R9600xt - נזכרתי בכמה עובדות חשובות מאוד!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600xt - נזכרתי בכמה עובדות חשובות מאוד!!!

frezi

Recommended Posts

לא מזמן רכשתי לי את ה9600 אקס טי. מה לא אמרו לי עליו? "אתה מוכן לדום3 עכשיו"... "מריץ חלק משחקים חדשים על פירוט גרפי הכי גבוה ורזולוציות גבוהות"...

בלאט ממש לא ככה =/ למעשה הוא מאט הרבה במשחקים. לפעמים אפילו זוחל (בחלקים מסויימים של ספלינטר סל 2 לדוגמא).

אם העין שלי לא הטעתה אותי - ראיתי אצל חבר עם ג'יפורס 4 אמ איקס ביצועים יותר טובים ב-UT2004.

הדרייברים שלי בשפה לא מובנת אבל הם הורדה של דרייבר למשפחת הרדאון מאתר ATI.COM שנקרא CATALYST. ניסיתי דרייברים של OMEGA אבל הם גרמו למחשב להתקע לעיתים אז חזרתי למקורי מאתר החברה (ההאטות היו קיימות מאז ומעולם...)

יש לי פנטיום 4 2.4 , 512DD RAM .

אני די בטוח שהביצועים אמורים להיות טובים יותר, מגיע לי לשחק בספלינטר סל 2 ברמת פירוט גבוה עם רזולוציה 1024 תמורת הכסף ששילמתי, לא? =/// (מבלי לסבול מזחילות במסכים מפורטים)

זו בעיה? או שפשוט עליי להתמודד שהוצאתי מלא כסף על כרטיס בינוני?

תודה לכל עוזר או מנסה.

איך שכחתי ?! !!!

הנה מספר אירועים לפי סדר כרונולוגי, עם הערות. (עבור אלו מכם שעקבו אחרי הלך הדיון הזה...)

1) תקופת הוירוס בלאסטר, כרטיס מסך על מחשב שלי: 4 MX . היה לי אז XP HOME, התקנתי את הXP PRO ביחד איתו כי חשבתי שזה יעזור נגד הבלאסטר. ממצאים מאותה תקופה: 4 MX, גירסת ההום על המחשב שלי - מריצה משחקים חלק. גירסת הפרו - כל 20 שניות דופקת האטה מגעילה, בדיוק כמו שקורה היום. (2 הווינדוזים שכנו על המחשב שלי)

2) המחשב פורמט אל הפרו בלבד, עדיין 4, הפעם באופן מוזר הביצועים של הכרטיס היו בסדר על הPRO...

3) קניתי חמודי, התקנתי אותו אבל בגלל שאריות מהGEFORCE הוא תיפקד סביר אבל לא כמירב ביצועיו...

4) פירמטתי בגלל שאריות של הג'יפורס אל הפרו, אך הפעם התופעה של לפני (בסעיף 1) חוזרת על עצמה - הכרטיס (למרות שמדובר בכרטיס אחר בכלל) דופק האטות כל 20 שניות.

סיכום ומסקנות - משהו דפוק בגירסת הפרו שלי, היא גרמה לתופעות זהות ב2 שונים: לפעמים מפרמטים ומתקינים פרו והכל בסדר, ולפעמים מפרמטים ומתקינים פרו ובמשחקים ישנה האטה כל 20 שניות.

מה הלאה? אני אוהב את הפרו יותר כי הוא באנגלית. אני אנסה לפרמט פעם נוספת אל הפרו ולקוות שהפעם יקרה מה שקרה בסעיפים 2-3, שם לא הייתה האטה כל 20 שניות למרות שמדובר בפרו, בניגוד לפרו בסעיפים 1, 4. אם זה לא יעזור אני פשוט אפרמט אל ההום ואסבול מהעברית המציקה שלו, אך מביצועים חלקים.

אני די בטוח שזה הפתרון ושזה העניין - גירסת הפרו שלי היא הבעייתית.

כולי תקווה שאת ההודעה הבאה שאני אכתוב כאן בדיון הזה, היא תהיה הודעת "תודה לכולם" והודעה לסגירת הדיון.

יאללה, מתחילים =] (הולך לפרמט... שוב קוסעמוק =/)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זה בעיה תנסה להוריד את הדריבר הכי חדש שיש מהמדור הורדות של האתר.

וגם את הדריבר הישן תמחוק אם התוכנה שיש פה באתר דריבר קלינר.

ותנסה לשחק עם ההגדרות בווינדוס ולא לשים מסננים כל X16.

ואם עדיין לא הולך תנסה לפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

גיפה 4 MX לא תומך רק ב-DX7 בגלל זה המשחק עולה יותר מהר בלי אפקטים של DX8

ורדאון 9600XT תומך ב-DX9 אז המשחק כן משתמש באפקטים מיוחדים כמו הצללה וכדו... בגלל זה הכרטיס

מעט הרבה פעמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארכיטקטורה של הGF440 כל כך זבלית שאפילו אם הוא היה תומך בDX מינוס 7 הוא לא היה מגיע לביצועים של הR9600XT.

מחקת לגמרי את הדרייברים של nVIDIA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה

הכרטיס שלי (geforce 4 ti 4200) תומך ברוב האפקטים ומסוגל להציג אותם אבל לא מספיק חזק להריץ נורמלי וHALO אפילו על 1024X768...

