קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית לפטופ בחול - ככל הנראה מסדרה עסקית. האם תהה אחריות בארץ?

ssib

Recommended Posts

תלוי, שוב פעם מעולם לא הרצתי מכונה וירטואלית על ואין לי מושג איך זה יתפקד.

בגדול אם המעבד תומך בוירטואליזציה ובסך הכל המשאבים של המערכת מתאימים 16 GB יספיקו בלי בעיה ל2-3 מכונות בו זמנית (שימי לב שצריך להשאיר גם משאבים למחשב עצמו).

עקרונית לי הייתה תקופה שבמשרד לא היה לי וחודש שלם עבדתי עם הגלישה הסלולרית כולל השתלטות מרחוק וזה לא הגיע ל10 מתוך ה15 שיש לי בחבילה אבל שוב פעם זה משהו שצריך לבדוק.

לדעתי יותר מועיל יהיה לעשות בדיקה של הלוגיסטיקה מראש לפני שמתחייבים להוצאות כבדות.

כמו כן בעת הגדרה של חיבור מרחוק ניתן להגדיר בממשק התוכנה לבטל כל מיני דברים למשל רקע שולחן עבודה או אפקטים (כל הAERO למיניהם) ועל ידי כך לחסוך בכמות המידע המועברת.

הבעיה הכי גדולה שיכולה להיות בגזרה הזאת היא אם את משתמשת בחיבור סלולרי עם נפח שימוש מוגבל ורוצה להעביר קובץ מהמחשב הנייד למחשב הנייח בבית אז זה יכול לאכול את הנפח של החבילה אבל אפשר להתגבר על זה.

ועניין נוסף של נייח \ .

מחשב נייד לא מכיל אופציות רבות לשדרוג אם בכלל קיימת האופציה. מחשב נייח כן. בואי נאמר שבעתיד תרצי להוסיף דיסק קשיח שיהיה לך יותר שטח במחשב או אולי לשדרג ולהוסיף זכרונות? אפשר להיתקל בכל מיני מצבים כאלה ומחשב הוא פרובלמטי.

עוד דבר אחרון לגבי אורך חיים.

היו לי הרבה מחשבים ניידים והרבה מחשבים נייחים. יש לי בבית מחשב נייח שקניתי ב1000 ש"ח לגלישה באינטרנט ממשחטת חומרה כלשהי והוא עדיין עובד, מנגד מחשבים ניידים לא מחזיקים במצב "עובד 100%" אצלי יותר משלוש שנים בלחץ. זה מתחיל מסתימה של האוורור מה שגורם להתחממות (כאן המקום לציין שבניגוד למחשב נייח לנקות זה סיפור לא נעים).

ממשיך בסוללה ששובקת את נשמתה ואז צריך או לרכוש חדשה במאות שקלים או לעבוד מחוברים לשקע בקיר.

וכולי....

אני אתן עדות שבעבר רכשתי מחשב יוקרתי של ב6000 ש"ח שהשתמשתי בו לגיימינג (משמרות לילה חחחח) והוא לא החזיק יפה. למרות המחיר היקר והעובדה ששמרתי עליו בכפפות משי אחרי 4 שנים הוא התפגר סופית.

לכן אני לדעתי ממליץ לכל אחד שרוכש מחשב לעבודה להתבסס על מחשב נייח אלא אם עובדים בתור שליחים או סוכנים של Door-to-Door ואז אין מה לעשות. 

בנוסף אם במשרד יש לכם מחשבים נייחים לשימוש העובדים אפשר פשוט לעשות התחברות מרחוק למחשב בבית מהמחשב של המשרד ולעבוד בכיף.

אם זה ללימודים וכן יש צורך במחשב אז אדרבא אפשר לרכוש מחשב שיהיה קליל מבחינת משקל פיזי ובעל זמן ארוך בלי צורך בביצועי על ואז באמצעות חיבור מרחוק למחשב בבית לבצע עליו את העבודה הכבדה.

אגב יש לך אופציה (אם המכונות מחוברות דרך סוויץ' וירטואלי חיצוני {הכוונה עם גישה לאינטרנט}) במקום להתחבר למחשב בחיבור מרחוק ואז לפתוח בחלון את המכונה הוירטואלית פשוט להגדיר חיבור מרחוק בתוך המכונה עצמה ולהתחבר ישר אליה.

