** לאן הולך מיזם הסיבים (UNLIMITED)? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** לאן הולך מיזם הסיבים (UNLIMITED)?

Cheif

Recommended Posts

אתה מדבר שטויות כרגיל

לאף אחד אין אינטרס לחסום לך שום דבר

בזק השקיעו הרבה כסף, הם ירצו לראות פירות על ההשקעה

זאת הסיבה שהרשת שלהם תתחיל לפעול, הדברים שלך אפילו לא הגיוניים.

בתקופה שאתה מקבל ספק כמעט בחינם, מה שמעניין אותך זה חיוב על בסיס יומי? אתה רציני?

מה מונע ממך לעבור היום ספק כל שני וחמישי בדיוק?

ההתגובות שלך הן על סף הפרנויה, אתה לא בדיוק בקו הבריאות - נכון?

אתה מדבר שטויות כרגיל

לאף אחד אין אינטרס לחסום לך שום דבר

בזק השקיעו הרבה כסף, הם ירצו לראות פירות על ההשקעה

זאת הסיבה שהרשת שלהם תתחיל לפעול, הדברים שלך אפילו לא הגיוניים.

בתקופה שאתה מקבל ספק כמעט בחינם, מה שמעניין אותך זה חיוב על בסיס יומי? אתה רציני?

מה מונע ממך לעבור היום ספק כל שני וחמישי בדיוק?

ההתגובות שלך הן על סף הפרנויה, אתה לא בדיוק בקו הבריאות - נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה זה שמדבר שטויות.

קודם כל הבריאות שלי במצב מעולה.

אני מרגיש נהדר.

החיים שלי סך הכל מאוד טובים.

אני מוקף בהרבה אהבה.

תודה על הדאגה.

בזק השקיעו הרבה כסף, ועם זאת נותנים לך UPLOAD מגוחך.

אתה טועה לחשוב שבזק והוט הם חברה שמניחה ומתחזקת קווי תקשורת ברחבי הארץ.

לא שם נגמרים האינטרסים שלהם שהרי יש בבעלותם גם כבל תת ימי, וספקית אינטרנט(בזב"ל) שאוטוטו גדולה בעצמה כמו מונופול, ועוד כמה וכמה עסקים מקיפים הנשענים על כך.

שלא לדבר על ערוצי שמהווים עוד אינטרס למנוע מרפורמה מהותית באינטרנט להתרחש ולהוביל לתחרות חופשית.

חברה שכל עניינה להניח קווים ולהשכיר את השימוש בהן, לא איכפת לה לאיזה כיוון זורם המידע.

אבל להוט ולבזק איכפת מאוד.

כי הם לא ובזק.

הם דואופוקרטלים(שילוב של דואופול וקרטל) רב קומתיים.

הם מזמן עובדים כיחידה אחת.

כולם ביחד וכל אחד לחוד.

בזק והוט הם לא חברות נייטרליות וממוקדות שמתעסקות בהנחת קווים והשכרתם באופן חופשי מבלי להתערב באופיים ובתוכנם.

יש להם אינטרסים מתוך סינרגיה.

הם מוכרים גישה לחו"ל דרך הכבל התת ימי שלהם לספקיות אחרות ולחברות תקשורת.

מרוויחים משימוש חודשי בקווים פנים ארצים.

מרוויחים כספק ללקוחות עסקיים.

יש מבין?

הם לא מעוניינים לשנות את המודל במילימטר.

הם לא מעוניינים לתת UPLOAD ללא מחירי סחיטה. (מכמה וכמה סיבות כמו שציינתי)

האיכות של הקווים הפרטיים מעניינת את התחת שלהם.

זה אפילו טוב לעסקים שהקווים הפרטיים יהיו גרועים מספיק כדי לעודד/לסחוט עסקים קטנים שאולי היו מסתדרים עם קו שעובד קצת יותר טוב.

הם לא רוצים שבתים פרטיים בישראל יוכלו לחבר 3 מחשבים 2 טלוויזיה/סטרימר ו4 ושהכל יעבוד טוב כשחצי או יותר מהמשפחה משתמשים בהם אקטיבית על האינטרנט.

כי הם זה יקרה אז הם יאבדו המוני עסקים קטנים שמשלמים כיום הרבה מאוד כסף בשביל קצת יותר UPLOAD(כדי שזה לא יקרטע בכל פעם שיותר מאדם אחד או שניים ישתמשו באינטרנט.

הוט ובזק הם לא חברות תשתית פנים ארצית.

הם מונופוקרטלים תלת קומתיים.

אין עוד כזה דבר באף תחום.

דבר חמור מאין כמוהו.

קצת כמו הסיפור בכתבה שהיתה לפני כמה ימים על הקבוצה בפייסבוק לתלונות של הורים חיילים נגד צה"ל.