יש קטעים בHALO שזה זוחל אפילו כשאני מוריד ל800X600

בכלל שני המשחקים מאוד מכבידים על הכרטיס...הבאסה היא שיש לי מסך 19 אינץ, אז לשחק ברזולוציות נמוכות מ1280X1024 זה מעצבן, המשחק נראה גועל...

מילא פילטרים, אבל עכשיו הכרטיס גם לא מפעיל משחקים חדשים על רזולוציה סבירה בפרטים HIGH...אני צריך להוריד לMEDIUM? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל ענין של הרגל כנראה :-X

זה אולי נשמע כאילו אני מפונק..אבל זה מה יש

מה שמענין זה שגם כשאני שם על LOW את הFAR CRY זה לא בדיוק משפר בהמון את הביצועים, אלא רק המשחק נהיה מכוער כמו איזה משחק DOS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי וואיי אני מתחיל לחשוב שהוא לא יפעל אצלי חלק כמו שאני רוצה...

אני רוצה שהוא יפעל חלק לגמרי לגמרי בלי תקיעה הכי קטנה...

להפסיק לצפות ?

ונגיד שאני בלי OC ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך שי לי כרטיס ומחשב דומה לשלך אני מריץ SPLINETR 2 UT2004 הכל על VERY HIGH ב1024.

תבדוק אצלך ב3D SETTINGS איך ההגדרות שם אולי ה AA AF על גבוהה מדי

כן, ככה זה אמור להיות.

היום הלכתי לחבר שלי שיש לו בדיוק אותה חומרה - וזה רץ אצלו פי 700 יותר חלק.

ידעתי שתמורת קרוב ל1000 שקלים צריך לקבל ביצועים יותר טובים....

בנוגע לתוכנה שמנקה , לא הצלחתי למצוא =/ עברתי על ההורדות פה באתר ולא מצאתי, מישהו יכול אולי להביא לי לינק ישיר לשם? יש לי הרגשה שהבעיה שלי זה שנשאר לי שאריות דרייבר מהג'יפורס הישן...

אני אנסה גם בכלליות לעבור לדרייברים אחרים (לא בג'יבריש).

מישהו שמכיר את הדרייברים, יכול אולי להסביר לי איך אני בודק פילטרים ואיך אני מעיף את זה קיבינימט? =O

אם הכל לא יעזור אני אנסה לפרמט =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

Halo ו-NFSU רצים אצלי אל הפנים אם AA4 ו-AF4 :P

כמו שאמרתי בדף הקודם זה קורה בגלל שמנוע המשחק משתמש בדברים של DX8 ו-DX9 והכרטיס עובד יותר לאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Halo ו-NFSU רצים אצלי אל הפנים אם AA4 ו-AF4 :P

כמו שאמרתי בדף הקודם זה קורה בגלל שמנוע המשחק משתמש בדברים של DX8 ו-DX9 והכרטיס עובד יותר לאט

זה לא אמור להיות ככה. אני אומר לך אצלי בספלינטר סל 2 כשיש אפקטים של אור על המסך זה מזדחל לו ממש. לא סתם עובד יותר לאט. בשלב הראשון בג'ונגל יש קטע אור יפה כזה וסאם החמודי רץ שם כל כך לאט שאחד הזחלים שעוברים על הדשא לידו משיג אותו.

הייתי היום אצל חבר עם חומרה זהה לשלי וזה רץ לו סופר דופר חלק באותו קטע בעייתי עליו דיברתי.

יש לי בעיה

תעזרו לי :(((

אגב יש לי שאלה

אם בסוף אחליט לפרמט כדי לפתור את זה, מספיק לפרמט רק את כונן C בשביל זה? כי על כונן D יש לי דברים חשובים, על כונן C - לא אכפת לי ממנו =]

פירמוט אמור לעזור, נכון?

אגב אני עדיין מחכה אם מישהו בבקשה יכול לתת לי קישור לתוכנה שאמורה להמצא בהורדות שפה באתר לניקוי - כמו שאמרתי - לפני הרדאון הייתי המשתמש המאוכזב של ג'יפורס 4 אמ איקס, אולי נשארו שאריות מהדרייברים שלו שגורמים לבעיה (?)

והדרייברים CATALYST המקוריים מהאתר של ATI משום מה בג'יבריש ואני לא מצליח להבין שם כלום. למישהו מוכרת התופעה? (אגב גם על הדיסק שהגיע יחד עם כרטיס המסך שלי - אותו סיפור - לאחר התקנת הדרייברים שעליו הדרייברים בג'יבריש...)

רשום באתר של ATI שהם כן תומכים באנגלית =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה מה מהירות הזיכרון שלך?

אין לי מושג =/

זה מחשב יחסית חדש קניתי בחופש הגדול, היה לו במקור רק 256DD הוספתי לא מזמן עוד 256DD...

מה שכן מצאתי את הדרייבר קלינר, בהחלט שווה ניסיון

אם לא אנסה לעבוד עם אחרים

אם לא אנסה לפרמט

אם לא - אפנה שוב אליכם עם הממצאים.

נ.ב.

אתם חמודים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...