מה שחשוב זה קודם כל לבדוק את החיבור לאינטרנט מאיפה שתעבדי עם הנייד מול המחשב בבית כדי לראות אם זה יעיל, אם לא אז בהחלט יהיה מקום לבדוק ביתר יסודיות שהמחשב הנייד שאת לוקחת תומך בוירטואליזציה ושהחומרה שלו מספיקה בשביל הכמות של המוכנות שאת רוצה להפעיל בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון מאוד, עלה לי 6000 ש"ח ללמוד את זה :)

ציטוט של ag43

מחשבי גיימינג הולכים מהר יחסית כי הם מתחממים מאוד וזה משהו שמערכת קירור סתומה של לא מתמודדת איתו היטב. יש לי כאן מחשב הורדות בן 10 שעובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

תלוי, שוב פעם מעולם לא הרצתי מכונה וירטואלית על ואין לי מושג איך זה יתפקד.

בגדול אם המעבד תומך בוירטואליזציה ובסך הכל המשאבים של המערכת מתאימים 16 GB יספיקו בלי בעיה ל2-3 מכונות בו זמנית (שימי לב שצריך להשאיר גם משאבים למחשב עצמו).

עקרונית לי הייתה תקופה שבמשרד לא היה לי וחודש שלם עבדתי עם הגלישה הסלולרית כולל השתלטות מרחוק וזה לא הגיע ל10 מתוך ה15 שיש לי בחבילה אבל שוב פעם זה משהו שצריך לבדוק.

לדעתי יותר מועיל יהיה לעשות בדיקה של הלוגיסטיקה מראש לפני שמתחייבים להוצאות כבדות.

כמו כן בעת הגדרה של חיבור מרחוק ניתן להגדיר בממשק התוכנה לבטל כל מיני דברים למשל רקע שולחן עבודה או אפקטים (כל הAERO למיניהם) ועל ידי כך לחסוך בכמות המידע המועברת.

הבעיה הכי גדולה שיכולה להיות בגזרה הזאת היא אם את משתמשת בחיבור סלולרי עם נפח שימוש מוגבל ורוצה להעביר קובץ מהמחשב הנייד למחשב הנייח בבית אז זה יכול לאכול את הנפח של החבילה אבל אפשר להתגבר על זה.

ועניין נוסף של נייח \ .

מחשב נייד לא מכיל אופציות רבות לשדרוג אם בכלל קיימת האופציה. מחשב נייח כן. בואי נאמר שבעתיד תרצי להוסיף דיסק קשיח שיהיה לך יותר שטח במחשב או אולי לשדרג ולהוסיף זכרונות? אפשר להיתקל בכל מיני מצבים כאלה ומחשב הוא פרובלמטי.

עוד דבר אחרון לגבי אורך חיים.

היו לי הרבה מחשבים ניידים והרבה מחשבים נייחים. יש לי בבית מחשב נייח שקניתי ב1000 ש"ח לגלישה באינטרנט ממשחטת חומרה כלשהי והוא עדיין עובד, מנגד מחשבים ניידים לא מחזיקים במצב "עובד 100%" אצלי יותר משלוש שנים בלחץ. זה מתחיל מסתימה של האוורור מה שגורם להתחממות (כאן המקום לציין שבניגוד למחשב נייח לנקות זה סיפור לא נעים).

ממשיך בסוללה ששובקת את נשמתה ואז צריך או לרכוש חדשה במאות שקלים או לעבוד מחוברים לשקע בקיר.

וכולי....

אני אתן עדות שבעבר רכשתי מחשב יוקרתי של ב6000 ש"ח שהשתמשתי בו לגיימינג (משמרות לילה חחחח) והוא לא החזיק יפה. למרות המחיר היקר והעובדה ששמרתי עליו בכפפות משי אחרי 4 שנים הוא התפגר סופית.

לכן אני לדעתי ממליץ לכל אחד שרוכש מחשב לעבודה להתבסס על מחשב נייח אלא אם עובדים בתור שליחים או סוכנים של Door-to-Door ואז אין מה לעשות. 

