נפרץ ווטסאפ במכשיר אייפון - צריך עזרה להבין איך - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפרץ ווטסאפ במכשיר אייפון - צריך עזרה להבין איך

Animor

Recommended Posts

מה זה 2FA?

עד היום חשבתי שבגלל שמערכת ההפעלה של אפל כל כך סגורה, אי אפשר להשתלט מרחוק על אלא אם כן מתקינים עליו פיזית איזו אפליקציית ריגול או קוד זדוני אחר. זה חדש לי שאפשר לעשות כאלה דברים מרחוק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חיפוש קצר על jailbreak היה מראה לך שיש גרסאות ספציפיות שניתן לפרוץ בלי שתדע דרך גלישה רגילה בספארי. אין כזה דבר הגנה מושלמת. ו 2 factor authentication, שכבת הגנה נוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל בשביל גלישה בספארי צריך גישה פיזית למכשיר. ברור לי שאם יש גישה פיזית אפשר לעשות הכול.

לא על זה דיברנו, אלא על פריצה שנעשית לגמרי מרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מספיק כמה שניות עם גישה סמי חשאית למכשיר (ע״י חיבור התקן קטן למכשיר)

ב. ניתן כשהמכשיר גולש דרך אלחוטית להפנות אותו בלי ראיות לאתר שיפרוץ אותו.

ג. יש עוד דרכים אבל אני מניח שזה כבר חורג מכמות ההשקעה למכשיר של הבחורה בשביל להתחזות לה ב whatsapp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המיני-דיון שלכם על האופציות לפריצה של מכשיר - סביר להניח שהיא פשוט קורבן פישינג כלשהו: לחצה על לינק לא מזוהה שהיא קיבלה והדביקה את עצמה בוירוס / נכנסה ללינק עם אתר מזוייף שביקש פרטי גישה והיא הכניסה אותם, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר שזה לא ווינדוס, זה לא פרוץ. אפשר להתקין עליו רק דברים מהאפל סטור, המערכת הרי נעולה בפני התקנות ממקורות אחרים. לכן, אני לא בטוח שאפשר לה לשלוח לינק שיחדיר וירוס כזה. אני טועה?

חוץ מזה, זה לא מיני דיון, זו בדיוק מהות הדיון - להבין איך זה נעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר לך שעוד לא הומצאה מערכת חסינה מבעיות ושאם תחפש בגוגל תראה כמה קל או קשה לפרוץ גרסאות מסוימות (תתנחם שבאנדרויד זה הרבה יותר קל רוב הזמן)

אתה גם טועה לגבי מהות הדיון, עדיף קודם לפתור את הבעיה עצמה, איך לחסום גישה לwhatsapp. אולי התקנה מחדש יוצרת סיסמא חדשה מול השרת.

- - - תגובה אוחדה: - - -

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3118070/FBI-investigation-leaked-naked-celeb-photos-focuses-man-lives-parents.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יש עדכון:

ההורים שלה מסרו את האייפון לחוקר פרטי. הוא חזר אליהם היום ואמר שמצא סוס טרויאני מותקן בטלפון, שלטענתו הותקן פיזית על המכשיר שלה. הוא אמר שהתחברו מרחוק באמצעות SSH. ושהסרטון הפורנוגרפי נשלח מהמכשיר הפורץ.

הוא גם נתן להם את מספר הטלפון שממנו בוצעה הפריצה, כולל פרטי שיחות/פעילות. מסתבר שזה טוקמן שמופעל אחת לכמה זמן ולא באופן קבוע. כנראה לצורך התחזויות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי ממנה שזה עלה להם 1500 ש"ח, לקח לחוקר משהו כמו יממה.

החוקר המליץ להם לא להשתמש בטלפון בכלל. כלומר אפילו לא להסתפק בפירמוט.

אין לי עוד פרטים, זה "טלפון שבור" כי אבא שלה טיפל בזה מול החוקר והיא רק שמעה ממנו מה הוא אמר וסיפרה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...