שילוש חדש למחשב ביתי בסיסי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוש חדש למחשב ביתי בסיסי

Animor

Recommended Posts

לא.

מעולם לא היה לי.

כתוב:

You don't have permission to change your username.

ודאי שראיתי אחרים משנים את השם.

אבל הנחתי שהם קיבלו אישור אחרי בקשה.

מעניין, אולי היתה תקופה בה משתמשים קיבלו כברירת מחדל את האפשרות לשנות את השם?

אולי זה ברירת המחדל למשתמש חדש כיום?

וללא הגבלת מספר הפעמים? כי זה ממש לא רעיון טוב מבחינה ניהולית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי המחיר של הצ'יפ 8GB אצל פלונטר ממש משתלם.

אני הזמנתי את השדרוג של קרוב משפחה מסניף קרוב של איבורי מטעמי נוחות.

אבל אפילו אז ראיתי! את הצ'יפ באתר של פלונטר, והיה לי חבל שאין לאיבורי אלטרנטיבה דומה, כי מאוד כדאי בשביל 80 שקל לקבל כפול.

אולי אפילו ראיתי אז מחיר יותר טוב לצ'יפ 8GB. (אם אפשר להאמין שדבר כזה קיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. במפרט של winner אפשר לשנות את המעבד ל i3 ועדיין להגיע לסכום של כ-1100 ש"ח (במזומן או בתשלום אחד).

2. אני חושב שהתקופה שבה 4GB הספיקה לשימושים בסיסיים מתקרבת לסופה. בנוסף המחיר הדיי נמוך של מודולי בנפח של 8GB דיי מבטל את ההתלבטות - עדיף לקנות מחשב עם לפחות 8GB , גם אם מדובר בשימושים בסיסיים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני במקום התוספת למעבד שאין בו צורך לגלישה/סרטים/אופיס, אפשר להוסיף עוד טיפה ולקחת .

תוספת קטנה של CPU POWER לא תשפר את ביצועי/תגובתיות המערכת יותר מSSD.

אני בכלל לא רואה איפה המעבד פונקציה בשימושים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך שבניגון סרטי HD באינטרנט (למשל ב Youtube) המעבד שלי דיי "נחנק" (מגיע לעומס של 100% בשתי הליבות שלו), כך שלמעבד בהחלט יש השפעה גם על פעולות בסיסיות (כמובן שיש לקחת בחשבון שהמעבד שלי הוא דיי ישן - מעבד Core2Duo לתושבת 775, ולמעשה מעבד G לתושבת 1150 יהיה הרבה יותר חזק ממנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק היתה הנקודה שלי כשהבאתי את הBENCHMARKS(אפילו שהם קצת קיקיוניים, הם לא לגמרי מפספסים).

ליבה אחת של המעבד מהירה יותר מפי 2 מליבה אחת שלך או של הQ6600.

בנוסף המעבד תומך בכל מיני SSE ופונקציות אחרות שנמצאות בשימוש כיום, שהמעבדים הישנים לא תמכו.

אז לא רק שהליבות של החדש הזול הרבה יותר מהירות, בהנחה שFLASH משתמש בפונקציות מעבד חדשות, הליבות הללו גם הרבה יותר יעילות בניגון FLASH.

למעשה(ואני רק מנחש כאן) יכול להיות שזאת הסיבה העיקרית שיש קירטועים בFLASH עם ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים. מה שכתבתי היה בתגובה לכך שכתבת:

אני בכלל לא רואה איפה המעבד פונקציה בשימושים האלו.

רציתי להסביר שהמעבד כן מהווה גורם בביצועים גם בשימושים בסיסיים.

בכל מקרה, מעבד Pentium G אמור להספיק, ואם התקציב מאפשר, וזה לא בא על חשבון שום דבר אחר, עדיף כבר לקחת מעבד i3 (אי אפשר לדעת מה בדיוק יעשו עם המחשב הזה בעתיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שזה כן בא על חשבון משהו אחר.

יש שתי מטרות שמושכות לכיוונים שונים.

1) הוא מחפש לחסוך בהוצאות.

2) אני מניח לפניכם את הרעיון שבהפרש בין הG לI3 אפשר לעשות שימוש להוספת שודאי ישפר את תגובתיות המערכת וחווית המשתמש מולה יותר משיפור המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שזה כן בא על חשבון משהו אחר.

יש שתי מטרות שמושכות לכיוונים שונים.

1) הוא מחפש לחסוך בהוצאות.

2) אני מניח לפניכם את הרעיון שבהפרש בין הG לI3 אפשר לעשות שימוש להוספת שודאי ישפר את תגובתיות המערכת וחווית המשתמש מולה יותר משיפור המעבד.

זה בדיוק השיקול שלי כרגע: לקנות i3 במקום המעבד שארט הציע, או לקנות של 120GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...