יכולת גרפית של מעבד סקילייק - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכולת גרפית של מעבד סקילייק

natee

Recommended Posts

^ לא תהיה לך בעיה של תאימות עם WIN10 בוודאות.

לבדוק שהוא תקין?....פשוט לוודות בבית של המוכר שהכרטיס עובד, רצוי להריץ בזמן הזה תוכנה שתאמץ מעט את הכרטיס, משהו כמו או heaven benchmark.

ביחס לכרטיסים שיש היום, אפשר לומר שהוא משתווה לR9 285 פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ יש 7870XT במחיר טוב. (350 ש"ח)

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=174&SalesSubCat3ID=70&ManufacturID=0&SaleCondition=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=7870XT

קשה לי להאמין שתמצא משהו טוב יותר במחיר הזה.

אפשר להשוות אותו לR9 270X פחות או יותר.

כרטיס מצוין לצרכים שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה שאתה בקלות יכול למצוא זה לא מעט אתרים שיתנו לך הבדלים "יבשים" בין הליבות הגרפיות, אבל זה לא יתן לך כלום!

אתה לא מצפה שיתחילו להריץ מבחני בצועים בין עשרות ליבות גרפיות שונות בכל רגע נתון, או לפחות כל פעם שיוצא גרפית חדשה ולהשוות אותה עם כל כרטיס מסך שיצא בעשור האחרון?..

בד"כ בנצי'ם בין מספר מצומצם של כרטיסים באותו דור או מקסימום דור אחד אחורה, או שפשוט לוקחים נתונים ישנים ומוסיפים אותם לנתונים\מבחנים החדשים.

כמו שציינתי, הכרטיס הזה מבחינת כוח עיבוד שווה ל 270X, אז תעשה חישוב איפה פחות או יותר הוא ממוקם.

מה שאני יכול לומר לך בוודאות, שהכרטיס הזה הרבה יותר חזק מהליבה הגרפית של המעבד! והמחיר מצויין.

ואם גם פה תחשוב יותר מידי..אתה עלול לפספס גם את ההזדמנות הזאת וחבל :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה שאתה בקלות יכול למצוא זה לא מעט אתרים שיתנו לך הבדלים "יבשים" בין הליבות הגרפיות, אבל זה לא יתן לך כלום!

אתה לא מצפה שיתחילו להריץ מבחני בצועים בין עשרות ליבות גרפיות שונות בכל רגע נתון, או לפחות כל פעם שיוצא גרפית חדשה ולהשוות אותה עם כל כרטיס מסך שיצא בעשור האחרון?..

בד"כ בנצי'ם בין מספר מצומצם של כרטיסים באותו דור או מקסימום דור אחד אחורה, או שפשוט לוקחים נתונים ישנים ומוסיפים אותם לנתונים\מבחנים החדשים.

כמו שציינתי, הכרטיס הזה מבחינת כוח עיבוד שווה ל 270X, אז תעשה חישוב איפה פחות או יותר הוא ממוקם.

מה שאני יכול לומר לך בוודאות, שהכרטיס הזה הרבה יותר חזק מהליבה הגרפית של המעבד! והמחיר מצויין.

ואם גם פה תחשוב יותר מידי..אתה עלול לפספס גם את ההזדמנות הזאת וחבל :-)

תודה תודה.

למה ההבדלים היבשים לא נותנים כלום?

ושנית, כנראה שהרבה חבר'ה מבקרים כאן. הכרטיס הקודם שהומלץ כאן נמכר פעמיים ביד 2 ושניהם נמכרו באותו יום שהוא הוזכר כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש פרסום חדש ל6950 במחיר פצצה של 300 שקל.

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=174&SalesSubCat3ID=70&ManufacturID=0&SaleCondition=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=6950

נתחיל מזה שתתקשר לבחור תשריין לך את הכרטיס, ואחר כך תשאל את השאלות :-)

אני יקדים אותך ואני כמעט בטוח שתשאל "הכרטיס הזה לא ישן מידי?".

אז התשובה היא כן!, אבל...

הבעיה היא בתקציב שהגדרת, ומבחינת מחיר לכרטיס הנ"ל, לא תמצא משהו טוב יותר במחיר הזה!

ואם אתה שואל אותי, בלי שום קשר המחיר מעולה לכרטיס הזה, ולדעתי הוא שווה כל שקל!

מדובר באחלה מציאה ובאחלה כרטיס שיביא לך ביצועים די טובים, כולל גם בכותרים החדשים שיש היום בשוק.

לצורך השוואה, הוא משתווה ל750TI ואפילו אולי מעט חזק יותר.

וכן, הוא יתאים מבחינה פיזית ומבחינת ספק שיש לך :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש פרסום חדש ל6950 במחיר פצצה של 300 שקל.

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=6&SalesSubCatID=174&SalesSubCat3ID=70&ManufacturID=0&SaleCondition=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=6950

נתחיל מזה שתתקשר לבחור תשריין לך את הכרטיס, ואחר כך תשאל את השאלות :-)

אני יקדים אותך ואני כמעט בטוח שתשאל "הכרטיס הזה לא ישן מידי?".

אז התשובה היא כן!, אבל...

הבעיה היא בתקציב שהגדרת, ומבחינת מחיר לכרטיס הנ"ל, לא תמצא משהו טוב יותר במחיר הזה!

ואם אתה שואל אותי, בלי שום קשר המחיר מעולה לכרטיס הזה, ולדעתי הוא שווה כל שקל!

מדובר באחלה מציאה ובאחלה כרטיס שיביא לך ביצועים די טובים, כולל גם בכותרים החדשים שיש היום בשוק.

לצורך השוואה, הוא משתווה ל750TI ואפילו אולי מעט חזק יותר.

וכן, הוא יתאים מבחינה פיזית ומבחינת ספק שיש לך :-)

אהבתי.

אני עדיין במו"מ עם בעל הכרטיס 7870XT

איך הכרטיס הזה ביחס ל 6950?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש את ה 7870XT במחיר יחסית זול של 620 ש"ח חדש.

הוא חזק יותר מה 6950 ברמה כזו שמצדיקה להוציא עוד 300 ולקנות אותו חדש? (אין לי ספק שכרטיס חדש עדיף בהרבה על יד שניה...)

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...