LG G4 נכבה פתאום ולא נדלק - עמוד 5 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G4 נכבה פתאום ולא נדלק

BarRahum

Recommended Posts

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ידעו את זה טוב מאוד. נציגים של VERIZON הודו בכך ואז חזרו בהם. גם התקלה של הS3 היתה חומרתית אבל הם מצאו דרך תוכנתית להתגבר עליה. בשורה התחתונה - העולמית נמנעה ככל יכולתה מלהודות שהיא מוכרת מכשירים תקולים כדי לא לפגוע במכירות.

אני אסביר לך את זה בפשטות, שוב, גם ספקית אחת שמודה, מצטער לומר אבל זה לא מרמתה להודות, זה כמו שאני אכנס אליך לבית אשן אצלך בלילה ואומר לך בבוקר שהמחשב שלך לא תקין.

וירזיון היא לא יןתר מספקית, ועם כל הכבוד, היכולת הטכנית לא גבוהה מספיק כדי לטעון לתקלה בדגם, אולי תקלה בפס ייצור ספציפי למשלוח שהם קיבלו.

שוב, האשמה אינה על או על רונלייט, וגם בוא נניח תאורטית ש ניסתה למצוא פתרונות מהירים ולא הלך, אז היא יצאה עם הודעה לציבור, למה אתה, שקנית מכשיר מיבואן מקביל ולא רישמי דורש מרונלייט שרות? למה נראה לך שהם חיבים לך משו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל טורח לקרוא מה שכתבתי? אני לא דורש מרונלייט שיעשו משהו על חשבונם, אני דורש מLG העולמית שתשלם לנציגות שלה לתקן את המכשירים.

הנציגים של וריזון לא אמרו את זה על דעת עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי להבין, אתה דורש מיצרנית שתיתן כסף ליבואן שלא ממנו קנית לתקן את הפלאפון שלך? אתה מקשיב לעצמך מדי פעם...?

אני קורא מה שאתה כותב אתה כנראה לא מבין מה שכבר הסבירו לך, רונלייט אינה נציגה של , היא יבואן מסחרי לכל דבר, אין שום סיבה שרונלייט יטפלו בך...

אני לא רואה סיבה שlg תיתן לה כסף לתיקונים של מוצרים שלא היא הביאה, עם כל הכבוד.

מה שכן, אני כן מאמין שאם המכשיר באמת נרכש באופן חוקי, על אותו יבואן שקנית ממנו לדרוש מ תיקון, מה שכן, זאת לא חוהתה של רונלייט לעשות זאת עבורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lg יכולה להתנות את היבוא הרשמי בתנאים מסויימים.

אני חוזר לדוגמה שנתתי מקודם, מתנה את היבוא בכך שכל מי שיבואן רשמי חייב לקבל ולטפל באייפונים, לא משנה איפה הם נרכשו.

אתה יכול לקנות בחו"ל, ועדיין להיכנס לסניף של אורנג' או ולתקן אותו, גם אם אתה לא לקוח שלהם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lg יכולה להתנות את היבוא הרשמי בתנאים מסויימים.

אני חוזר לדוגמה שנתתי מקודם, מתנה את היבוא בכך שכל מי שיבואן רשמי חייב לקבל ולטפל באייפונים, לא משנה איפה הם נרכשו.

אתה יכול לקנות בחו"ל, ועדיין להיכנס לסניף של אורנג' או ולתקן אותו, גם אם אתה לא לקוח שלהם בכלל.

ראשית כל, אם אתה רונה וניגש לתיקון של או אורנג, מצבך באמת קשה... לא ממליץ בלשון המעטה.

שנית כל, זה החלטה של , הם לא היו חייבים לך את זה, עם זאת הם מוכרים את כל הדגמים שלהם בכל הארצות, והם פועלים בשיטות שיווק שונות מיתר השוק אם לא שמת לב.

לעומת זאת, שים לב שlg מחזיקה מספר וורציות של המכשיר שלה כאשר למדינות שונות וורציות שונות של המכשיר, ופה טמונה הבעיה שטרם הבנת, לא מתכננת שהדגמים שלה יגיעו לשוק שלך, כלומר יש נזילת דגמים (היה גם בs4 של , דגם i9505, i9500 ושאח"כ יצא i9515) עצם היבוא המקביל גורם לנזילה הזאת, דבר שהינו שלילי בעיניי כל חברה שלא ייעדה את המכשיר אלמך, אז למה שהיא תיתן לך אחריות כזאת? המטרה שלה שתקנה רק מהיבואן הרישמי וזהו.

שים לב שטרם נכנסו אפילו לנושא התןכנה שהוא בעייתי בפני עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יש מעט מאוד תיקונים שהן מורשות לבצע בארץ, המכשירים נשלחים בעקרון לתיקון בחו"ל.

2.גם במקרה של הם מטפלים למיטב ידיעתי רק בדגמים שזהים לאלו שנמכרים בארץ (גם לאייפון תתי דגמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל מסובך להבין שדורשים מהיצרנית לקחת אחריות?

כאילו, אתה קורא מה שאני כותב או שאתה ממשיך לשאול את אותה השאלה בלי?

נסה לקחת רגע ולקרוא את מה שכתבתי בתגובה הקודמת שוב, לא הבנת? תנשום, תאכל משו ותקרא שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tendo

כאילו, אתה קורא מה שאני כותב או שאתה ממשיך לשאול את אותה השאלה בלי?

נסה לקחת רגע ולקרוא את מה שכתבתי בתגובה הקודמת שוב, לא הבנת? תנשום, תאכל משו ותקרא שוב.

עוד תגובה כזו ותקבל אזהרה. מדובר על פגם יסודי שLG ידעה עליו והמשיכה למכור מכשירים תקולים ביודעין. היא צריכה לקחת על זה אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד תגובה כזו ואתה עלול לקבל תביעת דיבה.. יש לך הוכחות שLG ידעה שמדובר בתקלה סדרתית בכל המכשירים שלה (10 אנשים בכל רחבי הגלובוס שמתלוננים על טלפון שנכנס לבוטלופ זאת לא הוכחה שמדובר בתקלה סדרתית) והמשיכה למכור מכשירים תקולים ביודעין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר מה שאתה לא מצליח להודות בו זה שהתשובה שלך היא "לא", אבל זה לא מונע ממך לשקר ולהמציא ללא שום הוכחות ש- ידעה שיש לה תקלה סדרתית ובכל זאת המשיכה ביודעין לשמור את זה בסוד ולמכור מכשירים בידיעה שהם תקולים. מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...