תאונת דרכים, מלפני עשור - רות דוד פ.מחוז, גל בק ז"ל ושני פלטי שולץ (29/11/15) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאונת דרכים, מלפני עשור - רות דוד פ.מחוז, גל בק ז"ל ושני פלטי שולץ (29/11/15)

Second Edition

Recommended Posts

לכל היותר אם מהירות נסיעתו היתה גבוהה, והיא לא היתה כי הוא רק יצא מהרמזור

בהתחשב בכך שהוא נכנס לצומת באדום, קשה לי לראות איך המהירות שלו לא הייתה גבוהה. כמו כן, רואים בבירור שלא הרכב הוא זה שהתנגש בצדו של האופנוע, אלא האופנוע שפגע בכנף הקדמית שמאלית של הרכב.

לא צריך פיזיקה בשביל זה (אני אופתע אם בכלל עשית בגרות בפיזיקה), רק זוג עיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מומחה לתאונות.

לא יודע מי נכנס במי, וזה גם לא משנה.

מה שמשנה זה מי נסע באדום במהירות מופרזת.

בתאונה חוצה!, כל הנזק ההוריזנטלי(לא הפרונטלי) על הרכב הוא עדות למהירות הנסיעה של הרכב.

אם הרכב היה נוסע ב10 קמ"ש, והאופנוע חוצה אותו הוריזנטלית! ב200 קמ"ש, האופנוע היה משאיר נזק אחר לגמרי בגלל שכוח ההתמדה העיקרי בתרחיש היה מוביל את האופנוע לכיוון נסיעתו.

בתמונה אנחנו רואים נזק שמעיד על מהירות וכיוון נסיעתו של הרכב.

שוב, אני לא מומחה לתאונות .

אבל אם מומחים מסתכלים על הרכב ואומרים שבוודאות מדובר במהירות של מינימום 80 קמ"ש, אז זה מבוסס לא רק על AFTER THOUGHT כמו שאני עושה על התמונה עם פיזיקה אינטואיטיבית, אלה על מאות תאונות מהם אפשר ללמוד ולנתח.

לכן זה בכלל לא עניין של דעה.

וכל טענה אחרת לא תחזיק אל מול חוקרים מנוסים או פיסיקאים מחוננים שכבר הספיקו למלא את הלוח בנוסחאות בזמן שאתה משחק את האנטי תזה חסרת התוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בכך שהוא נכנס לצומת באדום, קשה לי לראות איך המהירות שלו לא הייתה גבוהה. כמו כן, רואים בבירור שלא הרכב הוא זה שהתנגש בצדו של האופנוע, אלא האופנוע שפגע בכנף הקדמית שמאלית של הרכב.

אתה לא אמיתי ..

נכון שלא ראית כלום ולא באמת התעמקת בזה .

אין עד ראייה שאומר שהוא לא עצר.

בוא אני אנסח את זה אחרת : כל עדי הראייה אמרו שהוא עצר.

עדת ראייה אחת, עם עדות בעייתית בלשון המעטה, אומרת שהוא עצר באדום ואז החליט לחצות את הצומת.

כלומר, הוא עצר ברמזור ואז החל לסוע שוב. מאחר והוא נסע על קטנוע חלש המהירות שלו לא הייתה גבוהה.

עדת הראייה הנ"ל, סופקה למשטרה ע"י הנהגת הפוגעת. עדת הראייה הייתה בזמנו נהגת מונית.

הנהגת הפוגעת, שלפי עדויות בשטח לא יצאה מהרכב, הספיקה לקחת מספר פלאפון, ת.ז ושם מלא של עדת הראייה, לכאורה.

חשוב לציין : עדת הראייה הנל, מיקמה עצמה, את גל בק ואת הנהגת הפוגעת בכבישים הלא נכונים !!.

חוקר המשטרה שחקר אותה שאל אותה מספר פעמים על האם היא בטוחה בעדותה.

גל בק נהרג.

נעשתה נתיחה ולא נמצאו שום סימני אלכוהול ו/או סמים.

הנהגת הפוגעת טענה שהיא נסעה בסביבות ה 40-50~ קמש .

