התקנת לינוקס מינט MATE - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת לינוקס מינט MATE

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש בגוגל דבר בסיסי של איך עושים צילום מסך בלינוקס לפני שזה מותקן על הארד דיסק ולא מוצא.

רשום לי לרשום בטרמינל SCROT אני רשמתי ועשיתי אנטר וזה לא מוצא.

איזו סוג של הכי נוח לשימוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mac OSX. לא ממש לינוקס אלא יותר תואם יוניקס, אבל בול בשבילך. - - - תגובה אוחדה: - - - LOL

בינתים אני מתעניין בלינוקס.

ומולטיקור, בנוסף לזה כאשר בפורום של מיקרוסופט עוזרים בחינם בהתקנה נכונה של וינדוס, אז אני לא מוצא סיבה שעל מערכת הפעלה של שהיא לא יותר טובה ממיקרוסופט שצריך לשלם כדי לדעת איך להתקין אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל OSX, אם לא הבנת, זו היתה בדיחה על חשבונך. אם אתה מחפש קיצורי דרך או שמישהו יעשה הכל עבורך במקום לחקור ולהבין לינוקס לא בשבילך.

ואם שאלת על תמיכה - אז תמיכה עולה כסף, גם בלינוקס.

ב. אתה יכול לנסות את כהתחלה. זו הפצת הלינוקס עם עקומת הלמידה הנמוכה ביותר (יש ממשק גרפי כמעט להכל, אין צורך כמעט ב CLI). בהמשך יהיה לך קל יותר לנסות הפצות יותר מורכבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורומים אחרים המנהלים לא רק לטובת הטכנאים אלא גם לטובת האזרח הפשוט שהוא גם חייב את הכסף שלו לדברי בריאות ולכל מה שעוזר לו להרגיש טוב כולל הזכות להנות בחיים.

אפשר ליהנות מלינוקס, אבל את זה מקבל מי שכן רוצה לחשוב, לנסות ולטעות, למצוא פתרונות בעצמו בשביל לקבל, במקרה הזה, מערכת לינוקס.

אבל : לינוקס היא מערכת להפעלת המחשב, היא לא מערכת להנאת המשתמש. המחויבות של מערכת ההפעלה היא להפעיל את המחשב כשמשתמשים בה בצורה הנכונה. מי שלא הולך ליהנות מחשיבה, ניסוי וטעיה, מציאת פתרונות על המערכת ואיך להפעיל אותה, לא הולך ליהנות ממהערכת. במיוחד מערכת לינוקס שבה כל זה לא מסתיים בהתקנה, אלא נדרש מהמשתמש לתמיד, לאורך כל הזמן שהוא משתמש במערכת. משתמש שלא עומד בזה בכל מקרה לא יצליח גם להפעיל את לינוקס כמערכת הפעלה

הפורומים מיועדים בשביל שאנחנו - כלל המשתמשים - נבוא אליהם ליהנות. אנחנו לא מחוייבים לעשות בהם עבודה כלשהיא או בכלל לענות לדיונים. אנחנו יכולים ליהנות מדיון שבו המשתמש מנסה לעשות משהוא וביחד אנחנו פותרים בעיה. אבל דיון שבו אנחנו מחליפים את החשיבה, ניסוי וטעיה, והפעלת בידי המשתמש פשוט לא הולך להתקיים. משתתמש כזה צריך לפנות למקומות אחרים לגמרי :

- להביא את המחשב למעבדת מחשבים, על מנת שיתקינו עליו מערכת הפעלה. אבל אם המשתמש לא מכיר את המערכת או לא יכול לחשוב בעצמו, הוא לא יצליח לעשות כלום גם במערכת המותקנת אחרי שהמחשב חוזר מהמעבדה

- להירשם לקורס מחשבים, שבו יאמרו לו מה לעשות בכל שיעור בלי חשיבה. יש קורסים כאלה, אבל כולם מסתכמים בהדרכת וינדוס לאנשים שמחשב מסובך להם

איזו סוג של לינוקס הכי נוח לשימוש?

קיימת מערכת לינוקס שהיא הנוחה ביותר. אלא שבשביל כל אחד זוהי מערכת לינוקס אחרת. בגלל זה גם כל הגרסאות, ובשביל זה (בין היתר) ה CD עולה למצב של הדגמת המערכת ולא למצב של התקנה. עליך לעשות את הניסוי והטעיה שלך ולהחליט

בינתים אני מתעניין בלינוקס.

ומולטיקור, בנוסף לזה כאשר בפורום של מיקרוסופט עוזרים בחינם בהתקנה נכונה של וינדוס, אז אני לא מוצא סיבה שעל מערכת הפעלה של שהיא לא יותר טובה ממיקרוסופט שצריך לשלם כדי לדעת איך להתקין אותה.