בנוסף אם במשרד יש לכם מחשבים נייחים לשימוש העובדים אפשר פשוט לעשות התחברות מרחוק למחשב בבית מהמחשב של המשרד ולעבוד בכיף.

אם זה ללימודים וכן יש צורך במחשב אז אדרבא אפשר לרכוש מחשב שיהיה קליל מבחינת משקל פיזי ובעל זמן ארוך בלי צורך בביצועי על ואז באמצעות חיבור מרחוק למחשב בבית לבצע עליו את העבודה הכבדה.

אגב יש לך אופציה (אם המכונות מחוברות דרך סוויץ' וירטואלי חיצוני {הכוונה עם גישה לאינטרנט}) במקום להתחבר למחשב בחיבור מרחוק ואז לפתוח בחלון את המכונה הוירטואלית פשוט להגדיר חיבור מרחוק בתוך המכונה עצמה ולהתחבר ישר אליה.

מה שחשוב זה קודם כל לבדוק את החיבור לאינטרנט מאיפה שתעבדי עם הנייד מול המחשב בבית כדי לראות אם זה יעיל, אם לא אז בהחלט יהיה מקום לבדוק ביתר יסודיות שהמחשב הנייד שאת לוקחת תומך בוירטואליזציה ושהחומרה שלו מספיקה בשביל הכמות של המוכנות שאת רוצה להפעיל בו זמנית.

1. אעבוד ממקומות שונים. לצורך העניין צורך החיבור לא ידועה
2. הזכיר לי מה עלי לבדוק במעבד כדי לדעת באם תומך בורטואליזציה?
3. עניין השדרוגים ובכלל האחסון זו בעיה אצל הדל. אם ארכוש אותו ייתכן וכדאי יחד איתו לרכוש קשיח חיצוני אותו אקח או לא לפני בצורך. זה כמובן עוד עבר וגם עוד משקל. ללנובו יש בנושא הזה ייתרון רציני. בכלל, הלנובו הרבה יותר נוח לשדרוגים. (לגבי , ככל הנראה מראש יהיה לי דיי הרבה בין אם מראש עם המחשב או שאקנה בנפרד ואתקין)
4. אני תוהה עד כמה אני אתבאס ללא מסך מגע.  מה דעתך? אני יודעת שבלי numped ממש לא כיף לי.
5. מה דעתך בעניין סוגיית מחשב של HP?
6. זה ישמע מצחיק אבל לא יצא לי לעבוד עם משטח מגע ללא לחצני עכבר. עד כמה זה מעצבן?

ציטוט של ag43

מחשבי גיימינג הולכים מהר יחסית כי הם מתחממים מאוד וזה משהו שמערכת קירור סתומה של לא מתמודדת איתו היטב. יש לי כאן מחשב הורדות בן 10 שעובד מצויין.

לגיימניג הוא לא ישמש, זה כבר טוב :)
אגב, כתבת לגבי ה-, זה בסדר לשאול אותך עם איזה מוצר פנית אליהם, מתי זה היה ובכלל להרחיב בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. זו פשוט שורה במאפייני המעבד בדף שלו באינטל.

3. רוב המחשבים הניידים ניתנים לשדרוג כמעט באותו אופן. יוצאי דופן הם אלו שאינם מצויידים בממשק SATA אלא רק בM2 ודומיו שמאפשרים רק .

ישנם גם מספר ניידים עם סלוט אחד או בכלל לא (היוגה למיטב זכרוני).

4. גימיק חביב אבל לא קריטי לדעתי.

6. סובייקטיבי אבל אותי זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקי את המעבד המדויק שיש במחשב ותבדקי את העמוד מוצר שלו. למשל זה המעבד שיש במחשב שלי כרגע:

http://ark.intel.com/products/80807/Intel-Core-i7-4790K-Processor-8M-Cache-up-to-4_40-GHz

אפשר לראות תחת Advanced Technologies באילו טכנולוגיות הוא תומך.

אם את הולכת לעבוד ממקומות שונים בלי לדעת מראש איפה אז כנראה שלא יהיה מנוס ממחשב , הנייח+נייד זה אטרקטיבי רק אם ב100% אפשר לדעת שהחיבור יהיה יעיל ושמיש מכל מקום.