בוחן תנועה קבע כי היא משקרת ורכבה הגיע למהירות של לפחות 82 קמ"ש (!)

ככל הידוע לא נעשתה לנהגת הפוגעת בדיקת אלכוהול וסמים.(חריגה מנהלי המשטרה).

בנוסף, היא לא נחקרה פעמיים.(חקירה ראשונית נעשתה, שנייה - לא נעשתה. שוב - בניגוד לנהלים).

לאחר מספר שנים אילה חסון נתקלה במקרה והחלה לדבר עליו ברדיו.לפני מספר שבועות.

לשידור עלה, נהג מונית שטען שהנהגת היא שעברה באדום ולא גל בק.

נהג המונית מיקם את כל מה שקרה בצורה הנכונה.

מדובר בנהג מונית שעובד הרבה באזור התאונה ומכיר את הצומת בצורה טובה.

הוא מוכן לעשות פוליגרף ואינו בעל עבר פלילי.

עדת הראייה השנייה בעלת עבר פלילי וטענה אף היא (!) כי עדותה מזוייפת (!!!).

ישנם עוד עדי ראייה, לאורך מסלולה של הנהגת הפוגעת המעידים, כי נהגה בפראות וחצתה לפחות אדום אחד נוסף, לפני התאונה . (!).

על מה אתה מדבר בכלל..

מיליון כשלים. מיליון.

לפני שאנחנו ממשיכים, אני מבקש שתקדיש עשרים דקות ותראה את התחקיר של יומן ערוץ 1.

אפילו הם סיפקו לך שם עוד עדים ועוד כשל אחד לפחות.

https://youtu.be/ts2V8oVtmdk

https://youtu.be/hR8ZVgrZE_c

הנה תאונה במהירות של 40 קמש :

כולם יוצאים בחיים.

https://youtu.be/jTDMfQkfmNU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור רוכב שיצא לו לעבור תאונה קצת דומה לזו ושדווקא יש לו בגרות בפיזיקה ואף יותר מזה, אתה מדבר שטויות מוחלטות. רוכב אופנוע שנסע מהר ופגע בכנף השמאלית קדמית של הרכב היה מועף מעל למכסה המנוע לצד השני, לא לכיוון השמשה. בנוסף, הפגוש הקדמי היה נמעך באזור הפגיעה לכאורה פנימה ולא החוצה. הפגיעה הראשונית בבירור היתה של הרכב ברוכב האופנוע, באזור שבו הפגוש מקופל פנימה. היות והפגיעה בשמשת הרכב כמעט מיושרת בכיוון האורכי עם הפגיעה בחלק הקדמי, וכאן נכנסת הפיזיקה לתמונה, ניתן להסיק בוודאות מוחלטת שהרכב נע הרבה יותר מהר משנע האופנוע בכיוון הניצב לכיוון תנועת הרכב. אני מקווה שאני לא צריך להסביר לך למה, מינימיזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשה ..

כתבות שמצאתי מ 2005 ובהן חלק מעדי הראייה לטענתם, טוענים כי הנהגת הייתה שיכורה.(אלה שהגיבו בטוקבקים).

האחת : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3110136,00.html

השנייה : http://news.walla.co.il/item/743972

קצת על גל מן מה שעולה מהטוקבקים.

גל היה בן 16. הוא חבש קסדה. הוא היה מדריך בצופים. הוא נסע לעשות לאחותו משהו מיוחד לכבוד בת המצווה שלה....

מן הנתיחה למדים כי לא היה על סמים ולא היה שתוי.

טוקבקים לעיונכם :

לפי מה שאני הבנתי מעד ראיה הנהגת עברה באדום. אבל מה זה משנה עכשיו הוא מת! וצריך לחפש אשמים - וזה ישמע פלצני ומטומטם אבל זה לא הוא ולא היא. זאת החברה המחורבנת שאנחנו חיים בה! זאת הממשלה (ימין שמאל) שלא דואג לחנך את הנוער של היום לנהוג או בכלל להתנהג כמו שצריך. החינו במדינה על הפנים - ואני בכיף מקשר את זה גם לאלימות שבחברה! אנחנו קורסים וכולם רק מדברים. אז כן עוד ילד מת - היום זה כואב וכולם אומרים וואו, כמה עצוב איזה נורא. אבל מחר זה יקרה שוב! כמו אתמול, שלשום, לפני חודש ולפני שנתיים! תתעוררו כבר אנשים!!!!