ואז מישהי מגלה שאחת ממנהלות/יוזמות הקבוצה היא בעצם סוכנת של שוברים שתיקה שנמצאת שם כדי לאסוף חומר בו אפשר יהיה לעשות שימוש נגד צה"ל.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1509975

בכל אחת מחברות הבת/אחות/סבתא שלהם מקבלים החלטות גם כמונופול גם כדואופול וגם כקרטל כולם ביחד וכל אחד לחוד... ביחד.

אני לא ממציא תיאוריות קונספירציה פראנואידיות.

יש כאן באמת קונספירציה אמיתית וענקית גלויה לכל מי שעיניו בראשו.

השותפים לקונספירציה המתוחכמת ורבת השנים הם כמה טייקונים המחזיקים בחברות שבמקום שיהיה להם אינטרס לייצר מוצר טוב בתנאים תחרותיים, יש להם אינטרס חזק מאוד לכפות מודל המשפר רווחיות מכל עסקיהם המשולבים, ונועל את הענף כך שלא יוכלו לשנותו.

זה כמו שיהיו שני מונופולים המחזיקים בכל המים והקמח במדינה, ובמקביל גם במונופול של מאפיות.

השכל התמים והנאיבי היה אומר "יש להם אינטרס למכור כמה שיותר מים".

אבל מה קורה כשהם חזירים ורוצים לנצל את הסיטואציה כמה שיותר?

פשוט מאוד.

הם מוכרים מעט מים בפי 10 מחיר כך שרק מי שצריך את זה כדי לא לגווע בצמא יקנה קצת בקושי.

את הקמח הם מוכרים בזול כי ממילא ללא מים אין מה לעשות עם זה.

והם ממשיכים להעביר את היוקר של המים למחירים של המוצרי מאפה, כשמובטח להם ע"י היותם מונופול רב קומתי שאף אחד גם לא יוכל להתחרות איתם שם.

אלו התוצאות של מונופולים וקרטלים.

זה מה שקורה כשמאפשרים להם להיבנות כמונופולים עם כוח עצום! מאז אי שם בחציו השני של המאה הקודמת.

אתה מתעלם לגמרי מכל זה, ובונה מסקנות נאיביות מתוך הנחת יסוד שגויה שההתנהלות שלהם היא לגיטימית ואפילו נורמלית.

זה קצת כמו שמאלני הזוי שמדבר על כך שאוטוטו אנחנו עושים שלום עם אבו מאזן והחמאס אם רק נתן לזה צ'אנס אמיתי ונחזיר את כל השטחים.

מוכרחים להילחם בטרור.

מוכרחים להילחם במונופוקרטליזם.

זה מטורף לבחור לסגת מיהודה ושומרון ולצפות שהם ישמרו עלינו עם הנשק שקיבלו מאיתנו.

זה הזוי וחסר אחריות למסור להם עוד ועוד כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שרציתי ושכחתי להתייחס בתגובה הקודמת.

למה אני רוצה חיוב יומי במקום חודשי?

אני לא.

אני רוצה אפשרות לעבור ספק מיד כשיש איטיות או בעייתיות.

כיום לא קל בכלל לעשות זאת כדי לבדוק.

מה גם שמחר הכל יכול להתהפך, וללא החופש לבדוק ולבחור.

זאת לב של תחרות.

של חופש צרכני.

של היכולת הבסיסית להגיב למה שקורה ולא להיות שבוי של התנהלות אנטי צרכנית.

אם הייתי יכול לעבור בלחיצת כפתור בין כל הספקים תוך רגע, כשלכל היותר אני משלם שקל שניים אקסטרה באותו יום על התענוג של לבדוק ספק אחר כשיש איטיות או בעיה כזאת או אחרת,

היה אפשר לחסוך לי ולאחרים המון עוגמת נפש ונזק כספי של ממש במשך השנים.

אם הייתי מדבר על פלאפון סלקום ואורנג' בתקופה לפני , ומדבר על העוולות שהם עושים לציבור.

על החוזים הכובלים הדרקוניים, ועל הקנסות והקונצים שמהווים התעמרות שיטתית שמייצרת המון עוגמת נפש ונזק כספי.

על חוסר היכולת להתנייד.

גם אז היית קורא לי קונספירטור ונותן לרשעים לגיטימציה להמשיך ברשעותם?

הרי מדובר בדיוק באותו ההגיון.

למה שם אתה כן מבין, וכאן אתה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שלך ארוכות ומתישות אבל לא אומרות בעצם כלום . כן, חזקה מדי, עוד תוצר מופלא של חברה שהיתה ממשלתית. אבל זה שוק קטן, כרגע יש בו 2 שחקניות ובעתיד עוד אחת. הכלים של המדינה ליצור תחרות יהיו רגולטורים, אז כרגע אנחנו בפלונטר - רוצים הקלות ומשרד התקשורת רוצה שיפעילו את הרשת וימשיכו פריסה. שנה הבאה זה יתכנס.

