלק. שיהיה בהצלחה. לא זוכר שפעם תחליף היה יותר טוב מהמקור. אבל התחליף נותן את המענה, גם אם מדובר במענה חלקי.
 18. 1. רק קישור אחד עובד. 2. המוצר של UGREEN הוא יותר רכזת USB מאשר מתאם. זה קצת יקר, ואני הייתי כבר קונה בארץ ולא מחכה למשלוח מEBAY. https://ksp.co.il/?select=.509.&kg=&list=1&sort=2&glist=0&uin=0&txt_search=USB+RJ45&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real= הלכתי עם כרטיסים שמעבירים עד ג'יגה כי אני לא יודע אם אתה בהוט/פרטנר וגם שיהיה OVERKILL. זה אף פעם לא מזיק. בהצלחה.
 19. אוזניות מצויינות. מניסיון. החיסרון היחיד הוא שאין שלט על גבי הכבל.
 20. מומלץ - אין לי ניסיון עם עכבר בלוטוס באופן ספציפי. כן יש לי ניסיון עם שלטי בלוטוס - כמו השלט של הסוני. קשה לי להאמין שיתנתק לך.
 21. גם לא קל מדי. הצצתי בהגדרות המומלצות, ולא הגדרות המינימום. מומלץ שם על GTX960 כGPU. זה לא כרטיס מסך סטנדרטי ולא מדובר במשחק כל כך קל. ככה שאין לך יותר מדי מה להתבאס על הGPU שלך.
 22. זו השאלה שלך??? האם הוא מתאים למחשב? האם הוא יורכב טוב? האם הסוללה של המחשב מיועדת להתמודד עם המסך? האם המעבד הגרפי יכול להתמודד עם המסך? האם הוא בגודל זהה ב100% לזה של המסך הקודם? האם המחשב ייסגר כמו שצריך? האם במהלך ההחלפה המחשב לא יינזק? אני באמת לא מבין לפעמים אנשים. מחשבים ניידים הם עדינים מאוד, צפופים מאוד וכל החלקים בהם מתואמים ב-100%. הם לא מיועדים לשדרוגים והחלפות.
 23. כל עוד עובד לך באופן חלק, בלי בעיות מיוחדות - לא הייתי נוגע. חבל על הזמן, הסיבוך, ההתעסקות והסיכון שיתעוררו בעיות נוספות. אמרת שניקית את המחשב, חיזקת את החיבורים וכו'... סביר מאוד שאחד הכבלים ולאו דווקא הידיים שלך לחצו על הכפתור שבדר"כ מאוד עדין ורגיש
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close