שילוש חדש למחשב ביתי בסיסי - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוש חדש למחשב ביתי בסיסי

Animor

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דואל צ'אנל

לא שזה נותן הרבה, אבל עדיף מכלום.

במיוחד במחשב שלא סביר שתשדרג בו את הזכרון (לא זוכר אם לקחת לוח עם 4 או 2 סלוטים).

זכרון (שלא מקבל מתח גבוה ) זה רכיב אמין מאוד.

לא סתם יש אחריות לשנים ארוכות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי מ-ksp. קניתי מחנות שנקראת שריון מחשבים בהרצליה, למעט את ה- שלא היה להם במלאי, אותו קניתי מאייבורי.

קניתי מעבד G3250 box שעלה 300, לוח אם של אסוס H81 שעלה 240, שני סטיקים של 4GB 1600 cl11 שעלו יחד 280.

מאייבורי קניתי של קינגסטון, שעלה 270.

עכשיו הבעיה היחידה שלי היא מערכת הפעלה. יש לי דיסק של 7 חוקי ודיסק שדרוג לווינדוס 8.1. את השדרוג התקנתי התקנה נקייה, ונדמה לי שהוא לא ביקש את המפתח של ה-7, אלא רק את המפתח של ה-8.1 (אולי אני לא זוכר נכון...). אז חשבתי לנסות להתקין את ה-7 שיש לי על המחשב החדש ולקוות לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה: בלוח האם שקניתי, חיבור החשמל הקטן (שליד המעבד), הוא 4 פינים. בלוח הקודם זה היה יותר...

הכבל שיוצא מהספק הוא של 8 פינים. האם לחבר 4 מתוך ה-8 ולהשאיר 4 באוויר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוחות אם יחסית פשוטים בד"כ יש חיבור של 4 פינים עבור המתח למעבד. בלוחות "רציניים" יותר בד"כ יש חיבור של 8 פינים. אם בלוח שלך יש חיבור של 4 פינים, אז אתה חייב לחבר אליו את חיבור ה-4 פינים מספק הכח (אם החיבור בלוח האם היה של 8 פינים - יכול להיות שהוא היה עובד גם אם היית משתמש בחיבור של 4 פינים בלבד). אין יותר מדיי מה לעשות אם נשאר לך חיבור 4 פינים מיותר מספק הכח - פשוט תדאג שהכבל/החוטים לא יפריעו לזרימת האוויר במארז וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא seasonic ss-400et.

יש לו את היציאה הגדולה של לוח האם, יציאה של 8 פינים (שבלוח הקודם התחברה ליד המעבד), יציאה של 4 פינים (לא מחוברת) ועוד יציאה של 6 שמתחברת לכרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...