אין לי ניסיון עם בניידים חוץ מפעם אחת שהזמנתי מהם ללקוח שלי גוף קירור חדש למחשב שלו וזה עלה כמו כליה.

בואי נלך מכיוון אחר,

כמה חשבת להשקיע במחשב נייד? לפי זה נדע בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, שאלה
מה דעתכם על התכונה הזו שאני רואה שאינה נתמכת ב-  i7-4810MQ 
האם חשוב שאחפש מעבד שכן תומך בה או שאפשר לותר?

http://ark.intel.com/products/78937/Intel-Core-i7-4810MQ-Processor-6M-Cache-up-to-3_80-GHz

Intel® TSX-NI

Intel® TSX-NIClose
Intel® Transactional Synchronization Extensions New Instructions (Intel® TSX-NI) are a set of instructions focused on multi-threaded performance scaling.  This technology helps make parallel operations more efficient via improved control of locks in software.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

תבדקי את המעבד המדויק שיש במחשב ותבדקי את העמוד מוצר שלו. למשל זה המעבד שיש במחשב שלי כרגע:

http://ark.intel.com/products/80807/Intel-Core-i7-4790K-Processor-8M-Cache-up-to-4_40-GHz

אפשר לראות תחת Advanced Technologies באילו טכנולוגיות הוא תומך.

אם את הולכת לעבוד ממקומות שונים בלי לדעת מראש איפה אז כנראה שלא יהיה מנוס ממחשב , הנייח+נייד זה אטרקטיבי רק אם ב100% אפשר לדעת שהחיבור יהיה יעיל ושמיש מכל מקום.

אין לי ניסיון עם בניידים חוץ מפעם אחת שהזמנתי מהם ללקוח שלי גוף קירור חדש למחשב שלו וזה עלה כמו כליה.

בואי נלך מכיוון אחר,

כמה חשבת להשקיע במחשב נייד? לפי זה נדע בדיוק.

לא חשבתי על כמה. אני רוצה משהו טוב שיעשה את מה שצריך ושלא יתקע אותי. כבר הבנתי שזה הולך להיות יקר.  יקר מאוד. אבל לקנות צעצוע שלא יעשה את העבודה ואז להתבאס יהיה מטופש ברמות אחרות.

נראה שזה הולך להיות w451.
הדל ממש חמוד ויפה אבל בלי numped, בלי מקשים למשטח המעקב, עם בעייתי ומחיר גבוה מאוד איני בטוחה עד כמה הוא כדאי.  
תוהה אם להשיב את zbook15 לשולחן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב זה עסקת חבילה קודם תמצאי מספר מחשבים שמתאימים לך תקציבית ומבחינת ביצועים ואז מתוכם עושים את ה Cherry picking.

בקשר לnumpad, אני מתעב מקלדות וtrackpads בניידים לכן תמיד כשאני עובד עם אני מתחבר עם מקלדת ועכבר חיצוניים לנוחות השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תראי הדגמים שבחרת שם מגיעים עם פונקציה של התאמה אישית לפני רכישה אבל צדו את עיניי כמה דברים.

1. הם מגיעים עם כרטיס גרפי מסדרת Quadro  או התואם של , אלו כרטיסים שמיועדים לעבודות מידול כמו Autocad וכולי אז אם את לא הולכת לעסוק בזה אפשרי אולי לבקש שיהיה כרטיס מסך מובנה של במקום ולחסוך כמה גרושים.

2. בשניהם יש כונן , זה די מיותר. אפשר להסיר את הכונן ובמקומו להכניס מתאם לדיסק קשיח ואז יהיה לך למערכת ההפעלה ודיסק מכני לאחסן מידע.

3. בשניהם יש גדלים שונים של לאחד מהם ראיתי יש סוללת 9 תאים ובשאר 6 אז שווה להתייחס.

4. בHP יש משהו מאוד מעניין, הוא עושה שימוש בזכרונות ECC שהם מאוד יקרים ובד"כ נעשה בהם שימוש בשרתים. בנוסף בHP יש אופציה להתקין מעבד ששוב פעם מדובר במעבד של שרתים. זאת חומרה מסוג אחר לגמרי מחומרות של מחשבים ביתיים או עמדות עבודה. 

