נפרץ ווטסאפ במכשיר אייפון - צריך עזרה להבין איך - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפרץ ווטסאפ במכשיר אייפון - צריך עזרה להבין איך

Animor

Recommended Posts

מישהי שעובדת איתי גילתה שמישהו שלח בשמה הודעות, תמונות וסרטוני זימה לחברים שלה בווטסאפ. בהיסטוריה של הווטסאפ בטלפון שלה לא היה זכר לדברים האלה, והיא גילתה על כך במקרה מחברות שלה ששאלו אותה מה פשר ההודעות שהיא שולחת באמצע הלילה (בזמן שהיא בכלל ישנה). היא גילתה בדיעבד על שני מקרים: פעם אחת בינואר השנה ועוד פעם אתמול בלילה. ייתכן שהיו עוד מקרים שהיא לא יודעת עליהם, משום שהפורץ מתוחכם - אם מי שהוא שולח אליו הודעה לא מגיב, הוא רושם לאחר כמה זמן "בטעות", כדי שלא יחזרו בהודעה לבעלת המכשיר. כאמור, לה אין דרך לגלות על השיחות האלה, משום שהן לא מופיעות בהיסטוריה שלה.

ועוד פרט: נשלחו תמונות וסרטון שאפילו אין לה בטלפון ושלא קיבלה מאחרים. כלומר מקור הקבצים אינו בטלפון שלה.

המכשיר הוא מכשיר 4 שנקנה מסלקום, בלי ג'יילברייק ובלי פריצה. מעבר לכך, עד כמה שאני יודע, ווטסאפ לא מאפשרים להתחבר ממספר מכשירים במקביל והם מנתקים את המשתמש ומצריכים אימות מספר טלפון מחדש בכל פעם שמחליפים מכשיר. היא מעולם לא נדרשה לאמת מחדש את מספר הטלפון שלה בווטסאפ. ווטסאפ בדפדפן כלל לא נתמך במכשירי (רק באנדרואיד כרגע), כך שגם זה נשלל.

יש למישהו רעיון איך דבר כזה יכול היה להתרחש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי מדובר בגורם האנושי בלבד.

מישהו לקח את הטלפון שלה, שלח הודעות ומחק אותן. שתעשה סיסמה טובה ותתמיד להחליף מדי פעם. אולי גם לבטל את פונקציית טביעת האצבע אם מישהו יכול לפתוח כך את המכשיר בשעה שהיא ישנה...

שתנסה גם להבחין האם ישנו מישהו שמתעניין מהי הסיסמה.

לא מדובר במכשיר שעבר JailBreak, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא ישנה כשזה קורה, והטלפון לידה. היא שוללת מכל וכול שזה מישהו מהמשפחה שלה.

אין טביעת אצבע, זה 4. כל הסימנים מראים שזה נעשה מרחוק, כולל זה ששלחו ממנה סרטון פורנו שכלל לא היה במכשיר שלה. סרטון שרץ בווטסאפ לדבריה, אבל היא עצמה לא קיבלה אותו אליה לטלפון.

כבר כתבתי, אין ג'יילברייק. זה מכשיר שנקנה מסלקום והיא לא פרצה אותו או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מני סרטונים שמסבירים איך לשכפל את ה whatsup תחפש duplicate whatsup, בכל מקרה אם אלה תמונות\סרטוני זימה שלה שתערב את המשטרה.

תנסו ליצור קשר עם התמירה של whatsup

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצות. הצעתי לה לשלוח מייל לתמיכה של ווטסאפ, כדי שאולי יסייעו לגלות מה התרחש שם.

לגבי פנייה למשטרה, אני לא חושב שיש בכך טעם. הרי אין אפילו כיוון מי עשה את זה, מה כבר המשטרה יכולה לעשות?

היום היא מסרה לי שני פרטים חדשים:

1. היו לה שתי שיחות שלא נענו ממספר חסום בערך בשעה בה נשלחו הודעות הווטסאפ (באמצע הלילה, כשישנה). אולי זה קשור.

2. היא גילתה שאותו הדבר נעשה גם דרך אפליקציית הוייבר שלה - מישהו התכתב בשמה עם חברה שלה.

ההורים שלה נלחצו והם נתנו את הטלפון לחוקר פרטי שינסה לגלות מה הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מספר אפליקציות אז יכול להיות שמישהו פרץ לה למכשיר ומצא דרך להשתלט עליו מרחוק, אני לא מכיר מכשירי אז לא יודע איך ניתן לטפל בזה.

השאלה איזה פירסמו בשמה, שלה או לא שלה, אם התמונות של זה עברה פלילית לכל דבר והיום יש חוק שאוסר על הפצת אינטימיות ואז המשטרה תהיה חייבת לפעול.

למשטרה יכולים להיות כלים שאין לחוקר פרטי, למשל לבדוק מי התחבר מרחוק למכשיר ולעקוב עד רמת האיי פי ושם של הלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות והסרטונים שנשלחו לא שלה, גם כתבתי קודם שזו אחת הסיבות שחושדים שזה נעשה מרחוק.

אבל איך אפשר להשתלט מרחוק על מכשיר לא פרוץ? זה אחד הדברים שאני מנסה לקבל עליהם תשובה בדיון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להשתלט על לא פרוץ? בדיוק כמו שמשתלטים על מחשב רגיל מרחוק, מוצאים פרצה ומנצלים אותה על מנת לקבל הרשאות שיתנו לך את האפשרות להשתלט על המכשיר.

כמו שאמרו לך פירמוט המכשיר יכול לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...