שדרוג I5 4460 לטובת עריכות סרטים וגיימינג - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג I5 4460 לטובת עריכות סרטים וגיימינג

furyanaor

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסית לבטל PF?

כמובן שצריך מספיק בשביל זה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם המחשב שבמפרט יכול לעזור איכשהו מבלי להרוס לי את הרייד0 אתה בכיף מוזמן לעשות טסטים.

אני גר בצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לחבר את כונן ה שלך למחשב אחר אבל אתה לא רוצה לפתוח את המחשב השני, אתה יכול לנסות להשתמש במתאם מ SATA ל USB 3.0 (אפשר לחפש פשוט משהו כמו usb 3.0 to sata adapter ב ebay), אבל אני לא יכול להבטיח שזה ייתן תוצאות אופטימליות (אחרי הכל מתאם כזה הופך את כונן ה שלך לכונן חיצוני ומגביל את רוחב הפס שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיף לדעת איזה חבר'ה טובים יש פה בפורום :xyxthumbs:

אז קודם כל תודה רבה אבל נותר עוד דבר וחצי לבחון לפני שנגיע לגשר הזה;

אז דיברתי עם הבחור שלי לענייני מחשבים ואין לו I7 לבדיקה אבל הוא ממליץ בחום (תרתי משמע) לבדוק את עניין המשחה הטרמיט,

הוא מציע להשתמש בנוזל האפור ולא בפשוט... חשבתי אולי כבר לקנות גוף חדש שיהיה גם קצת שקט יותר מה 11Rev2 שלי

ואולי אפילו בעתיד ישמש לאיזה OC במעבד אחר (במידה ויהיה לי אחד כזה בזמן הקרוב)

ככה גם אקבל על הדרך משחה טרמיט איכותית וגם אקבל שדרוג מסוים בהפרש לגבוה של השקעה.

אפשרות אחרת היא להירגע ולקנות רק משחה. כמה אחת איכות יכולה לעלות והאם יש פתרון זול יותר מאשר להשקיע בכמות שאין לי צורך ושימוש בה?

בנוגע לPF אז כלל לא הכרתי את המושג הזה,

חקרתי שנייה בגוגל והבנתי שזה קשור לעניין הזיכרון ומבטלים את זה בלשונית 'זיכרון וירטואלי' שם בעמוד שמגיעים אליו דרך מקש ימיני על המחשב שלי,

האם עשיתי נכון? במידה וכן, לא הזיז שום דבר. אין הבדל... מה כן, כשאני עושה PLAY ממש רואים איך המעבד במנהל משימות קופץ לאזור ה90 ואחרי פחות משניה הוא מתחיל להיתקע.

אם עושים STOP ונותנים לו איזה 12 שניות להירגע זה יורד חזרה ל0 ואז עובד חלק לעוד שנייה. אם לא מחכים מספיק עד שזה יורד ל0 זה שוב זז תקוע.

בקיצור לבדוק משחה טרמיט ולחזור חכם יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. טרמיט הוא מעין נמלה שאוכלת עץ. אתה מתכוון למשחה תרמית שהיא המשחה שדואגת למעבד חום יעיל בין המעבד לגוף הקירור שמונח עליו.

2. מכיוון שבדקת את הטמפרטורות של המעבד ולטענתך הן תקינות, אני בספק אם רענון המשחה התרמית תעזור (מצד שני - זה לא יזיק, אלא אם כן תגרום לנזק בפירוק או בהרכבה מחדש של גוף הקירור).

3. אני לא הייתי בונה על במחשב שלך פשוט כי יש לך המבוסס על ערכת שבבים H81, ולרוב לוחות כאלו לא מיועדים להמהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, התכוונתי לטרמיט:

611df4a8_7c72_4602_8c47_a9fe7db10610.jpg

ועכשיו ברצינות, אני יודע שבדקתי את הטמפ וגם הצגתי את הנתון הזה בפניו, הוא אמר שכל התכנות לניטור טמפ בדרך כלל מזייפות במקרים האלה :x

אף על פי שגם לי נשמע קצת תמוהה, בגלל שזה לא יכול להזיק כנראה שאעשה זאת.