אם לא יותר טובה ממיקרוסופט, למה אתה מנסה להתקין אותה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין בפורומים אחרים המנהלים לא רק לטובת הטכנאים אלא גם לטובת האזרח הפשוט שהוא גם חייב את הכסף שלו לדברי בריאות ולכל מה שעוזר לו להרגיש טוב כולל והם גם צריכים את הזכות להנות.

וחוץ היום כמעט לכל מערכת הפעלה של מחשב יש פורום רשמי שעונים בו

למשל פורום ללינוקס אובנטו

http://community.ubuntu.com/contribute/support/ubuntu-forums/

ונחום 37, איפה אתה רואה שרשום בפורום לינוקס למשל של שהרישום לפורום הזה כדי לקבל ממנו גם תמיכה בלינוקס עולה כסף?

אלא שבינתים אני מעדיף להשתמש בלינוקס מינט,

אז כיום שבלא מעט פורומים למערכות הפעלה של מחשב נותנים תמיכה בחינם גם אם התומך מקבל על זה כסף,

זה לא נראה לי דבר הוגן שגם בפורומים אחרים לא יתנו בחינם את מה שנראה לי שלא מעט משתמשים בחינם יודעים מהפורומים שעוזרים בהם בחיים.

אני מעוניין גם בלינוקס כי נראה לי שכמות היתרונות והחיסרונות שלה כמעט בדיוק כמו של וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב מבין הכל לא נכון.

אף אחד לא טען שתמיכה בפורום עולה כסף. בגלל זה הם פורומים פתוחים וכל אחד יכול להירשם והשתתף.

מה שלא נהוג זה לעשות את העבודה בשבילך ושימוש בלינוקס הוא הרבה יותר מ drool'n'click interface איך שלא תסתכל על זה.

אם נותנים לך כיוון, אז תנצל את זה כנקודת פתיחה לללימוד עצמי של משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב מבין הכל לא נכון.

אף אחד לא טען שתמיכה בפורום עולה כסף. בגלל זה הם פורומים פתוחים וכל אחד יכול להירשם והשתתף.

מה שלא נהוג זה לעשות את העבודה בשבילך ושימוש בלינוקס הוא הרבה יותר מ drool'n'click interface איך שלא תסתכל על זה.

אם נותנים לך כיוון, אז תנצל את זה כנקודת פתיחה לללימוד עצמי של משהו.

מה הכוונה ל לעשות את העבודה בשבילי?

זה לא שבלי נדר אני מבקש בפורום שיעשו לי את העבודה, אלא אני שואל איך עושים את העבודה?

כי אני מבין שבלי נדר עדיף בקשות אישיות של עבודה לבקש במסר האישי שבפורום.

על דבר אחד שנינו מסכימים

לפני שלהרבה אנשים היה היה קל יותר לטכנאי מחשבים להרוויח מזה הרבה כסף, היום זה יותר קשה והטכנאי יכול לקבל כסף רק מהחברה שבה הוא עובד במיוחד אם הוא גם מתכנת מחשבים, ולא גם מאנשים אחרים שצריכים עזרה בנושא הזה כי האינטרנט עוזר בהרבה ללמד לא מעט אנשים נבונים בדברים שבעולם כולל של תחום המחשב.

אבל ככה זה בחיים לפעמים יכולים להיות שינויים שלא כולם אוהבים, לפעמים זה שינויים גדולים שהציבור יוצר בתמיכה שלו בדברים האחרים ולפעמים זה שינויים גדולים שהטכנולוגיה יוצרת, קודם הרדיו ששלט על העיתון אחר כך הטלוויזיה ששלטה על הרדיו ועכשיו האינטרנט שמפתח ומנסה לשלוט על הטלוויזיה, אני משער שבהמשך הרובוטים יחליפו ברוב סוגי העבודה את האנשים. ושיצטרכו במצב כזה לשנות את החוק העולמי שבמקרים מסויימים שמותר יהיה לייצר ולתת עוד כסף, כיום בינתים זה אסור כי זה עלול לפגוע ברצון לעבוד אבל אני מתכוון לתקופה שבה רוב האנשים לא יעבדו לא כי הם לא רוצים אלא כי הרובוטים מחליפים אותם. זה נכון שאז אפשר יהיה לעשוןת חקיקה שחובה יהיה למעסיק לקבל עובדים אלא שהבעיה היא שם כיום שיש חוקים למשל למי שעובד, שלא לכל אדם יש כסף וזמן לשלם לעורך דין מומחה שיתן לו סיכוי גדול לנצח במשפט באם מנהל העבודה יעדיף להשפט על העברה שבחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא הזה כי האינטרנט עוזר בהרבה ללמד לא מעט אנשים נבונים בדברים שבעולם כולל של תחום המחשב.

ואתה הדוגמה הנגדית לכך - אתה מנצל את האינטרנט לא בשביל לנסות ללמוד, אלא למצוא מי שיעבדו בחינם בשבילך בתפקיד של ו/או מדריך Keep It Simple

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...