תאונת דרכים, מלפני עשור - רות דוד פ.מחוז, גל בק ז"ל ושני פלטי שולץ (29/11/15) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאונת דרכים, מלפני עשור - רות דוד פ.מחוז, גל בק ז"ל ושני פלטי שולץ (29/11/15)

Second Edition

Recommended Posts

יש מצב אבסורד במדינה שרוב הנהגים אלימים ועצבניים ועוברים על הרבה מחוקיי התנועה וכולם יודעים את זה, אבל גם כולם מעלימים עיין ואף אחד לא מדבר על זה.

כי למעשה כל אותם נהגים עצבניים ואלימים נוסעים לעבודה ובילויים וזה לא פרודקטיבי לכפות עליהם את חוקיי התנועה כי אז חצי מהנהגים בכביש יצטרכו לנסוע באופניים.

מבחינת הציבור והמדינה להקריב הולכיי רגל על זבח מכסה המנוע זה יותר משתלם מאשר לנסות לכפות את חוקיי התנועה בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
התיק נפתח מחדש -

http://www.maariv.co.il/breaking-news/Article-490074

עם זה אני מעריך שצדק אמתי המשפחה לא תראה.

הגיהנום יקפא לפני שהפרקליטות תודה ב-"טעות", במיוחד כשברור לכולם שלא מדובר בכלל ב"טעות" אלא בטיוח פושע המערב שוחד.

רק ועדת חקירה חיצונית יכולה וצריכה לעשות זאת, והפרקליטות כבר שנים מתנגדת לכל סוג של ביקורת עליה. מדהים, פשוט דיקטטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצדק הוא למשפחה.

לחפים מפשע הרבים שיושבים פה בכלא.

ובעצם לכולנו. (אילו שעוד לא הסתבכו עם החונטה)

מעניין לעניין באותו עניין. שמעת משהו חדש על פרשת זדורוב?

חוץ מתלונה שהוגשה על הפרקליטים בתיק מהמחוזי, לא ראיתי שום עדכון חדש בקבוצת הפייסבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדליק אתכם ?. תראו את הסרט על עדי אזר.

ולעניין,

תחקיר של דה-מרקר, על כבוד שמעון מזרחי.

פה.

שמעון לא זוכר . שמעון לא ידע !. הוא לא ידע !.

עו"ד ששיחד שופט ורשם. ושכנע עד למסור עדות שקר, ראוי שיועף, קיבינימט, מלשכת עו"ד.

בידור (כי גם לי מותר לפרוק) -

שאלה: מי מהם הוא שמעון מזרחי ?.

images?q=tbn:ANd9GcRtK3vWXSJdJYzlG3Emt6TEDMpZyatU35kA2vOVKVmFioUao1S8bw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אותה עו"ד דסי פורר מפרקליטות ת"א שהתבטאה בצורה בהמתית כלפי האב ברדיו היתה מועמדת להחליף את מוני פנאן בתפקידו בקבוצה. מקור

עוד ממעלליו של זוכה פרס בעל הזכרון הסלקטיבי, הצליח למנוע מוויל ביינום לעמוד למשפט אחרי עדות כזו של חוקר משטרתי.

"ביינום האיץ אל תוך האנשים כאילו היו חיילי באולינג ופצע אחד קשה -העיד החוקר המשטרתי. זמן קצר אחר כך התיק נסגר בגין חוסר אשמה. מביינום ועד פלטי - ההחלטות התמוהות של פרקליטות מחוז ת"א."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה הזאת לא תאומן(תרתי משמע).

אדם הולך לקנות קצת גראס קומפקט, ושוטרים משתילים לו הרואין כאילו הוא סוחר סמים שפל. ומנחיתים עליו שנים מאסר על כלום.

הבטן שלי מתהפכת מסלידה וזעם.

השוטרים חשודים שטמנו סמים, מתן היה 4 חודשים במעצר: "הרגשתי שהלכו לי החיים"

מתן אדרי בן 31 מבאר שבע נפל במלכודת משטרתית. אחרי שקנה חשיש לצריכה עצמית משב"ח ומודיע משטרתי, עצרו אותו שוטרים וטמנו לפי החשד במכוניתו שקית עם 50 גרם הרואין: "אמרתי שאין לי מושג מה זה ואז הם נתנו לי סטירות". בראיון ראשון הוא מספר על מה שעבר מאז

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4683782,00.html

ובסוף מה קורה?

הפרקליטות הבינה שהוא דובר אמת ומחקה את האישום על הרואין.

ולמח"ש אין התנגדות שהשוטרים יחזרו לתפקיד.

עו"ד וייצמן אומר בעקבות המקרה: "המערכת צריכה לבדוק את עצמה. אם אדם שוהה ארבעה חודשים במעצר ואף אחד לא רק שלא מאמין לו, אלא לא בודק את הגרסה שלו, המצב נהיה מסוכן. המטרה של המשטרה היא חקר האמת ולא כמות המעצרים. ברגע שבפרקליטות הבינו שאדרי דובר אמת, כתב האישום נמחק והוא שוחרר. השוטרים פשוט שיקרו לפרקליטות".

בפרקליטות מסרו בתגובה כי ל"אחר שהוגש כתב האישום ומסיבות שקשורות לחיסיון, החליט פרקליט המחוז למחוק חלק מכתב האישום הקשור לסמים שנתפסו ברכבו של הנאשם. יחד עם זאת, הנאשם הודה בכתב אישום מתוקן והורשע בהחזקת חלק מסם שנתפס עליו לצריכה עצמית".

עורכי הדין אלון דוידוב ועופר נחמני, שמייצגים את שני השוטרים, מסרו בתגובה: "השניים מכחישים את המיוחס להם. הם שוחררו ביום חמישי בלילה. לאחר כמה ימי מעצר בית שבהם החקירה תסתיים הם יוכלו לחזור ליחידות שלהם. מח"ש אינה מתנגדת לכך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

רק הפיכה מלאה מלמטה והריסת כל המערכות הקיימות.

ומעשית הקמת כל מערכות המדינה מחדש תציל אותנו מהם.

פחות מזה הטיוחים השקרים והזדונות לא יעצרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://youtu.be/9tnhrw38gG0

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4684308,00.html

נימוקים של ילד בכיתה ו ..

בינתיים כל הגופים המעורבים בנושא מורחים את המשפחה ואת כולם בישראל.

איפה העימות שצריך להיות בין הגרסאות השונות ?.

מדוע לא עשו עימות בין אושרת לנהג המונית ו/או לארבעת עדי הראייה האחרים ?.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב,

ברמה האישית רמת האמון שלי בערוץ 2, ידיעות אחרונות, ערוץ 10 וכלל גופי התקשורת הדוממים (יחסית) נפגע ברמה שיקח להם שנים, אם לא עשרות שנים לשקם.

פשוט אי אפשר להאמין יותר לדיווחים שלהם.

לא קונספירציה ולא נעליים.

אם הם היו רוצים לנקות את עצמם אז לאחר הפרסום של מיהו אביה של הדורסת, הם היו טורחים לפרסם הודעת הבהרה.

פשוט זלזול בציבור ברמה קשה.

אני באמת מקווה ששרת המשפטים, איילת שקד, תעשה סדר במערכת המסואבת הזאת, שנראתה עד התקופה האחרונה כאבירת השלטון.

גילוי נאות : אני אפילו לא קרוב לקהל הבוחרים של איילת שקד ומפלגתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...