יהי זכרו ברוך . חבל.. לא הכרתי אותך, אבל יהי זכרך ברוך ! תנחומים למשפחה ולחברים ! כל כך חבל והכל בגלל אישה שלא חשבה לפני אם את רואה את זה עכשיו תיזכרי ! ששותים - לא נוהגים איך יכולת!?

אני לא הכרתי את גל כול כך טוב אבל עדין קשה לעקל שמי שאתם מכירים ככה הולך, בגלל אישה מפגרת שנהגה בזמן שהייתה שיכורה, כדי לך להישאר בבית חולים שם את עדיין בטוחה... לכול המשפחה של גל אני משתתף בצערכם זה עוד לא נקלט לי בראש אוהבים אותך ומשתתפים בצערך

היא עברה באדום,אבל לא בטוח שהיא הייתה שיכורה.. גל לבש קסדה, למרות כל מה שאתם אומרים היא פגעה בו,ואין מה לדבר היא אשמה.. והיא פגעה בו בכזאת מהירות, שלא נשאר לו סיכוי.. עצוב נורא.. לא יאומן זה קורה לאנשים הכי טובים שלא נדע עוד צער כזה

נראה יל שכדאי שתפסיקו עם ההאשות האלה על ההורים מה זה משנה אם גל בן 16 על אופנוע או מבוגר בן 50 הנהגת ששתה ועברה באדום היא זאת שהרגה את גל ...

גל בק הוא קרוב משפחה שלי וכואב לי עליו מאוד אני משתתף בכאב הוריו רותי ועודד שהם אנשים טובים ואני מאחל להם שלא יראו יותר צער וכאב ואני מיצטער כל כך שפרח כזה נהרג ביגלל שאשה בת עשרים היתה שיכורה לשתי דקות שהביאו לרצח כזה משתתף באבלכם יוני

אנשים... אני כן הכרתי את גל... והנהגת כן היתה אשמה... וזה לא משנה שזה היה אופנוע.. אותה תאונה היתה יכולה לקרות גם במכונית... גלוש היה רק בן 16 וחצי.. הוא יומיים לפני זה היה אמור לעלות ליער הזורע למחנה קיץ... אבל במקום זה הוא נשאר פה בגלל הבת מצווה של אחותו... הוא יצא עם חברים יציאה תמימה ופשוטה.. ולפי העדויות הוא גם לא היה תחת השפעת אלכוהול... הבעיה הכי גדולה פה היא שכשרואים את הידיעה בעיתון מזדעזעים לדקה, הכי הרבה שתיים כי זה לא קרוב אלינו ואנחנו לא מכירים את הנפגעים... אבל כשקורה מקרה כזה.. שהנפגע הוא חבר קרוב שחשוב לך כלכך אתה רואה את הכל אחרת פתאום.. החוויה הריגשית שזה מכריח אותך לעבור היא איומה... ואין לך בחירה פה... אלה היו הימים הכי קשים שעברתי... ואני יודעת שיש עוד הרבה כמוני... במשך שבוע ישבנו אצלו בבית, מנסים לעקל את זה... ואתם יודעים מה... עד היום אני חושבת שהרבה מאיתנו לא מצליחים להבין שגל איננו... אם רק כל אחד מאיתנו לא היה אומר שזה לא יקרה לו... לא היו קורות כלכך הרבה תאונות.. ואם אנשים יפסיקו לנהוג שיכורים, לנסוע במהירות מופרזת ויתחילו לציית לחוקים המצב שלנו יהיה הרבה יותר טוב... יש חוקים לא בשביל שנעבור עליהם, החוקים קיימים בשביל לשמור על החיים שלנו... ילדים בני 16 לא צריכים להיהרג וגם לא יותר מבוגרים.. זה פשע... זאת בעיני המלחמה הכי גדולה שלנו, אנחנו הורגים ככה אחד את השני... החוויה הזאת היתה קשה וכואבת.. והיא עד היום כואבת והיא תמיד תמשיך להיות כזאתתתת. יש לו משפחה וחברים שאוהבים אותו,תמיד שמחים לראות אותו.... ותמיד מחכים שיחזור.. אבל בפעם הזאת הוא לא חזר.... המסר שלי הוא שתתחילו לציית לחוקים... הם שומרים על החיים שלכם ושל אחרים.. אם אתם רוצים למות, תתאבדו!!! אל תקחו איתכם גם אנשים אחרים... אין לכם מושג כמה הגעגוע הזה כואב.... הינה עכשיו אנחנו כבר מסיימים יב', תהיה מסיבת סיום ונשף... אבל הדבר הכי חשוב יהיה חסר לנו... גל. גל לא יהיה שם לשמוח איתנו ולעבור איתנו את החוויה הזאת של סיום תיכון... בקיצור.. תשמרו על עצמכם בכבישים ותמיד תזכרו שיש חברים והורים שמחכים לאלה שמכונית לידכם בבית.. מקווה שלפחות זה יפחית הרוג אחד... זה שווה את זה יהי זכרו ברוך!!!

