LG G4 נכבה פתאום ולא נדלק - עמוד 6 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G4 נכבה פתאום ולא נדלק

BarRahum

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה חי בסרט אם אתה חושב ש-5 אנשים בפורום באינטרנט שדיווחו על תקלה דומה הם רלוונטיים לעומת מיליוני מכשירים (מעל 14 מיליון זה הנתון שמצאתי בתוצאה ראשונה בגוגל מלפני יותר מחצי שנה) שנמכרו ברחבי העולם.

שוב, אתה חי באיזושהי אשליה שבה איזה פורום מסריח באינטרנט הוא מרכז העולם ומבחינתך אם היו 5 תלונות זהות בפורום אז זהו, החברה צריכה להודיע לכל המפיצים ברחבי העולם שיפסיקו מיידית למכור את ה-G4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

צא מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבל את המוח אם לא טרחת לבדוק. כמות התלונות על בעיה זהה היתה פי עשרות אם לא מאות מכל תלונה על דגם אחר. אף אחד לא אמר שהם צריכים להפסיק למכור, הם כן צריכים להודיע. והיה וכל זה לא קרה - לפחות לדאוג לתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר במספרים.

מסתובבים בעולם היום כ-15 מיליון מכשירי G4.

כמה תלונות התקבלו בנושא הזה? 10? 50? 100? אלף???

בוא נניח שיש אלף (!!!!!!) תלונות בפורומים. לחלוטין לא סביר אבל אני אתן לך להנות מהספק - אלף מתוך 15 מיליון זה 0.006%

משום מה לא נראה לי ש 0.006% זה מספר מספיק גבוה בשביל להכריז על תקלה סדרתית ודה-פקטו להפסיק את המכירות של המכשיר (כי מי יקנה מכשיר אם היצרנית מודיעה שיש בו תקלה סדרתית שהורגת אותו? אבל איזה כיף זה להיתמם ולכתוב "אף אחד לא אמר שהם צריכים להפסיק למכור, הם כן צריכים להודיע".... 9_9 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שפשוט התעלמת מכל הטענות שלי בלי בעצם להודות שאתה כותב נגדם שטויות לא מבוססות.

לגבי התגובה האחרונה שלך - מה אתה רוצה מהחיים שלהם? זה בדיוק מה שהם עושים, דואגים לתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה כמה תגובות יש בפורומים השונים? משנה כמה הגיעו לתיקון דומה במסגרת אחריות.

מן הסתם רק לLG יש נתונים על זה, ומן הסתם זה לא מסתכם בעשרות/מאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לזרוק משפטים כללים ולא מבוססים לאוויר, בלי שום הוכחות ובלי שום ביסוס! אפשר גם?

המצחיק הוא שהצלחת לסתור את עצמך כבר באותו משפט. אם רק ל- יש נתונים על כמות הטלפונים שהגיעו אליה עד הנקודה שבה היא החליטה לבדוק ולהכריז שמדובר בתקלה סדרתית - כך לטענתך - אז על סמך מה בדיוק אתה מכריז שזה "לא מסתכם בעשרות/מאות" ?

בוא נעשה סדר כי ag הנחמד קצת התפזר אחרי שסתרתי את כל הטענות שלו ושינה נושאים כמו גרביים....

א. חברת הוציאה טלפון מדגם G4

ב. לאחר מספר חודשים החלו לצוץ בפורומים הודעות של אנשים שמדווחים על זה שהטלפון שלהם מת בבוטלופ - תקלה שיכולה לנבוע מכמות עצומה של סיבות: חומרתית ממגוון סוגים, תוכנתית...

ג. בשלב הזה כל גולש עם תקלה פנה ליצרן והטלפון שלו תוקן

ד. אדון ag43 קנה לעצמו G4, בלי לדעת על התקלה שתתגלה בדיעבד בעוד זמן מה

ה. חברת קיבלה כמות X של טלפונים בעיה תקלה דומה, ושמה לב שיש פה כנראה תקלה סדרתית. היא בדקה את הנושא ויצאה בהצהרה שנמצאה תקלה סדרתית, והיא תתוקן בחינם.

אלה העובדות.

עכשיו, הטענה של ag43:

לטענתו ידעה שיש תקלה סדרתית במכשירים שלה אבל נמנעה מלדווח על כך והמשיכה ביודעין למכור טלפונים שהיא ידעה שהם תקולים, תוך כדי שהיא מסתירה בכוונה ובזדון את העובדה הנ"ל מהציבור. למיטב הבנתי הוא לא סיפק שום הוכחה לטענה הזאת, שמהווה לשון הרע.

נושאים שאפשר לדון בהם:

א. מה היא אותה כמות X של מכשירים תקולים שהגיעו ל-LG עם אותה תקלה?

ב. מה היא כמות X "לגיטימית" של מכשירים תקולים שצריכים להתקבל אצל LG על מנת שידליקו נורה אדומה ויפתחו בבדיקה ברמה הסדרתית ולא רק טיפול נקודתי בכל מכשיר תקול?

ג. האם קיים קשר בין דיונים בפורומים באינטרנט (שוב, כמה תלונות כאלה קיימות בפורומים של xda ושות'? עשר? עשרים? מאה? יש 15 מיליון מכשירי G4 בעולם) ובין הצורך של LG לפתוח בבדיקות מקיפות גם בלי קשר ל-X מהסעיפים הקודמים?

אין לי תשובות לכל השאלות האלה, אבל הניחוש שלי (בניגוד לטענה הלא מוכרחת של ag43) הוא שה-X הזה היה נמוך מהסף ביום שבו ag43 קנה את ה-G4 שלו. כשהוא עבר את הסף, LG פתחה בבדיקות. וכשהבדיקות הסתיימו והיא גילתה את התקלה - היא הודיעה על זה לציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם כי הם לא היו מכריזים על תיקון גורף אחרת, אם זה לא היה ברור...

קצת הגיון בריא

לא בקטע של עלויות, בעיקר בקטע של PR

לא יודע מתי התרחשה המסה הקריטית, אבל זה בטח לא קרה ביום.

ועשרות/מאות זו לא מסה קריטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אין לי תשובות לכל השאלות האלה, אבל הניחוש שלי (בניגוד לטענה הלא מוכרחת של ag43) הוא שה-X הזה היה נמוך מהסף ביום שבו ag43 קנה את ה-G4 שלו. כשהוא עבר את הסף, פתחה בבדיקות. וכשהבדיקות הסתיימו והיא גילתה את התקלה - היא הודיעה על זה לציבור.

מעניין. במשך שלושה חודשים התקלה הזו כל כך סודית עד שרק אני וכמה אלפים בXDA יודעים עליה? ובמקרה מודה בסוף באותה בעיה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...