ברור שלא התכוונתי לעשות OC לנוכחי. אמרתי אם כבר אני משקיע סכום X במשחה שסביר בהחלט שתשאיר אותי בנקודת המוצא,

אולי כדאי כבר להשקיע X כפול 2 במשהו שלפחות יועיל אולי גם בעתיד .. .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בתוכנה Real Temp. תוכנה זו מציגה את הטמפרטורה של המעבד, אבל מה שאמור לעניין אותך הוא ה Distance to TJ Max, שהוא הערך שאומר עד כמה טמפרטורת המעבד קרובה לערך המקסימום שלה (זהו הערך האמיתי שמדווח ע"י המעבד ואילו הטמפרטורה מחושבת ע"י חיסור ערך זה מה TJ Max, שהוא לא בהכרח הערך הנכון עבור המעבד שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא יצא לי להתעסק עם הטמפרטורה אני מאמין שהשבוע ייצא לי.

בינתיים בדקתי איזה מעבד יש למכר שלי שאצלו זה עובד טוב יותר משמעותית, יש לו מעבד 8 ליבות I7 2600 בלי K בתדר 3.4GHZ

גם אצלו יש לפעמים תקיעות כאלה אבל ממש לא מתקרב לסבל שאני חווה .

מה אומרים? ניתן להסיק כאן באופן רשמי שכוח המעבד הוא הרלוונטי לצוואר הבקבוק ועל איזה מעבד הייתם ממליצים לעבוד לצורך משימה זו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מעבד i5 לא מספיק חזק עבור הדרישות שלך ולאחר ששללת את כל הגורמים האפשריים האחרים לאיטיות, הפתרון הזול ביותר יהיה פשוט לקנות מעבד i7 שמתאים לתושבת של הלוח שלך, ובמקרה הזה - i7-4790 או i7-4790K (למרות שהוא בעל מכפלה פתוחה, הוא גם עובד בתדר רגיל של 4GHz לעומת תדר רגיל של 3.6GHz במעבד -4790). פתרון אחר, יקר יותר, יהיה להחליף את המעבד, לוח האם וכנראה גם את הזיכרון בכאלו המתאימים לשימושים מקצועיים/"כבדים" יותר (מעבד לתושבת 2011-3 או אפילו מעבד Xeon).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אבל מה אתם הייתם עושים על מנת לאשש את הטענה בטרם רכישה פושרת של I7 4790\K במקום להחליף שילוש ??

אני מפחד שזה לא ייתן לי מענה הולם ואחר כך אני יכול ללכת לחפש את החברים שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בדקת את כל הדברים שהוזכרו במהלך הדיון הזה (זיכרון, כרטיס מסך, מערכת הפעלה, דיסק קשיח, הגדרות התוכנות וכד') והגעת למסקנה שהם לא הגורם (ואני מתכוון להסקה בצורה חד משמעית, לא למשהו בסגנון "אני לא חושב שזה הגורם"), אז אין מנוס מלהסיק שהיישומים שלך דורשים כח עיבוד גדול יותר מזה שהמעבד הנוכחי מסוגל להציע. אף אחד לא יכול להבטיח לך שגם עם מעבד i7-4790K לא יהיו "תקיעות" כמו שאתה חווה עכשו, אבל אם אתה לא מרוצה מהמצב הנוכחי מעבד כזה יהיה הפיתרון הכי טוב וזול עבורך, שכן פתרונות אחרים יהיו הרבה יותר יקרים.

הדבר האחרון שאתה יכול לנסות בכדי לברר האם המעבד הוא הגורם לבעיה (שוב - בהנחה ששללת את כל שאר הגורמים האפשריים האחרים) הוא להשיג מעבד i74790K, להתקין אותו במחשב שלך ולבדוק האם הבעיה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האמת שהרגע התקנתי יחד עם מערכת 8.1 וכנראה שבמהלך הסופש ייצא לי לבחון את העניין הזה.

תודה על העדכון שלך, אני אעדכן בהקדם אך אני סקפטי ביותר בנוגע לנושא.

אך אני ממש לא מאמין שאפשר לדחוף את נושא הפלייק (מולטי קמרה בפרט) על גבי מנוע המרקורי (CUDA) שלהם שם,

מה שעשוי לפתור את הצוואר על המעבד ויעביר אותו לGPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...