הרצת משחקים על 4K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת משחקים על 4K

lior1111

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ידוע. פשוט העליה ברזולוציה לא שווה את הירידה בביצועים.

בניתי מפרט חדש :

http://i.imgur.com/g8lMisT.jpg

אני צריך שתעזרו לי עם בחירת חזק יותר ואני דיי רוצה I7 בשביל עריכת סרטונים , השאלה איזה יש איזה אלף גרסאות של I7 פה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הI7 פשוט יקר פיצוצים. איזה סרטונים אתה עורך שאתה צריך כזה מעבד (או בכלל כל דבר שיותר גבוה מהI5 הבסיסי)

הספק בסדר גמור (מבחינת וואט אין לי מושג לגבי דגמים ספציפיים)

השאלה אם זה מספיק כוח ל לכרטיס הזה , יש לי את התקציב , אני רוצה ספק שיהיה לו מרחב בטחון של לפחות איזה 100 ואט שלא יהיה אפילו סיכוי קלוש לבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני כרטיסים כאלה זה i7 6700k או i7 5820k. הספק מספיק עם מרווח בטחון, תראה מה ההבדל בינו לבין ax860i. על איזה מסך אתה הולך? לfhd זה סוג של בדיחה מפרט כזה, בפעם השביעית אם אתה קונה מסך אתה לא חייב לשחק על הגדרות ופילטרים מקסימלים, מביקורות של אנשים זה נראה טוב מרזולוציות נמוכות יותר על הגדרות גבוהות. זה משתנה מאחד לאחד אבל אתה צריך להבין את זה שאולי גם אתה תעדיף ככה, תצטרך לראות בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פילטרים (AF AA וכו') לא יעזרו לו ברזולוציה גבוהה. כל שאר הדברים כן. זה פשוט שטות להגיד שבגלל שהמסך אתה יכול לרדת לLOW בטקסטורות והכל יראה סבבה. תפריד בין פירוט לבין חדות

והוא כבר ויתר על ה4K כרגע הוא מדבר על 1440 או 1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי low, יש עוד הגדרות באמצע.

זה המוכר:

http://www.ebay.com/usr/accessorieswhole

זה נשלח כפריט EMS korea post, שלי הגיע לדוורית של היישוב בו אני גר והייתי צריך לשלם לה את המיסים (1147 ש"ח).

כשאני יושב ומושיט את היד יש בערך מרחק של 30 ס"מ מהיד למסך, ובמרחק כזה ללא סקיילינג הכל נראה טוב (לטעמי).

אני עם 980 יחיד, PROJECT CARS רץ יפה מאוד על ההגדרות הכי גבוהות ללא פילטרים וזה נראה ממש טוב כי לרזולוציה יש משקל גדול יותר באיך תיראה התמונה.

או BF4 ברשת שרת מלא (64) הכל על מדיום ללא פילטרים רץ חלק ונראה טוב יותר (שוב לטעמי) מ-1200P ULTRA + AA. (מרגיש חלק כמו מסך 60HZ רגיל אני בא מ-U2410 ולא מרגיש איזה לאג או משהו כזה כאמור מסך 60HZ רגיל).

או 1 BORDERLANDS עם פילטרים חלק (מעניין אם 2 גם ירוץ ככה, לא בדקתי עדיין)

אני לא רוצה להיכנס למערך כרטיסים אז כרגע ובעתיד הקרוב\רחוק אני כנראה אשחק הרבה עם הגדרות, אבל כשיהיה כרטיס יחיד רציני יותר ממה שקיים כיום שדרוג הוא בלתי נמנע.

אבל כמו שאמרתי למרות ה"התפשרות" אני נהנה מכל רגע זה כ"כ יותר טוב ממסך 24".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לשנות כיוון, תקנה 970 בודד כרגע (אתה גם ככה לא קונה מסך 4K) ובעוד חצי שנה - שנה תקנה את אחד מכרטיסי הדור החדש שיהיו מסוגלים לטפל ב ויהיו חזקים מצמד 980ti (ככל הנראה). יש לא מעט בעיות עם אף על פי שהיום המצב הרבה יותר טוב, בצורה הזאת אתה תקבל יותר ביצועים בפחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לשנות כיוון, תקנה 970 בודד כרגע (אתה גם ככה לא קונה מסך 4K) ובעוד חצי שנה - שנה תקנה את אחד מכרטיסי הדור החדש שיהיו מסוגלים לטפל ב ויהיו חזקים מצמד 980ti (ככל הנראה). יש לא מעט בעיות עם אף על פי שהיום המצב הרבה יותר טוב, בצורה הזאת אתה תקבל יותר ביצועים בפחות כסף.

