R9600xt - נזכרתי בכמה עובדות חשובות מאוד!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600xt - נזכרתי בכמה עובדות חשובות מאוד!!!

frezi

Recommended Posts

אורח voodooman

וואלה נכון מה מהירות הזיכרון שלך 266מה"צ או 333מה"צ ויותר כי היה לי 256מגה שהוא 266מה"צ ורד פקשיון 2

רץ לי בקושי אם 4400 ואחרי זה החלפתי לזיכרון 333מה"צ וזה זז מהר ולא יזיז לו בכלל אז גם זאת יכולה להיות בעיה

כמובן זה היה לפני כמעט שנה :P

תוריד תוכנה בשם AIDA32 מהאתר של החברה ותיכנס לאזור של הזיכרון ותראה איזה מהירות הזיכרון שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלי לקרוא את כל מה שכתוב אני מציעה לך לעשות בדיקה ב3DMARCK 03 אתה אמור לקבל בסיביות ה 4000+-

תגיד יש לך הוכחות שזה בכלל הדגם שציינתה? אולי עבדו אליך קרא פה בעבר. תריץ AIDA 32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנקה עם התוכנה את הדרייברים גם של ATI וגם של תפעיל את המחשב מחדש, תוריד את הדרייבר הכי חדש של ATI נראה לי שזה 4.3 (יש אותו פה באתר) ותתקין, תפעיל מחדש את המחשב.

בקשר לג'יבריש איזה יש לך? ואם זה קורה לך רק בדריבר או בעוד תוכנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמטתי.

את האמת שהמחשב היה צריך את זה, בלי קשר לכרטיס מסך. אני עכשיו מנסה להתקין דרייברים מATI.COM (ה-CATALYST האחרון) ונראה אם יהיה יותר טוב, המשחקים שלי על כונן D כך שמיד אוכל לבדוק אם יש שיפור.

3DMARK2001, 3DMARK2003

מה זה ואיך אני בודק או מראה לכם את התוצאות של זה?

Lethal_Acid - הטכנאי שמספק לי את החומרות הוכיח את אמינותו בחודשים האחרונים. קיבלתי את הכרטיס באריזה שחורה-אדומה של Connect3D עם כיתובית Radeon 9600 Series . מדבקה כתומה בפינה הימנית עליונה אומרת ATI Radeon 9600 XT AGP With 128MB DDR DRAM DVI VGA+TV Out

ויש עוד 2 מדבקות דומות על האריזה. מה שמפחיד אותי זה שמלבד מדבקות על האריזה, אין כיתובית מודפסת על האריזה עצמה עם האותיות XT.

אני אריץ בהמשך את התוכנות לבדיקת מהירות הדי די ראם (נדמה לי 333) ואת ה אם רק תסבירו לי מה ואיך... =/

e-d-a - אקס פי פרו באנגלית. הג'יבריש זה רק במסכי הדרייבר של הכרטיס מסך, בשום מקום אחר לא נתקלתי בזה. מדובר גם בדרייברים שהורדתי מATI.COM וגם בדרייברים שהגיעו עם הדיסק התקנה של כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להריץ AIDA ולראת בדיוק איזה כרטיס יש לך. פשוט היו פה מקרים בעבר.

e-d-a - אקס פי פרו באנגלית. הג'יבריש זה רק במסכי הדרייבר של הכרטיס מסך, בשום מקום אחר לא נתקלתי בזה. מדובר גם בדרייברים שהורדתי מATI.COM וגם בדרייברים שהגיעו עם הדיסק התקנה של כרטיס המסך.

מה בהבעייה לא הבנתי?

אם אני מבין נכון יש לך בעייות בהגדרת שפה. תעשה על זה חיפוש ב פורום "מערכות הפעלה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להריץ AIDA ולראת בדיוק איזה קרטיס יש לך. פשוט היו פה מקרים בעבר.מה בהבעייה לא הבנתי?

אם אני מבין נכון יש לך בעייות בהגדרת שפה. תעשה על זה חיפוש ב פורום "מערכות הפעלה".

מ מ ש לא בעיות בשפה. מעולם לא נתקלתי בשום בעיות שפה מלבד בדרייברים של כרטיס המסך. הם הדבר היחידי במחשב שלי שמשום מה מופיע בג'יבריש.

טוב, אחרי שפירמטתי אני יכול לומר לכם שנדמה לי שזה סידר את הבעיה, אבל עכשיו יש בעיה יותר גדולה. אחת ל-22 שניות בדיוק הכרטיס מסך -במשחק- דופק האטה כל כך חזקה שהיא על גבול הפריזינג. אולי להתקין את הדרייבר מחדש? (הורדתי מהאתר של CONNECT3D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שדרגת מכרטיס של Nvidia? כי אם כן זאת בדיוק הבעייה שלך. אמרו "בואו נדפוק את אלה עם הקצת שכל שעוברים לATI ונעשה ככה שיהיה קשה להסיר את הדרייבר שלנו (הUninstall לא בדיוק עובד). אז מה שאתה צריך זה תוכנה מיוחד שתסיר את הדרייבר או פורמט (אני הייתי עושה פורמט, אבל באמת לא חייבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי שפירמטתי אני יכול לומר לכם שנדמה לי שזה סידר את הבעיה, אבל עכשיו יש בעיה יותר גדולה. אחת ל-22 שניות בדיוק הכרטיס מסך -במשחק- דופק האטה כל כך חזקה שהיא על גבול הפריזינג. אולי להתקין את הדרייבר מחדש? (הורדתי מהאתר של CONNECT3D)

ytoledano - שים לב לנאמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...