R9600xt - נזכרתי בכמה עובדות חשובות מאוד!!! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600xt - נזכרתי בכמה עובדות חשובות מאוד!!!

frezi

Recommended Posts

כדי לפתור דבר כזה ...שדרך אגב נגרם מתי שיש לך כמה רכיבים חדשים ואחד יותר ישן...

לדוגמא :

לוח חדש

מעבד חדש

זיכרון ישן

וכרטיס מסך חדש...

אז בגלל שהזכרון ישן יותר וכנראה איטי יותר אז הוא כופה את המהירות האיטית שלו על החלקים האחרים...

תנסה לבדוק איך זה אצלך....

אגב התכוונתי גם אליך וגם אל "קריזי פרזי"

אני לא מבטיח שזה יפתור את הבעיה אבל תבדוק...(אם יש לך חבר או קרוב שיש לו את הרכיב הישן בגרסה יותר חדשה..)

בהצלחה לשתיכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כל המחשב חדש חח

זיכרון חדש 400 ddr

מעבד ברטו 2600

לוח 8rda3+

וכרטיס

9600xt 256

של ספיר....

ועשיתי בדיקה מחדש

והנה התוצאות בלי oc

gfx 3,873

cpu 5,591

בדקתי אצל כל מיני אנשים באתר שלהם וראיתי שמבחינת התוצאה של הכרטיס מסך הכל בסדר אבל מבחינת המעבד זה גרוע ואפילו עגלה..

זה נמוך מהביצועים של מעבד 2400

אם אני טועה (של אמד כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה של הלוח ראיתי פה ביקורות...

זה rev 2 אהה אופס סליחה ענית לפרזי

ואגב שכחתי להגיד שפעם ב- כשאני מפעיל את המחשב הוא מפעיל ואמר לי משהו לגבי oc fail למרות שלא עשיתי אחד וכתוב שהמעבד פועל במהירות של 1250 מגהרץ?!!??

ואחרי שאני מפעיל מחדש 5 פעמים זה מסתדר וחוזר ל-2600+ מה זה יכל להיות???

ואפשר לפתור את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני יודע מה הבעיה שלך (קרייזי פרזי) בקשר לתקיעה אחרי 22 שניות,מה שתעשה זה תיכנס ל task manager בכרטיסיה של performance ,ותבדוק בגרף של ה cpu usage :חכה כל 22 שניות,ואם יש קפיצה של העקומה בגרף ופתאום הוא משתמש ב 100 אחוז.

אם זה מה שקורה אז זאת בעיה שלא קשורה לכרטיס מסך,וזה וירוס.יכול להיות בלאסט או משהו אחר.

תבדוק ותחזיר תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בסדר =]

פירמטתי מחדש אל הXP פרו, הפעם באמצעות דיסק אחר.

הבעייה הייתה שהגירסה של הXP פרו פשוט הייתה דפקטיבית, היא גרמה להאטות כל 22 שניות.

עכשיו ספלינטר סל 2 רץ PLAYABLE בהחלט. אני מודה, הוא מאט פה ושם כשיש מסכים עמוסים מאוד, אבל גם ההאטות האלה לא יורדות מתחת ל35FPS להערכתי, ורוב הזמן הוא הרבה מעל זה.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאלימן אכן התמזל מזלך בנוגע לביצועי המעבד והכרטיס מסך אני בלי מגיע מקסימום ל-29 k

באקווה מארק...

רגע אולי יש משהו בנוגע לצוואר הבקבוק,

דיפדפתי בפורום וראיתי אחד שיש לו את אותן הזכרונות ושלוח מזהה אותם בתדרים הלא נכונים וגם אצלי הוא מזהה אותם ככה לא נכון,

אז יש מצב שאני ישנה ידנית ואני יקבל את מה שמגיע לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...