אני אמרתי שיש לי את התקציב, בגלל זה החלטתי ללכת על i5 חזק ו gtx 980ti , זה תקציב חד פעמי אז אני חייב לנצל אותו עד הסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שיש לי את התקציב, בגלל זה החלטתי ללכת על i5 חזק ו gtx 980ti , זה תקציב חד פעמי אז אני חייב לנצל אותו עד הסוף

אני לא אומר שאין לך תקציב, אם אתה לא יכול להשים כסף בצד לאחר מכן, והמחשב הזה זה מתנה אז תקנה זוג 980, אתה רוצה להתפרע תקנה אפילו 3.

אבל אם יש לך כסף ואתה יכול להשים אותו בצד, תחכה תחצי שנה - שנה, ותקנה כרטיס בודד שככל הנראה גם יעקוף מערך משולש. אבל זאת בחירה שלך ויש לך את השיקולים שלך,

רק רציתי לתת לך נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמנסים לומר לך פה זה שיש תקרת זכוכית לביצועים שתקבל, לא משנה כמה כסף תשקיע.. גם אם תשים 40 אלף על מחשב, לא תקבל ביצועים טובים יותר.. בכללי, מערך sli וכרטיסים כפולי ליבה לא חברים טובים של ביצועים חלקים במשחקים החדשים. הייתי ממליץ לך ללכת על 980ti בודד אם בא לך להתפרע, כמובן על 1080 או 1440p ובאמת לראות מבחני ביצועים אמיתיים עוד חצי שנה. אני אישית ממש לא בטוח שנקבל כרטיסים שיתנו ביצועים כמו שניים ושלושה 980ti. וגם אם כן זה עדיין לא חוויה חלקה לגיימניג על על הגדרות ultra. וכל זה בכלל בלי להיכנס לאופטימיזציה של המשחקים החדשים לפלטפורמת . אבל זה כבר דיון אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמנסים לומר לך פה זה שיש תקרת זכוכית לביצועים שתקבל, לא משנה כמה כסף תשקיע.. גם אם תשים 40 אלף על מחשב, לא תקבל ביצועים טובים יותר.. בכללי, מערך sli וכרטיסים כפולי ליבה לא חברים טובים של ביצועים חלקים במשחקים החדשים. הייתי ממליץ לך ללכת על 980ti בודד אם בא לך להתפרע, כמובן על 1080 או 1440p ובאמת לראות מבחני ביצועים אמיתיים עוד חצי שנה. אני אישית ממש לא בטוח שנקבל כרטיסים שיתנו ביצועים כמו שניים ושלושה 980ti. וגם אם כן זה עדיין לא חוויה חלקה לגיימניג על על הגדרות ultra. וכל זה בכלל בלי להיכנס לאופטימיזציה של המשחקים החדשים לפלטפורמת . אבל זה כבר דיון אחר

התקציב שלי קצת נחתך באיזה 60% , בניתי אחד חדש

lrg16014.jpg

Модель компьютера:Build Intel

Processor Intel: Intel Core I5 6600K 3.5Ghz 6MB Cache s1151 - Tray 1

CPU Cooler: Corsair Hydro H100i GTX Extreme Performance CPU Cooler 1

Motherboards for Intel: Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 LGA1151, Intel Z170, DDR4, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

Memory: Kingston HyperX FURY 2x8GB DDR4 2133Mhz CL14 Kit 1

VGA Cards: MSI Radeon R9 390X GAMING 8GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

Hard Disk: Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III 1

Solid-State Drives (SSD): Transcend SSD370 TS128GSSD370 128GB SSD SATA III 1

Power Supply: SeaSonic 600W Active PFC 80+ SS-600ET PSU 1

Case: Corsair Vengeance C70 Gunmetal Black Case No PSU 1

Assembly: дшлбъ озщб щмн - озмчйн щм чйй.ас.фй 1

Price: 6876 ₪

Link

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...