- - - תגובה אוחדה: - - -

גל בק בשבט שלי בצופים היום הייתה אמורה להיות הבת מצווה של אחותו והוא נסע לעשות לה משהו מיוחד וחזר ב-5 בבוקר ונהרג...ועוד יומיים המחנה של הצופים והוא אירגן את הכל והיה אמור ללכת ישר אחרי הבת מצווה ליער שבו המחנה... יהי זכרו ברוך.

הצעירים לא ילמדו? הנהגת היא זו שנהגה בשכרות ברמזור אדום במהירות של 100 קמ"ש. את זה שכחו לציין. זה כל כך מפחית את המשמעות של התאונה הזו. התביישו לכם.

ילד בן 16 וחצי, במה הוא חטא??, מה הוא כבר עשה שמגיע לו למות?! זה שהגברת הצעירה החליטה לנסוע בשש בבוקר כשהיא שיכורה זו בעיה בפני עצמה, אבל היא גם לקחה חיי אדם, של נער שלא עשה רע. והיא עוד נפצעה במצב קל, והוא..מת. אני מקווה שכל חייה היא תסבול!!!! חבל שהיא לא מתה ושהוא לא פצוע קל!

לפחות שידקו בזה ברוכב האופנוע הוא בן 16 וחצי והוא חבר טוב שלי והוא איתי בשיכבה! ואגב זאת שהרגה אותו נסעה באור אדום במהירות של 100 קמ"ש!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל זו תגובה ברמה נמוכה מאוד.

ללא ספק טוקבקים אנונימיים שטוענים שהנהגת הייתה שיכורה הם מקור אמין להסתמך עליו...

וכאילו שזה רלוונטי אם המנוח היה מלאך עלי אדמות או שהיה טרוריסט בדרך לרצח של 30 חפים מפשע.

וכמובן, ישר המסקנה - "מדינה ארורה". מה אני אגיד לך - לך תחיה במדינה טובה יותר. שמעתי שברוסיה הכבישים בטוחים ובמקסיקו יש ערך רב לצדק ולחיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלקם מזדהים כ"עד ראייה".

בנוסף, נניח והוא עבר באדום והיא בירוק. אם ההנחה נכונה מדוע יש כ"כ הרבה תגובות שטוענות את הדבר ההפוך.

זה רק עוד אינדקטור. ייתכן אחד חלש מאוד, אבל אינדקטור.

באופן אישי, אני מעוניין שהמשטרה תאכן את תא השטח של הצומת. תראה מי היה שם בזמן התאונה +- יום.

ותתחיל לזמן אנשים למתן עדות.

לדעתי, הנתונים הללו עדיין מאוחסנים באיזה שרת.

בנוסף, לגבי אושרת -

מעצר מיידי שלה ושל הנהג השני.

עימות ביניהם.

החרמת הפלאפון האישי של שניהם. לבדוק את מה שהלך שם מאז התפוצצות הפרשה.

לבדוק את חשבונות הבנק של שניהם.

