התקנת לינוקס מינט MATE - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת לינוקס מינט MATE

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ניסית ולא הצלחת - כאן זה מסתיים ? אם כן, לא בשבילך

אתה צריך להתבייש על שאתה מנסה לפגוע ברצון של האנשים ללמוד להתקין ולהשתמש בלינוקס

ומי קבע שבגוגל הכל רשום ?

אם זה היה נכון אז לא היו עושים פה פורום למחשבים בטענה שכל המידע הזה נמצא בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לפחות להשקיע קצת זמן כדי לחקור וכדי לנסות לפתור משהו בעצמך. אתה הרי לא רוצה לפנות אלינו על כל דבר קטן שתרצה לעשות נכון? אל תשכח שבלינוקס לא הכל מתבצע בקליק וחצי.

אם אתה רוצה שנעזור לך תעשה את המינימום ותחפש לפחות כמה דקות בגוגל לפני שאתה שואל שאלה. לא מצאת פתרון בגוגל? סבבה, תפתח דיון, תשאל את השאלה, תסביר מה ניסית לעשות ומה בדיוק לא הצליח.

יש פה כל יום מאות דיונים שבהרבה מקרים זה שאלות שחוזרות על עצמן פעם אחר פעם ושאלות שנענו עשרות פעמים בפורומים אחרים גם כן. סיכוי גדול מאוד שאם תיקח 2 שניות ותרשום את השאלה בגוגל אתה תגיע לדיון בפורום פה או בפורום מקביל כלשהו עם תשובה לשאלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס מחייבת התעסקות, ניסוי וטעייה בשביל ללמוד. וזה לא מסתיים בהתקנה. ברגע שאתה על לינוקס, אתה מחוייב לכל החיים שלך בלינוקס להתעסק, לנסות ולטעות. ניסוי וטעייה משמעותם - לא הצלחת, אתה מנסה שוב. אם במקום לנסות שוב אתה נתקע, אתה לא תוכל להמשיך

את הדיון הזה לא התחלת מלנסות. התחלת אותו מלחפש מי שיתקין במקומך את המערכת בהשתלטות מרחוק

בדרך הזאת לא תוכל להתקדם - והמאמץ שלך מיותר. אבל יותר אכפת לי מהמאמץ של חברי פורום אחרים שיבואו לנסות לעזור. כל שאלה היא לגיטימית, ואפשר לקבל תשובות והכוונות - כפי שאני עצמי נתתי בתחילת דיון זה. אבל כשאחרי הצעד הראשון יוצא שגם את השני, השלישי וכן הלאה אתה לא יכול לעשות בעצמך, הבעיה שיש לך אינה נקודתית. חברי פורום לא ישקיעו זמן כל יום, כל שעה, כל דקה, וגם לא יחזיקו מכונה וירטואלית אם CD של MATE בכוננות כשהם עצמם משתמשים במערכות הפעלה אחרות, בשביל לאמר לך על מה ללחוץ. אלה הדברים שאתה אמור למצוא בעצמך כתנאי לכך שתוכל להשתמש בלינוקס

הפורום מיועד למקרים שגוגל אינו עונה עליהם. אבל נראה לך הגיוני מצב שבו אינו עונה על _כלום_ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא עם גישה הפוכה התקנתי לינוקס כדי שלא אצטרך להתעסק עם המחשב (ניקוי רגיסטרי רוגלות אנטיוירוס פירמוט וכל זה). הדבר היחידי שאהי מתעסק בו במחשב זה לוודא שתקוני יורדים ומתעדכנים.

בשאר הזמן אני עשה במחשב דברים שמעניינים אותי.

לפות"ש אם אתה לא רוצה להתעסק עם המחשב תתקין את אחת מגרסאות או אפילו מינט. ותהנה מהמחשב. אם אתה רוצה משהו שלא בא עם המערכת ולא ניתו לקינפוג עם המערכת תצטרך ללמוד לדבוד עם ועם פורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק בהגדרות הקול. בדרך כלל (ממה שראיתי במערכות אחרות) כשאתה רק התקנת את המערכת, אחד מהערוצים כמו PCM או Main יכול להיות ב Mute ובגלל זה הקול לא עובד. לפעמים הערוצים האלה אינם מופיעים בברירת מחדל ותצתרך להיכנס להגדרות בשביל להוסיף אותם

אם לא, בדוק מה הפלט של הפקודות :

sudo lspci - מראה מה מפרט המחשב ובכלל זה הדגם של הכ קול, כפי שלינוקס רואה אותו

sudo lsmod - מראה מה הדרייברים שמופעלים, מכאן תוכל לדעת אם הדרייבר של הכ קול עלה כלומר שהוא מזוהה ברמת מערכת ההפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...