בסך הכל אם את מחפשת יציבות הHP עם מעבד וזכרונות ECC פותחים בפנייך אופציה מעניינת אבל זה הולך לעלות הון תועפות.

הנה הדף של הHP עם האופציות הקיימות להרכבה: http://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04834946

מה שכן שימי לב שכרגע נמכרים המודלים מסדרה G2 שיש להם חומרה שמיועדת לWindows 7 ובשביל הG3 שנראה מעניין יותר מבחינת הפונקציות יש כפתור שמאפשר לך לקבל עדכון כאשר יצא.

בכל מקרה הרכיבים הללו לגמרי overkill לא הייתי רוכש מחשב כזה יקר אלא אם היה לי עסק שמגלגל מאות אלפי שקלים בחודש ואני חייב את הטופ של החומרה לוודא שהכל כמו שצריך.

לדעתי להתבסס על i5\i7 כלשהו עם כרטיס מסך של (ממה שהבנתי בחדשים זה כבר די מוצלח לעבודה יום יומית) ולפחות 8 אם לא 16 גיגה של .

מה שכן + HDD אם אפשרי לעשות (במקום כונן DVD) זה משהו שבהחלט ישפר את החווייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

מחשב זה עסקת חבילה קודם תמצאי מספר מחשבים שמתאימים לך תקציבית ומבחינת ביצועים ואז מתוכם עושים את ה Cherry picking.

בקשר לnumpad, אני מתעב מקלדות וtrackpads בניידים לכן תמיד כשאני עובד עם אני מתחבר עם מקלדת ועכבר חיצוניים לנוחות השימוש.

מקלדת חיצונית רלוונית במשרד או בבית. לסחוב איתי לכל מקום מקלדת יהיה מטופש. גם עכבר לא נוח לסחוב לכל מקום (בטח לי שאיני אוהבת עכברי מיני). מקלדת הרבה הרבה פחות.
כרגע זה נראה בין הלנובו ואולי ל-. נראה שאאלץ להתפשר על מסך המגע. זה מה יש. גם על הכובד. אולטראבוק לא הולך להיות כאן :) נעשה שרירים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מגע זה זוועה.

בקשר למקלדת ועכבר אז עכבר לא שוקל הרבה ולדעתי חובה לכל , בקשר למקלדת יש מקלדות "קומפקטיות" שאפשר לקחת אבל זה פחות מחייב, על עכבר לא הייתי מוותר.

עריכה:

בדקתי את הLenovo שקישרת עם התאמה אישית, ברגע שלוקחים 16 גיגה ראם וקצת מתעסקים בפנים זה עדיין לא אופטימלי ומגיע ל1700 דולר בערך.

מה שאני הייתי מחפש בנייד עם אופציה להתאמה אישית (אולי יש מקום להתקשר למחלקת מכירות בטלפון) זה לבקש:

1. להחליף את הDVD עם מתאם לדיסק קשיח שיעבוד ב עם HDD.

2. לוודא שהסוללה גדולה יותר.

3. לבחור את המודל הנכון של המעבד מתוך האופציות הקיימות.

4. מבחינת למכונות וירטואליות לפחות 16 גיגה ראם.

זה במינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Googleness

או קיי תראי הדגמים שבחרת שם מגיעים עם פונקציה של התאמה אישית לפני רכישה אבל צדו את עיניי כמה דברים.

1. הם מגיעים עם כרטיס גרפי מסדרת Quadro  או התואם של , אלו כרטיסים שמיועדים לעבודות מידול כמו Autocad וכולי אז אם את לא הולכת לעסוק בזה אפשרי אולי לבקש שיהיה כרטיס מסך מובנה של במקום ולחסוך כמה גרושים.

2. בשניהם יש כונן , זה די מיותר. אפשר להסיר את הכונן ובמקומו להכניס מתאם לדיסק קשיח ואז יהיה לך למערכת ההפעלה ודיסק מכני לאחסן מידע.

3. בשניהם יש גדלים שונים של לאחד מהם ראיתי יש סוללת 9 תאים ובשאר 6 אז שווה להתייחס.

