עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

m53242

תוכנה אייטונס מבטלת תאימות חלונות XP..לא אקנה אייפון חדש וגם ישן...אפל טועה בגדול

Recommended Posts

מה קרה לכם אפל...מה עם אנשים שיש להם XP מקורים.

היחלטתם להעיף את .

אפל דורשים לכם ליקנות מחשב חדש ועוד ליקנות תוכנות בלגל מחירים גבוהים.

אפל אתם טועים בגדול. לא אקנה אייפון חדש וגם ישן.

עד שתכניסו תוכנה אייטונס מתאימה לחלונות ...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בבקשה אל תקנה, הם לא יפלו בגללך.

ואגב, xp בת 14 שנים ואחריה יצאו כבר 5 מערכות הפעלה, אפילו הפסיקה לתמוך בה בשנה שעברה. באמת שהגיע הזמן שגם חברות אחרות יפסיקו

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה ממש מזיז לאפל וגם לכל מי שנכנס לדיון הזה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שתוכנות חדשות או גרסאות חדשות יתמכו במערכת הפעלה כ"כ ישנה. עם זאת, אני רואה טעם לפגם במצב בו תוכנה מסויימת, החיונית לשימוש במשהו שהצרכן רכש (כמו מוסיקה באיטונס), תדרוש באופן כפוי שדרוג על מנת להמשיך ולעבוד, באם זה אכן המצב.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשאר עם גרסת אייטיונס קודמת?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפשר. אם יש לו אייפון ישן שהוא לא יכול לעדכן יותר אז אין שום בעיה עם זה

אבל אם הוא ירצה בעתיד לקנות אייפון חדש או לשדרג את הנוכחי לגירסאות חדשות זה מחייב אותו לעדכן את אייטיונס.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם יש לך דרך טובה יותר להעביר תכנים מהמחשב לאייפון אשמח לשמוע (שלא דורשת jailbreak)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בשביל שדרוג לא צריך itunes

וגם העברת קבצים טפשר לבצע עם תוכנות צד שלישי בלי רוט

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עכשיו יצא 10 זה שייך לעשירים.מה יקרה בעתיד 7 מיקרוסופט יגידו יפסיקו תמיכה ועידכונים.

ואז אפל יגידו תוכנה אייטונס אין תמיכה לחלונות 7....באמת מה אתם אפל מספרים סיפורים יפים.

הכל בולשיט אצל אפל.

יש לי מקורי XP. אתם קולטים.גם בלי תמיכה וגם בלי עידכונים.אני עדיין ממשיך להישתמש בחלונות XP.

ולמה דווקא תגידו לי להיפטר XP ולרוץ ליקנות חלונות 7 או 10 רק בגלל תוכנה אייטונס.

ודווקא אומרת לך : "מומלץ ליקנות מחשב חדש במחיר 1000 ש"ח וליקנות מערכת הפעלה 500 ש"ח

בשביל התקנה תוכנה אייטונס גירסה חדשה לחלונות 7 או 10"

אתם סתם מכניסים לאנשים לרוץ ליקנות וליקנות מחירים מופקאים...היום זה לא חינם הכל עולה כסף יקר.

רק שטות בגלל תוכנה אייטונס לא תואמת לחלונות .

זה ממש חוצפה...

זה נעול.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מחרטט. סתכל צד ימין שלך יש לוגו WIN8.1 :t3608:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close