האלטרנטיבה היא לחכות עוד המון שנים לunlimited או לקוות שיכנס שחקן נוסף לתחום, מה שלא הולך לקרות כי זה לא מכרה זהב כמו שאתה מתאר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות זה לא פיתרון.

לחכות זה קבלה וכניעה למצב.

לחכות זה בדיוק מה שהמונופוקרטלים רוצים שנעשה בזמן שהם רק מתחזקים.

צריך להכות בברזל החם.

לעשות הרבה רעש בנושא.

תן לי עכשיו צוות תחקיר של ערוץ 1, ואני יחד איתם מוציא לך סרט מזעזע שיעמיד את המדינה על הרגליים.

עומרי כל אחד בוחר צד מהסיבות שלו.

אני בוחר להיות בצד הנכון של ההיסטוריה.

יש עוד הרבה מאוד טענות מאוד קשות שאפשר לטעון שהמצב המתמשך בענף גרם וגורם.

ואמשיך לטעון אותם ולירות עד שהמונופוקרטלים יפורקו מהמודל המונופוקרטלי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
ציטוט של ag43

דפקו לי עכשיו בדלת ואמרו לי שרוצים לחבר את הבניין לUNLIMITED. יש איזהשהוא DOWNSIDE לזה? מה המחירים של החיבור שלהם? איזה ציוד צריך?

מחירים צוינו.

צריך ראוטר עם 1GB ב-upstream (אם אתה רוצה מעל 100Mb) ומאותה סיבה גם 1Gb בפורטים לכיוון המחשב.

הם מספקים ב-300 שח (עם ניסיון לחודש וזיכוי מלא) ראוטר ac של ZTE שמיוצר במיוחד עבורם. כל תכונות הראוטר עבדו אצלי מעולה, אפילו ה- הוריד והעלה ב-200 תחת wifi 5ghz ac. Bitorrnet הגיע למקסימום מהירות עם מאות connections.

בחרתי להחזיר להם אותו מכיוון שאין שום תמיכה של בנושא. הראוטר מגיע עם אותו firmware התחלתי ואין שום עדכונים, ואני מעדיף ציוד עם אבא.

אבל בחודש שעבדתי עימו עבד מעולה.

אז הזמנתי מאמזון LINKSYS WRT 1200AC ויצא אפילו פחות כסף (280 שח)

כשהם יחברו את הבניין שלך הם יתקינו גבוה בחדר המדרגות ארון תקשורת בגובה 80-90 ס"מ על חצי מטר רוחב בערך. (עומק 40 ס"מ בערך) בתוך הארון תקשורת הם מתקינים רכזת של סיסקו. אל הדירות מותחים כבלים CAT6a כאשר עד שהכבל נכנס לדירה הוא מוקף בשיכבה נוספת של בידוד נחושת ומסביבה פלסיק שחור. בכניסה לדירה הטכנאי חותך את הציפוי השחור ואת הבידוד הנוסף, והכבל ממשיך ברציפות ככבל cat6a לבן איכותי עד לנקודת תקשורת RJ-45 מסוג CAT6a, כך שבעתיד זה יתאים עד ל 10Gb.

את הארון והסיסקו שבתוכו unlimited התקינה תוך שבוע לאחר שהוועד אישר. הבעיה שהם לא נתנו לדיירים את האפשרות להתחבר, כי לדבריהם רק חברת החשמל יכולה לחבר את הקצה האופטי אל ה-MRV (הממיר מאופטי אל Ethernet) ואלו עובדים סופר לאט, ולקח 4+ חודשי המתנה נוספים עד שחברת החשמל הואילה בטובה. (יש המון תלונות דומות ברשת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבניין שלי ישן. היה אפשר להעביר רק מבחוץ.

הם לא מיפו אל כל הדיירים, אלא רק אלי. כנראה לפי מידת הצורך.

בתוך הבית זה כבר היה קרוב אל המחשב, אז לא ביקשתי תעלה אלא רק הצמדה לקיר. נראה לי שיעשו תעלה אם תדרוש.

אין מודם - עולה אליך לדירה כבל סטנדרטי, ואתה יכול בעיקרון לחבר את המחשב ישירות אל נקודת התקשורת שיתקינו ומייד לגלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי הטכנאי קדח בקיר של הדירה והעביר כבל לארון שלהם דרך הגג. בתוך הדירה הוא לא שם תעלות אלא הצמיד לפנלים בקיר. בנוסף גם התקין לי נקודה נוספת שביקשתי בצד השני של הדירה בעלות מצחיקה של 150 שקל (20 מטר כבל איכותי, שקע ליד הראוטר ועוד שקע במיקום שרציתי).

המינוס היחיד הוא פתרון תקלות תשתית אזוריות איטי יחסית. בחודש האחרון יצא שפעם אחת יום שלם לא היה ועוד פעם חצי יום. מצד שני, אלה היו התקלות היחידות במשך יותר משנה שאני מחובר אליהם.

Sent from my 4X using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...