4. בHP יש משהו מאוד מעניין, הוא עושה שימוש בזכרונות ECC שהם מאוד יקרים ובד"כ נעשה בהם שימוש בשרתים. בנוסף בHP יש אופציה להתקין מעבד ששוב פעם מדובר במעבד של שרתים. זאת חומרה מסוג אחר לגמרי מחומרות של מחשבים ביתיים או עמדות עבודה. 

בסך הכל אם את מחפשת יציבות הHP עם מעבד וזכרונות ECC פותחים בפנייך אופציה מעניינת אבל זה הולך לעלות הון תועפות.

הנה הדף של הHP עם האופציות הקיימות להרכבה: http://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04834946

מה שכן שימי לב שכרגע נמכרים המודלים מסדרה G2 שיש להם חומרה שמיועדת לWindows 7 ובשביל הG3 שנראה מעניין יותר מבחינת הפונקציות יש כפתור שמאפשר לך לקבל עדכון כאשר יצא.

בכל מקרה הרכיבים הללו לגמרי overkill לא הייתי רוכש מחשב כזה יקר אלא אם היה לי עסק שמגלגל מאות אלפי שקלים בחודש ואני חייב את הטופ של החומרה לוודא שהכל כמו שצריך.

לדעתי להתבסס על i5\i7 כלשהו עם כרטיס מסך של (ממה שהבנתי בחדשים זה כבר די מוצלח לעבודה יום יומית) ולפחות 8 אם לא 16 גיגה של .

מה שכן + HDD אם אפשרי לעשות (במקום כונן DVD) זה משהו שבהחלט ישפר את החווייה.

אני עוברת על הבניה שם, 
1. נראה שכמו שזכרתי הם מציעים גם וזכרונות לא לשרתים וכן גם אופציה ל- 10 --windows (אותה אני מתעבת מצטערת ששדרגתי בניח בבית וככל הנראה אשנמך בקרוב מאוד.)

2. חשבתי לקחת את הכי בסיסי ולהוסיף בעצמי. זה יצא לי זול יותר. (ככל הנראה גם בלנובו אם בסוף אבחר בו)
3. , חשבתי לעשות אותו הדבר. יש שם אוןפציה לא לקחת כל סוג של . עד כמה זה חכם?
4. התקן אופטי- המחשבה אכן היתה להוציאו וכנראה בהמשך אם יהיה צורך להשתמש במקום לאחסון נוסף.  יש שם אופציה בלי מפרץ נוסף. אני חוששת שאם אבחר בזה לא יהיה לי כלל מקום להכניס את הקשיח. בנוסף, אולי בשביל 40$ כן כדאי לקחת אותו ואז יקל עלי להשמש בזה אם בכל יהיה צורך?
5. כרטיס המסך, גיימרית איני הולכתץ להיות וגם עריכות ברמה ממש מקצועית איני צופה. איזה כרטיס יספיק לי (ולא יגביל אותי בשנים הקרובות)

6. לגבי G3, איני יודעת מתי הוא יצא, על זה כרגע יש הנחה לא רעה (אם כי מי יודע כמה יעלה החדש, מה הסיכוי שיעלה כמו זה לאחר ההנח?) בנוסף אני זקוקה למחשב בקרוב. 

7. אתה במקרה יודע מה זה " Out-of-Band management" 
האם זה דבר שכאי שיהיה?

8. mobile broadband

הן פה (ולמעשה הן ב-W541) מופיעה אופציה ל- מהסוג הזה. האם מדובר על דבר שכדאי שיהיה או שאין טעם ואם אזדקק לזה אפשר לעבוד בצורה סבירה ויותר בזול דרך דונגל?

9. יש באפשרותי להשיג רשיון לשדרוג דרך הדיל של המורים. בעבר לפחות לא היתה בעיה להתקין רשיון כזה גם על המחשב נקי וכך עשיתי. האם לא כדאי לותר על הרשיון שניתן לרכוש אם מגיעים תחת הגבלה כלשהי. זאת גם אם מגיעים עם דיסק שחזור. מה העניין עם זה?

NGRFU, VP[GKV NUMGU,.JPG

גרפיקה וזכרון.JPG

מיני SSD וקשיח.JPG

מעבדים.JPG

ADDITIONAL BAY.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...