יכולת גרפית של מעבד סקילייק - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכולת גרפית של מעבד סקילייק

natee

Recommended Posts

הוא חזק יותר ,מודרני יותר , האמת היא שב620 מבין כל הכרטיסים החדשים זה אחד מהיותר טובים מבחינת עלות / תועלת .

אז רגע אחד לפני רץ לקנות אותו...

לא שווה להוסיף עוד 40 ש"ח ולקבל את ה 270X?

ושאלה אחרונה: יש מצב שבגלל שהוא כרטיס ישן הדרייברים שלו לא פועלים טוב על 10?

אני שואל כי היה לי ניסיון רע מאוד עם כרטיס ישן של בנייד...

תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה270X הוא 7870 עם קצת OC . ה7870XT מבוסס על הליבה של ה7950 שכיבו עוד יותר ליבות ,התוצאה כרטיס בין ה7870 לבין ה7950 . סך הכל הוא יהיה חזק בכמה אחוזים בודדים מה270X. הם דיי שווים סך הכל . מבחינת שניהם סך הכל זה GCN 1.0 ככה שהדרייברים הם אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אף מילה:)

אתה יכול להסביר שוב? מה זה רמת כוח? ומי לא מתעדכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא כל מה שחדש יותר או יקר יותר, בהכרח חזק יותר!

וזה לא רק על חומרה.

נכון, אני מסכים.

אבל אם עושים מיתוג מחדש לכרטיס מסויים- ההגיון אומר שהוא גם יהיה חזק יותר...

וחוץ מזה. מה שונה כרטיס מסך ממעבד? מעבד ממוצע מהשנה האחרונה חזק בלי השוואה בכל למעבד ישן יותר נניח ב 4 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התקדמנו עם המעבדים כל כך הרבה בשלוש שנים האחרונות ,הם מקבלים 10 אחוז ביצועים כל שנה וזהו ... וליבה גראפית חזקה יותר. כבר 4 שנים על אותו תהליך יצור ובגלל זה לחברות כבר אין הרבה מה לעשות עד שלא יהיה אפשרות לייצר מספיק לשוק הביתי ב14/16NM .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התקדמנו עם המעבדים כל כך הרבה בשלוש שנים האחרונות ,הם מקבלים 10 אחוז ביצועים כל שנה וזהו ... וליבה גראפית חזקה יותר. כרטיסי מסך כבר 4 שנים על אותו תהליך יצור ובגלל זה לחברות כבר אין הרבה מה לעשות עד שלא יהיה אפשרות לייצר מספיק כרטיסי מסך לשוק הביתי ב14/16NM .

מעניין מאוד.

באמת אני תוהה למה המעבדים הנמכרים הם או סקייליק או דור 4, כאילו דור 5 של בכלל לא נמכר...

והמעבד הגרפי המובנה אצלי ממש חזק יחסית.

וסתם מעניין. אם תחליט לשבור את השוק ותייצר בשיתוף פעולה עם אנויידיה לדוגמא- מעבד עם כרטיס מסך אמיתי מובנה איך תהיה התוצאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המובנה זה "כרטיס מסך אמיתי" , אצל לדוג' בAPU's יש ליבות מובנות יחסית רציניות ,הבעיה היא שבלי אין להם רוחב פס מספק מDDR3 ועוד פחות כשאתה לוקח בחשבון שזה בשיתוף עם המעבד , וזה ממש חונק את הליבה הגראפית שם מבחינת ביצועים . עד שלא יהיה שבב עם HBM מובנה על המעבד שיספק את הליבה הגראפית בזכרון מהיר לא באמת יהיה שינוי באופק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש פרסום חדש ל6950 במחיר פצצה של 300 שקל.http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=174&SalesSubCat3ID=70&ManufacturID=0&SaleCondition=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=6950נתחיל מזה שתתקשר לבחור תשריין לך את הכרטיס, ואחר כך תשאל את השאלות :-)אני יקדים אותך ואני כמעט בטוח שתשאל "הכרטיס הזה לא ישן מידי?".אז התשובה היא כן!, אבל...הבעיה היא בתקציב שהגדרת, ומבחינת מחיר לכרטיס הנ"ל, לא תמצא משהו טוב יותר במחיר הזה!ואם אתה שואל אותי, בלי שום קשר המחיר מעולה לכרטיס הזה, ולדעתי הוא שווה כל שקל!מדובר באחלה מציאה ובאחלה כרטיס שיביא לך ביצועים די טובים, כולל גם בכותרים החדשים שיש היום בשוק.לצורך השוואה, הוא משתווה ל750TI ואפילו אולי מעט חזק יותר.וכן, הוא יתאים מבחינה פיזית ומבחינת ספק שיש לך :-)
עקרונית הוא שוריין.עכשיו נכנס לי חשק לקנות את ה7870XT חדש מהניילונים ב 620 ש"ח. בכל אופן יד שנהי זה יד שניה.מה דעתך?

ועוד שאלה: ראיתי מישהו מוכר ב 700 GTX670 4G בניילונים. שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא. הוא חזק יותר מה7870XT, אבל עדיין מדובר בכרטיס ישן. האם הוא מגיע עם אחריות בתוקף? 7870XT חדש מהניילון ב620 מהחנות עם אחריות זה אחלה דיל

אה, חבל. חשבתי שמדובר במציאה אמיתית שתיחטף וכבר קניתי.

חשבתי שהוא חזק משמעותית מה 7870XT

עשיתי טעות גדולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...