לאכן את הפלאפונים שלהם, לפני עשור ולבדוק מי מהם היה במקום התאונה.

לזמן למתן עדות את כלל אנשי המשטרה המעורבים ע"י המשטרה עצמה או מח"ש.

לברר מה הלך שם.

מאחר וכל זה לא הולך לקרות, כי היא רוסיה הקטנה.(כך שאני לא צריך לעבור. אני כבר כאן.)

אני מצפה לטאטוא מהיר של כלל המעורבים ואולי יתנו לעם את ראשה של הילדה בתמורה.

כפי שנתנו לעם את מלכה,רות דוד ופישר ולא ממש חקרו לעומק.

באופן אישי, לא מעניינת אותי השני הזאת.

מעניינים אותי אלה שפגמו, בלשון המעטה, בחקירה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

נ.ב -

המטרה כאן היא לא רק להאשים אותה, אלא להראות גם מה היו מעשיו שם.

מי הוא היה ולזה יש חשיבות אדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי עכשיו. תמצא לי אדם שעל סמך עדות ראייה מרחוק יכול לקבוע שנהג היה שיכור ואני נותן לו מיליון שקל על המקום. או שהם אולי נכנסו למכונית של הנהגת ודיברו איתה? נו באמת. אל תתפדח.

לגבי מי האשם - ראית אותי טוען שהוא עבר באדום? גם לי נראה על סמך מכלול העדויות שהרבה יותר סביר שהיא עברה באדום. אבל הטוקבקים האלה לא מוסיפים ולא גורעים. הם סתם מיותרים, ומהווים עוד "הרינג אדום" שעוזר להסיח את הדיון לכיוונים לא רלוונטיים. בדיוק כמו הטיעונים של "מדינה ארורה".

אגב, עם כל הבעיות והרעות החולות שיש בישראל, כולל מה שנחשף עכשיו בכל הפרשות האלה - לטעון שמדובר ב"רוסיה הקטנה" יכול רק אדם שאין לו מושג מה הולך ברוסיה. ועדיף שגם לא יהיה לך מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

תיקנתי.

מה עוד ?.

כל הסיפור הזה פשוט לא ייאמן.

איך כלי התקשורת שותקים ?.

אם לא היה חברתיות ורוטר, לא הייתי שומע על זה בכלל.

זוהי חתיכת רעה חולה ואם זה לא יטופל, אני צופה שהמחאה הזאת רק תתגבר.

אם זה עדיין לא יטופל, אז המסר שיחלחל הוא כל אחד לעצמו.

מכאן, הדרך ל"רוסיה הקטנה" לא רחוק.

אגב, אני קושר את הפרשה הזאת קשר הדוק לפרשיית פישר ורות דוד, לפרשת עדי אזר ולעוד פרשות שבינתיים שקטות.

יש כאן בעיה מהותית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..

ערוץ 1, אינו מרכזי.

חדשות 2, לא עסקו בנושא. במיוחד, לא במהדורת השישי.

ערוץ 10, היה איזה 5 דקות בלחץ.

מאקו, יש איזה כתבה או שתיים..(ולך תחפש אותן)

YNET, הכי גרוע ביי פר, אולי שתי כתבות מוסתרות היטב.

רוב הכתבות פורסמו בשעות מתות, או בפינות נידחות.

זה שבררתי אותן מהמוץ, לא אומר שהיה סיקור נאות,עד כה.

עכשיו, לאט לאט מתחילות עוד כתבות להופיע.

להזכירך, שזה החל לפני יותר משבועיים..

היחידים שהיו לגאולה הם : ערוץ 1, רוטר, דה-מרקר וואלה.

הם הובילו את הדגל.

כל השאר ספגו מכה קשה בעיניי.(זה כולל ניוז1, של יואב יצחק, שהעלתי לכאן הרבה בהקשר של פישר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אני זוכר ימים בהם היית קול של שפיות בפורום הזה.

מצער לראות איך נסחפת אחר האובססיביים, הקיצונים, שוחרי הקונספירציות ורואי השחורות. אולי זו ההשפעה של האווטאר שלך...

