יכולת גרפית של מעבד סקילייק - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכולת גרפית של מעבד סקילייק

natee

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא. טעות קטנה. תתחדש, ותשחק, זה העיקר.

עדיין אחלה כרטיס, באחלה מחיר.

אני לא נער, מותר לטעות, תחכים אותי:

אני רוצה להבין: מעבר לעניין האחריות, איזה מעלות יש ל7870XT יותר ממה שקניתי?

ואם אני צודק והכרטיס שקניתי חזק יותר- בכמה אחוזים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעזור לי להבין את הסיפור של דיירקט X 12?

הבנתי שיכול להיות שהכרטיס שקניתי כן ישודרג.

מה זה אומר? איך מתבצע השדרוג?

כי בווינדוס 10 כבר מותקן לי דיירקט X 12...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך יתמוך בדיירקט X 12

אבל רק הכרטיסים מסדרת 9XX יתמכו בפיצ'רים מיוחדים שיצאו עם דיירקט X 12 (לא דברים משמעותיים במיוחד).

יתמוך עכשיו או בעתיד מתישהו? כי אם אני לא טועה אז כבר יש לי דיירקט 12 מותקן בתוך הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העדכון(פאץ') תמיכה יצא כבר ביולי, והוא חלק איטנגרלי מהדרייבר.

משחק שמחר ישוחרר, אמור לזהות אם הכרטיס שבמערכת הוא כרטיס מהסוג שדיברתי עליו, ובמידה וכן, בעלי הכרטיס יראו באופן אוטומטי את הפיצ'רים האלו בלוח ההגדרות שלהם (או לחלופין שהפיצ'ר כבר יפעל ללא אפשרות לכבות\להדליק- תלוי במשחק).

בעלי כרטיסים ישנים יותר, גם הם כבר קיבלו עדכון התאמה לדיירקט 12, וסביר שעם כל משחק "רציני" שיצא, תשחרר פאץ' עדכון של אופטימזציה עבור המשחק, לכל הכרטיסים שלה מהסדרות האחרונות (גם לסדרת ה6XX שיש לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין.

זאת אומר שנניח ויש לי כרטיס מסוג טיטאן. למשל.

אז מחר יוצא מחשק חדש ואני מתקין אותו, ואחרי /שבוע יוצא פאץ' של אנווידיה המשחק ירוץ קצת יותר טוב?

לפני תקופה סיפרתי לטכנאי וותיק שהיה לי כרטיס מסך של בנייד, והיו לי בעיות בלי סוף עם הדרייברים שלו. (כנראה שהכרטיס הגיע במקור עם דרייבר מותאם מאוד אישית לדגם)

אז הוא צחק ואמר:

אני יגלה סוד, כבר 20 שנה שלכרטיסים של ATI יש יחסית בעיות עם הדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. זה בדיוק מה שקורה.

במשחקים עם ביקוש גבוהה (כמו GTA V לדוגמא), NVIDIA גם משחררת 4-5 עדכונים במהלך תקופה מסויימת, ועם כל עדכון הביצועים של הכרטיס משתפרים במשחק, וזה חלק מהתחרות שיש בין NVIDIA ל . לכן מאוד יכול להיות שעם שחרור המשחק כרטיס מסויים של NVIDIA יהיה איטי יותר מהמתחרה שלו בAMD, ולאחר שחרור הפאץ', הראשון יהיה מהיר\ יותר. זה נכון לא רק לגבי טייטן אלא לגבי כל הכרטיסים שזוכים לעדכון (וכמובן שהעדכון משפיע על הביצועים של כל כרטיס וכרטיס בצורה שונה).

במחשבים ניידים הסיפור הוא שונה, ושם באמת יש דרייברים שונים שעוברים התאמה למחשב הספיציפי שעליהם הם מותקנים ולכן גם מטבע הדברים זוכים לעדכונים פחות שוטפים.

לצערי הסיפור עם נכון... גם מניסיון אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...