לאחר מריחה של משחה טרמית למעבד המחשב לא נדלק - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר מריחה של משחה טרמית למעבד המחשב לא נדלק

m_g

Recommended Posts

עשה את מה ש-smalul הציע... תפרק הכל ותרכיב בחוץ ללא מארז

ניסיתי לפרק את הלוח אם להשכיב אותו על שולחן זכוכית ולחבר לו חשמל אבל עדיין הבעיה נמשכת. אחרי 3 שניות הלוח אם נכבה:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שמקודם הלוח זז במארז, קיצר, נשרף ועכשו הוא כבר שרוף....

אבל תבדוק שוב את נושא התעקמות הלוח - עכשו שהוא מחוץ למארז, תראה מהקצה עד כמה הוא התעקם באזור הסוקט מהלחץ של הקירור. במקרים קיצוניים הלחץ הזה יכול להספיק בשביל לשבור חיבור כלשהוא בין הלוח ופין בסוקט ובכך להרוס את הלוח. תנסה להוריד את הלחץ מהקירור (תשחרר את הקפיץ שלו אבל תשאיר אותו מוצמד למעבד), תן ללוח "להשתחרר" קצת ותנסה להפעיל שוב. כמו כן תנסה להפעיל כשאתה מרים קצת את הלוח מהשולחן בכיוונים שונים/מפעיל עליו לחץ חיצוני מכיוונים שונים (אבל שהקירור לא ייפול). אם ב 1 מהמצבים האלה הוא הסתדר, אז הלוח אכן נהרס כתוצאה מהלחץ של הקירור, אבל ייתכן שהוא עוד יחזיק תקופה אם תחבר אותו במארז באותו מצב שבו הוא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא עקום, ואין פינים מקופפים בסוקט, ניסיתי לשחרר לגמרי את הנעילה שעל המעבד והוא בכלל נכבה אחרי חצי שניה. משהו הזוי בחיים לא ניתקלתי בדבר כזה. ממש התייאשתי כבר, שברתי את הראש לפחות 3 שעות, עשיתי כל ניסיון אפשרי וכלום לא הולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ממש ברירה אלא להחליף חלקים עד שמאתרים את הרכיב הלא תקין. אני מניח שהכי פשוט יהיה להשיג ספק כח אחר בכדי לאשר או לשלול את ספק הכח כגורם לבעיה. את הזיכרון סביר להניח שיהיה אפשר לבדוק במחשב אחר (אולי של חבר) בכדי לוודא שהוא תקין, אבל את המעבד ולוח האם יהיה דיי מסובך לשלול ללא גישה למעבד נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך ליבדוק טוב טוב שהקירור יושב טוב על המעבד, אתה יכול להוריד את הקירור ולהוציא את המעבד בזהירות וליראות שלא עקמתה בטעות אחד מהפינים בתושבת של הלוח איפה שיושב המעבד.

קרה לי שמישהו הביא לי מחשב לבדיקה ושתי פינים היו עקומים בתושבת והמחשב כמו אצלך נדלק לכמה שניות ונכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך ליבדוק טוב טוב שהקירור יושב טוב על המעבד, אתה יכול להוריד את הקירור ולהוציא את המעבד בזהירות וליראות שלא עקמתה בטעות אחד מהפינים בתושבת של הלוח איפה שיושב המעבד.

קרה לי שמישהו הביא לי מחשב לבדיקה ושתי פינים היו עקומים בתושבת והמחשב כמו אצלך נדלק לכמה שניות ונכבה.

עידן83, דחיל ראבק! השפה שלך כ"כ עשירה ואתה מכיר מלים קשות כמו "תושבת", "מעבד" וכד' - אבל הביאו לך מחשב עם *שתי* פינים עקומים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו פורום חומרה ולא פורום עברית. גם אני לא אוהב שאנשים עושים טעויות בעברית (שגיאות כתיב, טעויות דיקדוק, שימוש בסלנג, חוסר בסימני פיסוק, חיבור מילים וכד'), אבל זו לא סיבה "להיכנס בהם". צריך להבין שברוב המקרים אי אפשר לדעת מי נמצא מאחורי שם המשתמש - אולי מדובר באדם שעברית היא לא שפת האם שלו, באדם צעיר (ילד) שעדיין לא מבין שמדובר בשגיאות בעברית, באדם שיש לו קשיים כאלו או אחרים או במישהו שכתב את ההודעה בזמן שהוא היה עייף, ולכן אי אפשר "לקטול" אותם. אני אישית בודק את כל ההודעות שלי לפני שאני מפרסם אותן, ואז אני קורא אותן שוב ומתקן שגיאות (אם היו כאלו) ורצוי שגם אחרים היו נוהגים כך, אבל לדעתי כל עוד המסר העיקרי בהודעה מובן זה בסדר.

בכל מקרה, הדיון כאן הוא על בעיה של m_g ולא על טעויות/שגיאות בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בקיצור, להעלות פוסטים של איוון מלפני - 4 שנים ;).

מי שהבין אותם - מועמד לנובל !

אבל בוא נחזור לנושא - זה דיון הכי נמרח שראיתי מזה זמן.

טוב אז עדכון קטן:

בחג ניסיתי להחליף מאותו הסוג ממחשב שעובד מצוין ולא עזר.

אתמול השגתי ממחשב ישן וחיברתי והמחשב עלה ישר ללא שום בעיה.

נראה שהספק שלי לא נותן את המתחים הדרושים בשביל להרים את הלוח אם, ובגלל זה המחשב נדלק ל3-5 שניות ונכבה.

היום אני אקנה ספק חדש ואני מקווה שהבעיה תפתר סופית.

אעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבעיה נפתרה, הספק הוחלף ועכשיו הכל תקין. אני כל פעם מופתע לטובה מהרצון הטוב של החברים בפורום לעזור

שיהיה לכולכם שנה טובה וחתימה טובה. ☺

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...