כשראיתי שאתה כותב שלפרקליטה אסור להחזיק סמל של מכבי במשרד, שאתה מצטט כל מיני טוקבקים אנונימיים שמעלים סברות בנוגע לשכרותה או מהירותה של הנהגת, הסתכלתי שוב על שם הכותב כי זה היה נראה לי מוזר שזה אתה. חבל, יש בסיפור הזה מספיק סחי גם בלי הדברים האלה.

ולעניין עצמו:

גם לאחר ניקוי "הרעש" וההבלים שנכתבו בדיון הזה, אני בהחלט סבור שמשהו כאן ממש מסריח, וזאת בלשון המעטה. כרגע נראה לי שהכשל המרכזי הוא בחקירת המשטרה, שנראית על פניה חובבנית, שטחית ולא ממצה. התיק הועבר לפרקליטות בלי הראיות המספיקות לכך שהנהגת נסעה באדום. החוקרים אפילו לא טרחו לחקור עדים שהיו שם, אבל הביאו את עדות נהגת המונית השקרנית הזו. זה ממש מסריח, אני לא אתפלא אם היה כאן שוחד והפעלת קשרים ולחצים. אני מסכים איתך לגמרי בעניין הזה.

לגבי הפרקליטות, אני כבר לא בטוח אם זה חוסר מקצועיות או מעבר לכך. מתיק החקירה, כפי שהועבר מהמשטרה, אי אפשר לבסס אשמה ברמה הדרושה במשפט הפלילי. זה בגלל שהמשטרה פשוט לא חקרה את מי שהייתה אמורה לחקור והביאה דווקא את העדות של מי שהתבררה כשקרנית. כנראה שפרקליט מקצועי היה צריך לשים לב לכך ולהחזיר את התיק למשטרה כדי שתשלים את החקירות, תראיין עוד עדים וכו'. אבל מה שבטוח זה שאי אפשר היה להעמיד את הנהגת לדין בהסתמך על התיק כפי שהועבר לפרקליטות. כמובן שתמיד קיימת אפשרות שרות דוד הייתה מעורבת בסיפור הזה, כפי שנטען כאן. אבל כרגע זו רק אפשרות אחת מבין מספר אחרות, ואני לא רואה סיבה להעדיף דווקא אותה מאשר הסבר שמניח שהפרקליטה נהגה בחיפזון ובחוסר מקצועיות כשמיהרה לסגור את התיק.

אגב, תיקון טעות שראיתי באחת מהתגובות כאן: למשטרה אין שום סמכות להמליץ אם להעמיד לדין או לא. המשטרה מחויבת להעביר את התיק לפרקליטות במקרים של מוות או עבירות חמורות, והפרקליטות אמורה לבחון את הראיות. החוק לא מסמיך את המשטרה להמליץ והם לא אמורים להמליץ. גם אם הם ממליצים, להמלצה כזו אין כל משמעות וחשיבות. זו פשוט טעות טרמינולוגית של אמצעי התקשורת, שממהרים לרתום את העגלה לפני הסוסים וצווחים "המשטרה המליצה להעמיד לדין!", כדי לייצר כותרות.

הבעיה העיקרית עם הסיפור הזה היא ההתיישנות, עם כל ההתלהמות בדיון דווקא לזה לא הייתה התייחסות מספיק רצינית כאן. החוק קובע באופן מפורש כי אין להעמיד לדין אדם, אם ממועד ביצוע העבירה עברו מספר מסוים של שנים, לפי העבירה. המשמעות היא שאם ירצו להעמיד אותה לדין בגין עבירה של גרימת מוות ברשלנות - לא ניתן יהיה לעשות זאת, כי ההתיישנות לעבירה כזו היא 5 שנים. אם ירצו להעמיד אותה לדין בגין עבירה של הריגה, ההתיישבות היא 10 שנים, ולהבנתי זה אפשרי, גם אם מאוד גבולי.

וכאן הבעיה הגדולה - כדי להעמיד לדין על הריגה, צריך להוכיח שהיא נהגה בשכרות. היום, 10 שנים לאחר המקרה, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להוכיח את זה. ואם אין ראיות לכך שנהגה בשכרות, לא ניתן להעמיד לדין על הריגה, אלא רק על גרימת מוות ברשלנות, וזו עבירה שכבר התיישנה לפני 5 שנים.

