בעיה מייאשת - חיבור עם ובלי חייגן - פורטים חסומים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מייאשת - חיבור עם ובלי חייגן - פורטים חסומים

omriaharoni

Recommended Posts

טוב אז ככה

אני כבר התבלבלתי מרוב זיבולי שכל וחוסר המקצועיות של חברות\ספקיות האינטרנט..

אני נמצא בתשתית 100 מגה

נמצא בספקית אקספון 018 מחובר דרך חייגן

בחיבור הנ"ל אין לי בעיית פורטים והכול טוב

איך שאני מתחבר ללא חייגן (דרך ספקית נט) יש בעיה והפורטים חסומים (דוגמא לא מצליח לגלוש באמיול) ניסיתי גם מספר פורט של 60000 אך ללא הצלחה..

פתחתי את הפורט בראוטר של הוטבוקס וללא הצלחה..

מה ניתן לעשות? שמעתי משהו על UPNP..האם זה קשור? האם ניתן להתחבר ללא חייגן ולפתור את בעיית הפורטים?

הוט אמרו לי שאי אפשר להתחבר ב100 מגה עם חייגן, אחרת יהיו ניתוקים, רק עד 30 מגה.. ובאמת היו לי כמה ניתוקים.. אומנם גלש בקצב הורדה של 50 מ"ב אבל הרגשתי ניתוקים.. אמרו לי להוריד ל30 מגה דרך חייגן.. או שאם אני רוצה אז בלי חייגן ואוכל לגלוש על 100 מגה.. מה אתם ממליצים לעשות? יש דרך לעקוף את זה ולגלוש על 100 מגה עם חייגן?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן בבקשה סקרין שוט של ההגדרות בראוטר לפתיחת פורטים, ושל הגדרות האינטרנט הכלליות (איפה שאתה בוחר עם/בלי חייגן, סטטי, דינמי, PPPoE וכו'), וכמובן איזה דגם זה הראוטר (אין לי מושג מה זה הוטבוקס מבחינת הדגם הספציפי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ההוטבוקס הזה

http://www.hot.net.il/UploadedImages//10_2012/hotbox2.jpg

ניסיתי להגדיר DMZ ללא הצלחה

הפיירוואל של הראוטר לא עובד

דיברתי עם חברת התשתית שלי - וספרתי לנציג על כך

הוא שייך אותי לדבר כזה שמסנן אתרי פורנו הימורים ואלימות, ואז הפורטים שרציתי אכן נפתחו.. אך מצד שני לא הצלחתי להכנס לאתרים שהוא חסם ואני די מוגבל, מה ניתן לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיית פורטים בדיוק עם הוטנט, שבגללה עזבתי אותם. שים לב שזה כנראה קורה כשאתה מקבל ip שמתחיל ב 149, ברגע שתקבל ip שלא מתחיל ב 149 הכל יעבוד. דרך אגב התמיכה שלהם מודעת לבעיה והפתרון שלהם היה ip קבוע שעבורו הם רצו תוספת של 10 ש"ח ולכן עזבתי אותם לא חושב שזה בסדר שאני ישלם עוד עקב תקלה אצליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...