הסיפור הזה ממש מתסכל אותי ומעצבן אותי מאז שהתפרסם. לכן חיפשתי בחוק איך אפשר לעקוף את נושא ההתיישנות, אני מאמין שמצאתי משהו:

יש עבירה שנקראת "הדחה בחקירה". העונש עליה הוא 5 או 7 שנים, לפי חומרת הנסיבות. משמעות הדבר הוא שההתיישנות של העבירה הזו היא 10 שנים, עדיין ניתן להעמיד לדין בגינה.

צריך לחקור את נהגת המונית השקרנית ולהוציא ממנה הודאה שהיא שיקרה בחקירה לפני 10 שנים, משום שמישהו הדיח אותה לכך. אם היא תפליל את הנהגת או מישהו מבני משפחתה, ניתן יהיה להעמיד את המדיח לדין.

אם אני הייתי זה שמקבל את ההחלטות במשטרה, זה מה שהייתי עושה. למרבה הצער, מכתיבת תגובות באינטרנט לא יוצא הרבה צדק, אלא בעיקר קיטור...

עריכה:

YNET, הכי גרוע ביי פר, אולי שתי כתבות מוסתרות היטב.

רוב הכתבות פורסמו בשעות מתות, או בפינות נידחות.

זה שבררתי אותן מהמוץ, לא אומר שהיה סיקור נאות,עד כה.

עכשיו, לאט לאט מתחילות עוד כתבות להופיע.

להזכירך, שזה החל לפני יותר משבועיים..

עוד חלק מהקונספירציה, שמתנגש גם הוא עם המציאות. זה ממש מעכשיו:

EfftIu2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי עכשיו. תמצא לי אדם שעל סמך עדות ראייה מרחוק יכול לקבוע שנהג היה שיכור ואני נותן לו מיליון שקל על המקום. או שהם אולי נכנסו למכונית של הנהגת ודיברו איתה? נו באמת. אל תתפדח.

אם הנהגת היתה שתויה / תחת השפעת סמים, אז קודם כל יכלו להוכיח זאת בבדיקת אלכוהול/סמים.

עצם זה שבדיקות אלו לא נעשו, מוכיחות הסתרת ראיות.

הסתרת ראיות אלו כבר שלעצמם הם עדות לכך שהנהגת היתה תחת השפעת סמים.

זה היה לפנות בוקר אאל"ט, אחרי לילה של בילוי בו יש סבירות גבוהה שהיא שתתה.

רק להזכיר לך לנרצח נעשו בדיקות אלו והוא נמצא נקי.

על פניו נראה שהיתה תחת השפעת סמים/אלכוהול, ושכמה וכמה אנשים היו מעורבים במניפולציה לממצאים ולתהליך החל מהרגע שהיא התקשרה לאביה והוא העיר את העורך דין.

היא ישבה באוטו 30 דקות ודיברה בטלפון.

בזמן הזה קיבלה הנחיות מהעורך דין שהיה בדרך למקום התאונה.

נהגת מונית גוייסה להעיד עדות שקר בתמורה לשוחד.

חוקר משטרה מושחת מתרשל באסיפת הראיות, או שאולי אוסף ראיות ומעלימן!

פרקליטות מושחתת סוגרת את התיק במהירות שיא, למרות שמישהו במשטרה שכנראה אינו חלק מרשת הטיוח ממליץ להעמידה לדין.

זאת העבודה שלהם.

הם יודעים אותה היטב.

הם עושים אותה שנים רבות, חלקם עשרות שנים.

הם יודעים לפעול בזמן אמת ברגעים הקריטים.

יש בינם הבנות ומערכת תגמולים.

רונאל פישר ורות דויד זו רק משמרת אחר הצהרים.

יש גם את משמרת הבוקר והערב.

הגנב מסתתר בחשיכה.

הפירצה קוראת לגנב.

יש כבוד בין גנבים.

והכל בחסות החוק שאינו אלה חומר בידי היוצר של מנגנונים מושחתים ללא פיקוח ובקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...